- SRP ULTRA AİM -

İyi günler arkadaşlar sizlere SRP ULTRA AİM'i taktim ediyorum ne gibi bir değişiklik var diye merak ederseniz configimde ilk defa Alias kodlarını kullandım ve alias kodlarından oluşmuş bir config bazı arkadaşlarım ne kadar da Alias geçersiz desede oyunda etkisi çok farklı oluyor yani ister istemez bir sxe geçimi konusu var.Ve oyunda fark ettiğim yani deafult ayar gibi etki oluyor fazla uzatmadan bir kaç özellik sıralıyıcağım ve unutmadan config'e Scriptler Ekledim...

Configimiz Best Aim Script İçermektedir.
Her Silaha Özel Alias ve Aim Kodları İçermektedir.
Test Aim Avadd kodları içermektedir.
Aim H00k kodları içermektedir.
Setburst Kodları İçermektedir.
Personel Vec Ayarı içermektedir.
Aim Vector Ayarı İçermektedir.

Sırada Script Dosyaları Var;
İlk Scriptimiz arkadaşlar afk scriptidir bazı serverlarda koruma olduğundan otomatik afk olduğunuzda atıyor bu scriptimizde afk olmadan önce açıyoruz ve işimizi halledene kadar script bizi idare ediyor

İkici Scriptimiz ise doubleduck scriptidir yani mouse topu + ctrl yaptığınız duck aslında bu duck'a slient duck veya russian walk duck'ıda deniyor size kolaylık sağlıyabilir.

Geldik son scriptimize aslında herkezi çok iyi bildiği bir script ben biraz daha geliştirdim sadece HSLOCK scripti gayet kullanışlı bir script ben sizler için bir kaç düzenleme yaparaktan daha iyi olmasını sağlamaya çalıştım arkadaşlar.

Birkaç Reg Dosyamız var onlarıda tanıtalım azıcık;

İçinde bulunan dosyalar Arkadaşlar; Net_setinings ; No Recoil ; Ping Fix'dir arkadaşlar .

NOT: Reg Dosyaların hatalarını onayladıktan sonra res atınız yoksa farkı anlıyamazsınız.

İNDİR