Evet Bugün Cfg Boyutu Geliştirme Üzerinde Konusucagız Evet Arkadaşlar Biliyorsunuz Ki En Büyük Cfg Boyutu 20 KB/S ile sınırlanmıstır biz bu boyutu nasıl yükseltiriz sizce bu bir programlamı yükseltilir yoksa bir kaç ayar gerektiren ismidir hiç telaşa takılmayın adımları takip edin :

Adım 1 : Öncelikle İnternetten Aim Kodları Toplayınız . . .

Adım 2 : Aim Kodlarını Topladıktan Sonra Örnegin CFG nizin Boyutu 19 KB ise Bu Kodları Attıgınızda 30 KB Olması Gerekirken 20 KB oldugunu Görüceksiniz . . .

Adım 3 : 30 KB Hakkımı Kullanmak İstiyorum Diyor İseniz Bu Adımı Çok dikkatli Okuyunuz Öncelikle Cstrikenin İçindeki Config.cfg nin içindeki kodlarıda cfgnize ekleyiniz ekledikten sonra erişim engellendi diyecektir evet deyip çıkınız sonra cfgnize bir kaç özel silah kodu ekleyiniz skin kodu da ekliyebilirsiniz cfgnizin boyutunun hala 20 KB Oldugunu Görüceksiniz bunu düzeltmek için cfgnizin içine girip tüm ayarları 10000 gibi civarlarda yükseltiniz ki ayarlar ağırlaşsın sonra çıktıgınızda cfgnizin 1 mb bile oldugunu görüceksiniz

Cfg Boyutu Geliştirmenin Önemi : Cfg Boyutu Geliştirme Cfgnizin Tüm Ayar Hakkını Kullanmanız Demektir Siz Farkında Olmasanızda Para İle Aldıgınız Cfglerdeki kodların yarısı sınırlandırma yüzünden çalışmaz bende size proluga son adım dersinde bunu çözdüm artık prosunuz bol hsler benim dersim bitti

Eren Hoca Gitti Ama Yerine Çırakları Gelecek !!