Alıntı bymuseck Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
İzliyorum sizleri bi yandan komik bi yandan doğru şeyler ama paneli kodlayan arkadaş şunu bil yada biliyosan uygula , sen bu paneli başkasına sattıgın yada verdiğin takdirde wareze düşme riskinide göze alıyosun zaten sen kendi kendine emegini hiçe sayıyorsun.
Paneli kullanan sunucular var güzel hoş geliştirmeler yapmışlar flan kendilerini en güzel bi şekilde kaliteli sunucu yapma çabası içindeler ve oluyolar ama şunu bilinki sektorun %80 nını oyunyoneticisi , csoyuncu , prooyun, eh birazda countermerkezi almış durumda size kalmış %20 lik kısımda neler yapabilirsiniz merakla izliyorum ( zor bir iş ).
Peki yukarıda saydıgım sunucuların panelleri neden wareze düşmüyor (csmerkezi hariç) nedenini çok iyi biliyosunuz.
Ben CounterMerkezi ve Oyunyoneticisine "Paneliniz Wareze Düşmüş" gibi söylemlerde bulundum adamların bana cevabı aşagı yukarı benzer olarak şu oldu : "BEN MÜŞTERİME KALİTELİ PROFESİONALCA Bİ HİZMET SUNARIM PANELİYLE VE SERVERİYLE OLSUN BENİM SUNDUGUM KALİTEYİ BİLENLER ZAEN SUAN BENIMLE ÇALIŞIYOR BENİM PANELİMİN WAREZE DÜŞMESİ BENİ ALAKADAR ETMEZ BEN SADECE MÜŞTERİME KESİNTİSİZ HİZMET SUNARIM" Gibisinden cümlerler kuruldu peki sektorun yarısından cogunu kapsayan bu firmalar böyle konuşurken ya sizin konuşmalarınız çok sacma,
diyecegim şuki olan olmuş geri dönüşü varmı millet arşivledi.(bende olmak üzere)

Panel kurulumuna gelince FqhTR İmkansız bişi yok Emin ol bu paneli kurabilcek ben , kurup video şeklinde acıklamayla anlatırsam ama yapmıcam emegine saygım var sadece kelimelerini duzgun secerek yazmalısın.

Diyeceğim bu kadar haaa şuda var bu yazıyı okuyupta tribe girer gibi kız gibi uzun mesaj atmayın kısasa kısas haklısın yada degilsin diyebilirsin.
Kalite + Performans + Kesintisiz Hizmet www.CounterMerkezi.com