Kullanıcı Tag Listesi

7 sonuçtan 1 ile 7 arası
Like Tree1Likes
  • 1 Post By scarty

Konu: RedMappers Tam Bir Hilekar OKU

onbasi er MiratBey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bahsedildi
    3 Mesaj
    Etiketlenmiş
    0 Konu
    Tecrübe Puanı
    11

Standart RedMappers Tam Bir Hilekar OKU

Öncelikle şöyle söyliyim geçen beni adam ekle Alejandro Knuckles diye adam knucklesin kurucusu :
    Sizin grupta Eren diye biri varya onun nicki ne dedi
    Bende K3NZO dedim
    O adam çok boktan Map yapıyor dedi bize Map yaptı kasmaktan oynayamadık sen yaparmısın dedi
    BEnde yaparım dedim sonra o amatörmü dedi dedim yok beginnerin beginnerinin beginnerin dedim

Kanıt Burada Kusura Bakmayın iPadden çektim

Bide unutmadan gruptaki en iyi mapperlar : Sorew ile bendim kendi boktan Map yapıyordu adam bile söylüyor bakın hkgKhggkhGhkkHghgkgjhJghHgj

Her mapperim diyen Map yapmasine ya adam hammeri indiriyor mapperim diyor saçma

eren itide bunlardan biri söyliyim adam bile diyor kıçımla daha iyi çizerim
    Ekli Küçük Resimler Ekli Küçük Resimler Resmi gerçek boyutunda görmek için tıklayın.

Resmin ismi:  image.jpg
Görüntüleme: 112
Büyüklüğü:  152,8 KB (Kilobyte)
ID:	4791  
    Konu MiratBey tarafından (22-08-13 Saat 09:50 ) değiştirilmiştir. Sebep: Unuttum yazmayı
    Daha Yeni , Daha Şık , Daha Ferah Maplar ile Karşınızdayım.

Mapper ; DancX-!

binbaşı emektar muratcan1616 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    Bursa
    Bahsedildi
    9 Mesaj
    Etiketlenmiş
    0 Konu
    Tecrübe Puanı
    12

Standart Cevap: RedMappers Tam Bir Hilekar OKU

Abi Resimi Eke Eklemeseniz
    İletişim;

To view links or images in signatures your post count must be 10 or greater. You currently have 0 posts.

teğmen er Nobb - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    İstanbul
    Bahsedildi
    30 Mesaj
    Etiketlenmiş
    0 Konu
    Tecrübe Puanı
    14

Eklensin Ne Olucakki Resimin Linki Kırılır Birden.Neyseki Eklemiş İşte.Herkes Görebilir Ama Resim Küçük

To view links or images in signatures your post count must be 10 or greater. You currently have 0 posts.

PHP- Kodu:
    İletişim => cebinihat@hotmail.com 

PHP- Kodu:

PHP- Kodu:

En İyi Konularım:

color="#ff0000">CSPLAGUE.com

binbaşı emektar muratcan1616 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    Bursa
    Bahsedildi
    9 Mesaj
    Etiketlenmiş
    0 Konu
    Tecrübe Puanı
    12

İşte Küçük Olduğundan.
    İletişim;

teğmen er scarty - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    BURSA
    Bahsedildi
    68 Mesaj
    Etiketlenmiş
    0 Konu
    Tecrübe Puanı
    12

Yarım saat sonra geliyor konu açıldıktan sonra neyse ingilizcenin dibine vurmuşsunuz süründürmüşsünüz ingilizceyi biraz TÜRKÇE kullanın çok mu zor ?

-RED MAPPER ' Mesajındaki " Takma sık arıyorum..." nedir insan siyah şerit çeker birşey yapar boşu boşuna bütün sohbetini okudum neyse milleti ezmeyi bırakın artık çizemiyorsa kendinize saklayın he size laf attıysa dökersiniz içinizi ama onun öyle harita yaptığını zaten herkes görür en kral haritada bile gözüme iyi gelmeyen texture , çizimler vardır yani kimse mükemmel değildir.
    muratcan1616 likes this.
    YouTube.com/enesscarty

onbasi er
    Bahsedildi
    0 Mesaj
    Etiketlenmiş
    0 Konu
    Tecrübe Puanı
    12

Bende ipaddayım küçük değil resim
    :P

er er KeNZ0 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bahsedildi
    1 Mesaj
    Etiketlenmiş
    0 Konu
    Tecrübe Puanı
    11

Scarty Dun Ben Konu actım bılıyorsun Compile sırasında PC Kapanıyor ve İnclude vs olmuyor. Mırat SENIN O olmayan beynınde bunu Anlamıcak Kadar Yetersız. Kanıt olarak vıdeo bıle cekerım PC Mın kapandıgına daır. 12 Yasında veled Gelmıs Kafa tutuyor. He Bu Arada @scarty Orda dogru o kufur var Ama Anamıza Sovmuyecektı.

- - - - - - - - - -

Scarty Dun Ben Konu actım bılıyorsun Compile sırasında PC Kapanıyor ve İnclude vs olmuyor. Mırat SENIN O olmayan beynınde bunu Anlamıcak Kadar Yetersız. Kanıt olarak vıdeo bıle cekerım PC Mın kapandıgına daır. 12 Yasında veled Gelmıs Kafa tutuyor. He Bu Arada @scarty Orda dogru o kufur var Ama Anamıza Sovmuyecektı.

- - - - - - - - - -

Begınnerın Begınnerı Demıs Senın Hanı 12 Yasın varya He Sımdı sen gıt once Annenden Izın al Sonra Gel Konuş

Kullanıcıların arama motorlarındaki kullandığı taglar:

Counter Strike 1.6 Cfg, plugin, eklenti, sxe, config, skin, setup
Counter Strike

Bu Konudaki Etiketler