ADIM 1

Bilgisayarının Temiz OLdugundan Emin OL ,Format AT,Gerekli Programları yükle Gereksizleri yükleme,Ekran Kartı Driverini Yükle,İnternet ayarlarını Yap,Sorun varsa Sorunu çöz,Ekran Driverinden Fps Ayarını Yap Örn: Benimki Nvidia Fps 100 Olması için ayar İstiyor...SXEnin Güncel VErsiyonunu indir,Cs 1.6 V21 Path İle Oyna YADa Steam,

ADIM 2

Adım 1 Sistem içindi VE Asıl Konu HS Atmak DEF Kullanalar için : KTKJuplo.CFGyi indirin Aim isteyenler KTKv17 yi indirin VE kurun açın,DM SErvere Girin VE Günde 40 DK SAdece Kafaya TEk Tek Atış Yaparak Öldürmeye Calısın...

ADIM 3

Sıakrken Tam Kafaya Sıkmayın Tam Boyun Bölgesine Sıkın 2 Mermi Atınca HS girer...Oturarak Sıkmayın Ölürsünüz... duck Yapım durun Tek Sıkın Tekrar Duck Yapın.. duck Kapalıysa SAg Sol Yap Dur Tek Sık SAg sol Yap...

ADIM 4

Bunları Yappamam Diyosanız ; Eğilin VE Gövde kısmını Tarayın...Yok Yaparım Diyosanız DEwam;
Mouse ayarınız 2.1 ile 2.5 arası OLsun NE Kadar AZ HAreket EDerse imleç O kadar HS Artar...

ADIM 5

Hepsini Yaptıysanız Silah Taktiklerini Verem

Ak47 : Kesinlikle Tarama Boyun KIsmı TEk aT

M4a1 : Yakın Mesafe Tara Uzak Mesafe Kafa Bölgesine Tek at

AWP : HER türlü HS Atmaya Calısın

DEagle: Ard Arda Sıkma Crossu Gövdeye YAda Kafaya Tek Tek SIK

USp : ARd aRda Sık Usp yi Mümkünse Boyun kısmına Sıkın..

Famas: 3 lüye Alıp SAdece Kafaay sıkın Affetmez

Galil: yakın mesafe tarayın UZak Mesafe AZ bişe Tarayıp durun Sonra Tekrar tarayın 10-15 mermi Aralıklı