Şunu belirtmek isterim ki, bugüne kadar yaptığım en iyi config. Küçük çocukların yazdığı gibi size %99 aim falanda demiyorum. Kendiniz deneyin ve görün. Bilmenizi isterim ki gerçekten çok güzel bir config oldu. Kendi başıma kodladım ve 1 ayda tamamladım. Gece gündüz çalıştım, ve sizlerle paylaşıyorum. En yakın zamanda video da çekip koyacağım. Bir teşekkürü çok görmeyin. Şimdi size kısaca configden bahsedicem.

Ses kasanlar için süper bir ses kalitesi. (Soundh4x ile birlikte efsane olursunuz.)

Yerden aldığınız herhangi bir silah hemen elinize gelmez.

Gamma ve parlaklık ayarları en iyi şekilde ayarlandı.

Kasma sorunu ortadan kalktı. Oyun daha akıcı bir hale geldi.

FPS ayarı sabitlendi. [100]

Sesiniz karşı tarafa sorunsuz gidecek. (Mikrofonunuz bozuk değilse.)

Cross en büyük boyundadır. (Değiştirebilirsiniz.)

Cross rengi yeşildir. (Değiştirebilirsiniz.)

Sensitivity 1.4'tur. (Değiştirebilirsiniz.)

Mouse ile ani bir hareket yaptığınızda gayet uyumlu olacaktır.
Rate ayarlarına en uygun değer verildi.

Duvar arkasındaki; kan, bomba izi, mermi izi, sprey vb. rahatlıkça görebilirsiniz.

CL ayarlarına en uygun değer verildi.

Özel alias kodları eklendi ve hepsi sXe geçer.

Oyun içindeki yazıların rengi koyu mavidir. (Steam oyuncuları için en ideal renktir.)

Size %99 mermi sekmeyecek demiyorum, ama mermi sekmemesi için tüm kodlar eklendi ve sekme oranı azaltıldı.

Colt, Deagle ve AK47 için özel alias ve aim kodları eklendi.

Özel commandmenu eklendi.

Ortaya SG atıldığında kasma oranı 0'dır.

Confige çok fazla aim kodu eklendi ve aim kayar. Bunun yüzünden serverlerden ban yerseniz ben sorumlu değilim.

Flash yediğinizde kör olma süresi azaltıldı.

AWP ile daha hızlı ateş edebileceksiniz.

Ping oranı yok denilecek kadar az'a indirildi.

sXe geçmeyen hiçbir kod yok.

Ve daha sayamadığım bir çok özellik sizleri bekliyor!

CommandMenu Ozellikleri;

No Smoke: SG atıldığında size işlemez. (Software modunda geçerlidir.)

No Flash: Flash atıldığında size işlemez. (Software modunda geçerlidir.)

Light Mode: Karanlık olan her yer aydınlık olur ve rakibinizi daha rahat görebilirsiniz.

Night Mode: Aydınlık olan her yer karanlık olur. (Bu özelliği wall hack ile kullanmanızı tavsiye ederim.)

Anti Ping: Ping'inizi düşürür ve kasma sorununu ortadan kaldırır.

Anti AFK: AFK olduğunuz zamanlarda adminler sizi oyundan kickleyemez.

White Walls: Her yeri bembeyaz yapar. (Software modunda geçerlidir.)

Sessiz C4 Defuse: C4 çözerken ses çıkartmaz. Böylece rakipleriniz sizin C4 çözdüğünü anlamayacaktır.

Smooth Walls: White Walls'in bir değişidir. O da Software modunda çalışır.

CommandMenu Nasıl Açılır?

Kurulum: RAR dosyası içindeki commandmenu.txt dosyasını cfg ile birlikte cstrike klasörüne atıyoruz ve gelen soruya tümüne evet diyoruz. Sonra oyundayken "h" tuşuna basarak menüyü görebilirsiniz.

NOT: Herkes gibi RAR da ek dosyalar falan filan paylaşmadım. Moda olmuş galiba herkes cfg dışında ek dosyalar koyuyor. Ben konumda belirttiğim gibi configimi paylaşıyorum, başka bir dosyayı değil. İsteyen o configlerden indirip o dosyaları temin edebilir. İyi fraglar.

Spreadv2.rar (8,60 KB) - uploaded.net
Download Spreadv2.rar from Sendspace.com - send big files the easy way