Alıntı bymuseck Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
ben deli ediyolar küfür edincede ceza veriyolar ulan ne olursa olsun kappenin dölü @ahmetberkay adam burda eac plugini yazmış yardımcı olmuş sen nasıl cevap veriosun serefini siktigimin follop tüpü yapıştır cezayı şimdi rahatladım amk küfür edince. @droppod senın yerınede panpa sen ceza alma

- - - - - - - - - -

ben deli ediyolar küfür edincede ceza veriyolar ulan ne olursa olsun kappenin dölü @ahmetberkay adam burda eac plugini yazmış yardımcı olmuş sen nasıl cevap veriosun serefini siktigimin follop tüpü yapıştır cezayı şimdi rahatladım amk küfür edince. @droppod senın yerınede panpa sen ceza alma
Birader sen önce bi plugini aç içine bak ondan sonra adama teşekkür et, mesaj kasmak amacıyla teşekkürler +1 rep yazıp geçiyorsun üstüne üstük adam pluginde hata olduğunu söylemeden hakaret edince sen plugini inceleme gereksinimi duymadan adama sövüyorsun ? ayıp git önce plugin bilgisi öğren! sonrada insalığı

Alıntı droppod Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
bymuseck hacı millete iglik yapalım tepemize çıksınlar yapacak birşey yok bu dünya böyle )
Pluginin neresi çalışıyor acaba ? plugin yazmadan önce insalığı ve yazı yazmayı öğrenmeni tavsiye ediyorum.