Kullanıcı Tag Listesi

4 sonuçtan 1 ile 4 arası
    binbaşı er DaRq - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bahsedildi
    4 Mesaj
    Etiketlenmiş
    0 Konu
    Tecrübe Puanı
    13

Standart Slender Man (Şaşıracaksınız 1500'Lı Yıllarda Tartışılan Hikaye)

Evet Başlamadn Önce Lütfen Kalp Hastasıysanız Okumayınız.

Evet 100/45 Benim Yazımımdır Eyer Hikayenin Aynısı Varsa Boşuna Bu Konuyu Taşımayın Çünkü Bu Konu Birazcıkda Olsa Benim Eserimdir.

Hikaye : Yıl 1538 Alex Adlı Bir Şahız Orman'a Jack Amcasını Görmeye Gider.Annesi Ona Dikkatlı Olmasını Söyler Ve Çocuk Ormanda Giderken (Orman İngiltere De Bir Orman Pek Bilmem.)Gider Ve Geri Dönemez Annesi Meraklanır Ve Jack Amcasını Arar.
    Jack : Alo !
    Sindy : Benim Sindy Oğlum'u Sana Yollamışım Niye Eve Dönmüyor.
    Jack : Hayır Sindy Buraya Gelmedi
    Sindy : Peki :/.

-Sindy Şüphelenir Ve Bir Kaç Dedektif Bulur Ve Çok Para Verir.
    Dedektifler Bir Sıvı Bulurlar Vede Bir Kağıt Sıvıyı Araştırırken Diğeride Kağıtta
    Slender Man Yazısını Görünce .
    Ve Diğerine Baktıkı Diğerini Göremez O Anda Korkar Ve Sindy'nin Evine Gider. Ve Derki Çocugunuzu Slender Man Adlı Şahız Kaçırdı.
    - Ve Hızlıca Koşar Polis Merkezine.
    Beni Öldür Beni Öldür !!!!!!. Der.
    Polis Neden ?
    Biri Peşimde Sana Öldür Diyorum.
    O Anda Slender Man Gelir Ve Anında 2 Sini Öldürür.
    Başka Bir Polis Gelir Ve Ne Polisi Ne de Dedektifi Görür.

2. Süphe

- Bu Son Olucak Biliyorum Kısa Ama Güzel

Yıl : 1985

Bir Gün Mark Adlı Bir 28 Yaşında Bekar Sevgilisi İle Ormanda Ev Kiralamış.Ve Bi Mark Hep Ormanda Gezermiş.Hiç Ev Görmemiş.Taki O Zamana Kadar.Bir Ev Görür Ve Kamera Ya Alır.Bir Labirent Bulur Girer Ve Sonuna Kadar Çeker.Ve Sonunda Slender Man Maketi Görür Arkasını Dönüp Giderken Arkasında Bir Ses Duyar Ve Bakar Slender Man Olduğunu Anlıyınca Kaçarrr Ve Tam Sondayken Düşer Ve Slender Man Ayağından Tutar. Mark İse İttirir Kamerayı Alıp Hemen Ormandan Kaçar.Sevgilisi Pek Bilmiyorum Ama Onun Evine Gidermiş Ve Sevgilisinin Oldugunu Görünce Zaten Onu Öldürür.

slender man

/ 2 >>
    marble hornetsın kötü adamı. hakkında marble hornets'la alakalı veya değil onlarca soru sorulabilir. something awful forumlarında doğan bu paranormal figür kısa sürede başka ortamlara da sıçradı ancak henüz hakettiği ilgiyi görmediğini düşünmeden edemedim, bilemedim.

slender man sa forumlarındaki "paranormal imajlar yapalım" başlığında doğdu. alışık olduğumuz hayalet, uzaylı v.b. temalara yeni uyarlamalar getirerek yapılan imaj manipülasyonları bir süre sonra orijinal paranormal figürler doğurmaya başladı. aralarında en çok dikkati haklı olarak slender man çekti. aşağıda ilk slender man imajlarını görüyoruz

https://img89.imageshack.us/...89/1613/slenderman3.jpg

https://img63.imageshack.us/...63/4627/slenderman1.jpg

zaten yeterince garip görünen fotoğrafın arka planına yerleştirilen siyah takım elbiseli kel "beyefendi"nin suratının asla görünmüyor ve asla görünmeyecek olması, arka planda ve detayda gizli durması, insanları takip edip bir süre sonra ortadan yoketmesi slender man'i "korkulabilecek" bir şey haline getirdi.

başlangıça onu yaratan kişinin aklında sadece çocukları kaçırması vardı ancak görünen o ki slender man işi büyüttü ve artık daha anlaşılmaz şeyler peşinde.

neden slender man'in popüler olduğuna gelecek olursak. birincisi, diğer paranormal varlıklara göre slender man çok daha insani. sadece bu, onun uzun bir süre topluluk içinde farkedilmeden bulunabilmesini sağlıyor. slender man "hedefini" uzun bir süre hareketsizce izlemeyi ve o nereye giderse onu takip etmeyi planlıyor. bu nedenle farkında olsanız da olmasanız da uzun bir süredir slender'ın gözünün önünde olma ihtimaliniz çok yüksek.

