Alıntı bilbaz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Ekrana bi bildirim yapabilirmiyiz ? Adam iki kere W basıp hızlandığında ne kadar süre boyunca bu şekilde hızlı koşabilceğine dair.Mesela şarjör değiştirirken ekrana bi dolma imleci geliyordu o tarz gibi.Ekranın sol yada sağ alt köşesine de Bayrak kapmacadaki adrenalin yazısı gibi %i eklersin Mesela %10 olunca adam çift W basarsa az bi hızlanma süresi yaşar ve ekranın sol altındaki %10 , %0 olur. %50 olunca daha uzun süre hızlanır.Bi kısıtlandırma yapmamanı tavsiye ediyorum.İllağa %100'ü beklemiyelim yani.
Böyle basit bir amacı olan eklenti için bu kadar ekran süslemesi iyi olmaz. Özellikle de hud kanalını yalandan yere harcamaya değmez. Zira 5 tane hud kanalı var ve eklentilerin çoğu ekrana hud mesajı gönderip duruyor. Yok jail gündü yok speed metreydi... Reklam mesajları da cabası. Bu kadar hud kullanan eklenti arasında, sırf iki W basıp sprint yapmaya yarayan bir eklentinin de hudu kullanması görüntü kirliliğinden başka bir işe yaramaz. Doğallığı korumak adına ilk söylediğin BarTime fikrini de yapmayı düşünmüyorum.

v1.1 için bu kadar görsellik yeter bence. Şuan eklentinin motoruyla uğraşıyorum. Gelen bir tavsiye üzerine... Atıyorum 5 saniyelik sprintinin 3 saniyesini harcadın ve 2 saniyen kaldı. Bu kalan 2 saniyenin, cooldown süresi geçtikten sonra tekrar 5'e çıkmasını sağlamam gerekiyor. Bu güncellemeden sonra gerekliyse daha doğal görsel efektler yapabilirim.