► Evet arkadaslar bugun size sunacagım soru : İyi bir oyuncu olmada neler yapılır?

♥ C.S hayatınızda herzaman ilerisini düsünürsünüz birgün bende spawn gibi tklar atabılırmıyım dıye felan bunlar sizin CS oynamanıza hırs katabılır mesela cok güzel videolar var onları izlemelısınız eger ızlerken sıkılmıyorsanız siz gelecekte iyi bir oyuncu olacaksınız demektir sallamıyorum bunları bende CFG kullanıyordum ama kullanmayın CFG sade bir config kullanın ve oda oyunun temel ayarları ile yapılan birsey olsun.

♥ Oyunda eger paranız yok ıse hırs yapın kotu sılahlarla cok guzel seyler yapılabılıyor FAMAS alıcak paranız yoksa MP5 alırsınız , kendinize güveniyorsanız ise cok güzel frag elde edersiniz.

♥ Konumu beğenmeyebilirsiniz fakat ben öyle madde madde değil hepimizin anlayacagı gibi anlatıyorum ayrıntıya giriyorum cünkü. Devam edelimmm ...

♥ İyi bir oyuncu olmanın temelınde full oynamak degıl az oynayıp iyi işler basarmaktır az oynayın iyi frag elde edemezsenız cıkın sakın olun kendınızı kasmadan oynayın eger olunce sınırlenıp kufur ediyorsanız oyunu silin derim ben cünkü psikolojinizi bozar.

♥ C.S'de iyi oynamak sadece bilege degil tecrübeyede baglıdır bombayı nasıl koruyuacagınızı nasıl kurup iyi bir yer alacagınızı tam olarak kavrarsanız her tur bomba kurar her elde fragınıza 3 sayı eklenır ve buda cok iyi olur sizin icin.

► Cok yazmak istemıyorum cok yazdıgımda sıkılır okumayı bırakırsınız diye süpheleniyorum. İnsallah hepiniz icin yararlı olur helede yenı baslayanlar icin.