Merhaba Arkadaşlar Ben Eren Bugün Sizlere Cfg Özelleştirmeyi Göstericegim Öncelikle Bazı Arkadaşlarımız Cfglerinden Sıkılmış Olduklarını Söylediler Bende Bunun Üstüne Tüm Arkadaşlarıma Cfg Özelleştirmeyi Ögretmeyi İstedim:

Adım 1 : Evet Arkadaşlar Öncelikle İnternetten Premium Gibi Kodlar Bulunuz Bir Kaç Tane Bulunuz Ki Test Ederek Seçiniz . . .

Adım 2 : İnternetten Buldugunuz Kodları Cfgnizin İçinde Bulunan Kodlar İle Karşılaştırınız Hangisinin Değeri Büyükse O Kodları Siliniz

Adım 3 : Değeri Yüksek Olan Kodları Sildikten Sonra Seçtiginiz Kodları Cfgnizin İçine Yapıştırınız . . .

Adım 4 : Cfgnize Yeni Bir Ad Veriniz ve Tekrar Farklı Kaydediniz . . .

Adım 5 : Oyuna Girip Kodlar Sorun Çıkartıyormu Diye Kontrol Ediniz Önemli !

Adım 6 : Eğer Kodlar Sorun Çıkartıyorsa Tüm Kodların Degerlerini Düşürünüz Örnegin cmd_rate_101 iken cmd_rate_29 gibi Bir Rakam Yapınız

Adım 7 : Oyuna Tekrar Giriniz Ve Karakterinizin Koşma Hızında Degişiklik Varmı Bir Bakınız Eğer Var İse . . .

Adım 8 : Eğer Koşma Hızında Değişiklik Var ise hemen tüm rate ayarlarını 10 yapınız örnegin rate 10 cmd_rate 10

Adım 9 : Tekrar Oyuna Giriniz Bu Sefer Duvara Ateş Açınız Duvara Ateş Açtıgınızda Silahın Nammusu Havaya Kalkıyorsa Hemen 10 uncu adımı uygulanıyınız . . .

Adım 10 : Tekrar Cfg Dosyanızın İçine Girip No Recoil Kodları Degerlerini Mantıgınızca Yükseltiniz . . .

Adım 11 : Tekrar Kontrol Ediniz Eğer Bir Sorun Çıkar İse 12 . ci adımı uygulayınız . . .

Adım 12 : Sorun Çıktıgı Anda Fps Ayarlarından Max Fpsyi 1000 Yapınız Ve Oyuna Giriniz Birdaha Sorun Çıkmayacaktır

Dediklerimi Özenle Yaparsanız Cfgniz O Kadar Size Özel Olur !

Mustafa Kemal Atatürk Seviliyorsun Kalbimizdesin