hedefinin psikolojisini dağıtmak dışında belirsiz amaçlar için bazan hedefiyle yakın temasta bulunabiliyor. yakın temas halinde onun olduğu yerdeki elektronik aletlerin bozulduğu ve kayıt cihazlarının görüntü ve seste gürültüye uğradığı görülüyor. hareketlerinin kararlı ve ısrarcı bir görüntü vediğini, oldukça yumuşak ve akıcı olduğunu görüyoruz.

detaylı incelersek slender man'in nerdeyse bütün varlığı ve hareketleri fiziksel. elektronik dalgaları bozabildiği düşünülünce kendisi hakkında doğa-üstü başka bir şey kalmıyor. elbette bu etkisi de fiziksel sebeplerle açıklanabilir. açıklanamayan veya henüz bir ipucu bulamadığımız nokta ise eylem sebebi ve tabii ki sonucu.

alışıldık paranormal şeyleri düşününce diyebiliriz ki slender man çocukları kaçırıp onların hayatlarını çalıyor ve kendi ömrünü uzatıyor. klasik vampir hikayesi. bu arada slender man'in arkada hiçbir kanıt bırakmadığını da eklemeliyiz. belki de bu vampir çözümünü mantıksız hale getiriyor.

peki neden insanları uzun süre takip ediyor? aslında olayı something awful forumlarındaki gibi bırakırsak cevap çok basit. bilinmeyen bir eylem için. ancak marble hornets sağolsun, herşey artık çok daha karışık.

--- hafif spoiler ---

eylemin sebeplerini anlatmaya çalışırken marble hornets'tan spoiler vermek gibi bir amaç güdülmemekte. merak eden açıp baştan sona izlesin ki izlemeli. ancak özetleyecek olursak ki olalım hadi, slender man birilerinin peşinde ve bunun için bayağı emek harcıyor. mh'ta göründüğü kadarıyla artık bilinçsiz bir "kölesi" var. maske takan bu şahıs slender man'in emriyle kendi başına hareket edebiliyor. ne yaptığı ise izlenip görülebilir.

ikinci tuhaf karakter ise "to-the-ark". belki bu bize ipucu verebilir..
    youtube senaryosu gereği "cevap videoları" yapan bu şahıs çekim ve montaj kısmında hayli yetenekli. yine spoil etmemek için söylemiyorum ama, jay'in veya alex'in kamerasından izlediğimiz bazı sahneleri "başka açılardan" kaydederek meselenin göründüğünden çok daha derin olduğunu gösteriyor.

bir soru daha. slender man'i herkes görebiliyor mu? cevap evet. evet! onu aynı anda birden fazla kişinin görebildiği doğrulandı. oldukça çarpıcı bir sahne olan bu videoyu sizlerin keşfine bırakıyorum.

--- hafif spoiler ---

slender man dediğimizde artık marble hornets'tan ayırarak konuşmak kesinlikle zevkli olmayacağı için maskeli adamı ve totheark'ı da delice merak etmekteyiz. bu olayın düğümü kısa zamanda çözülecek gibi görünmediğinden herhalde bir kaç yıl daha korkacağımız, taze, bilinmeyen bir paranormal olayımız olacak. ki bence yakın zamanda bir sinema uyarlaması da yapılacaktır. kim bilir belki bir kaç yıl sonra bütün olayların özetini ve işin sonunu sinemada göreceğiz. son olarak kısaca söylemeliyim ki, slender man candır. izleyip korkulması gerekir.

https://img690.imageshack.us/...bfcf6b1bf1a67b6c81.jpg
    (archetype, 12.12.2010 16:50)
    minecraft 1.8'de enderman olarak efsanesine devam eden varlık. daha fazla yayılıp popülerleşecek, çünkü fazla kaliteli.

Not : Sevgilisi Pek İyi Değildi Zaten

Hikaye Fazlası Gelcek Hazırda Durun.

Niye Sohbet-Geyik Bölümüne Açtım Çünkü Canım İstedi

cavus banned
    Yer
    İzmir/Bornova
    Bahsedildi
    0 Mesaj
    Etiketlenmiş
    0 Konu
    Tecrübe Puanı
    0

Standart Cevap: Slender Man (Şaşıracaksınız 1500'Lı Yıllarda Tartışılan Hikaye)

Hiçbirini Okumadım :S

binbaşı er hams1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    İSTANBUL/BAĞCILAR
    Bahsedildi
    0 Mesaj
    Etiketlenmiş
    0 Konu
    Tecrübe Puanı
    12

okumayaaa usendim
    Herşeyim CSPLague İçin
    Tek Hedefim

To view links or images in signatures your post count must be 10 or greater. You currently have 0 posts.

İletişim:
    To view links or images in signatures your post count must be 10 or greater. You currently have 0 posts.

Facebook:

ask.fm:

Counter Strike Nick:Headshotter

Teşekkürlerinizi ve Replerinizi Eksik etmeyin.

binbaşı er DaRq - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bahsedildi
    4 Mesaj
    Etiketlenmiş
    0 Konu
    Tecrübe Puanı
    13

şu resimde ne çıkıyor hiç bakmadım altıma edebilirim diye