Kullanıcı Tag Listesi

6 sonuçtan 1 ile 6 arası
    er er
    Bahsedildi
    0 Mesaj
    Etiketlenmiş
    0 Konu
    Tecrübe Puanı
    12

Question VHE - Map Geç yükleniyor

Şimdi başlık biraz Yan ıltıcı olabilir Map'ı runladım herşey tamam
    Panele yükledim Tamam buraya kadar sıkıntı yok
    Ama Yeni birisi Servere Girerkene cok ama cok bekliyo ben diyim 5 siz diyin 10
    yani hadi map cok büyük desem O da degil *???
    Acaba vhe den kaynaklımı ????

- .birde boyutları ayarlamakta Biraz sıkıntı yaşıyorum Nasıl desem prog. da cok kucuk gozuken sey Mapda Bayağ bi büğyük olabiliyo

onbasi er ReaLTek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    İstanbul
    Bahsedildi
    4 Mesaj
    Etiketlenmiş
    3 Konu
    Tecrübe Puanı
    11

Standart Cevap: VHE - Map Geç yükleniyor

büyük ihtimal ya skybox şeklinde sky kullanmışsındır yada kullandığın textureleri içeren wadı değilde bütün wadı gömmüşsündür. Öncelikle skyı kutu şeklinde yapma map ile sky arasında boşluk ne kadar olursa o kadar çok uzun sürer yüklemesi. yani olabildiğince boşluksuz olsun. Daha sonra -wadinclude kullanma kullanacaksanda sadece kullandığın texturelerin olduğu bi wad oluştur fakat bu işlevi yapan bi kod var. yine -wadinclude nin yazildiği yere yani hlcsg_exe ye -nowadtextures yaz

VALVE HAMMER EDİTOR HAKKINDA HERŞEY İÇİN MESAJ ATABİLİRSİN
    To view links or images in signatures your post count must be 10 or greater. You currently have 0 posts.

Kod:
    Facebook: facebook.com/oguzhan.snm
    Server İp ==> cs3.csduragi.net
    TeamSpeak3 ==> ts3.karacagaming.com:1453

ReaLTek
    Ses Yaratır.

teğmen emektar Nefesim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    Ankara
    Bahsedildi
    60 Mesaj
    Etiketlenmiş
    2 Konu
    Tecrübe Puanı
    13

Realtek Kardeşim iyi güzelde alakası yok. 5 MB Rmf mapıma wadsız 4mb oluyo 20mb wadı gömüyom 7mb oluyo 50 mb gömüyom 8mb oluyo tamam buraya kadar sıkıntı yok demi güzel kardeşim ?. 2.Si Skybox dediğin şey doğru ama onunda çözümü var max properties'den distanceyi 4096 yerine 9999 yaparsan hiç bir sorun olmaz tabiki mapın etrafını sarmak skyboxla çok akıllı olur bug açısından aynı dust gibi ..

Sorunun çözümü mapın'da Hata yok eğer wadını gömmediysen millet maptan ziyade wadı indiremiyor olabilir. Yada Kim olursa olsun o maplar hızlı yüklenir internet hızı çok önemli bir plan burda eğer internet hızın çok düşükse 10 dkdada indirir 5 dkdada 10 senelik modemi değiştirmeden önce bendede kafasına göre 60 sn ila 2 dk arası giriyordu yeni modemi bir çaktık tak tak 5 snyede giriyo . Her zaman en önemli internet unutmayın oyunu internetden oynuyorsunuz sunucudan çektiniz map sunucu eğer fast downloder kullanmıyorsa tabiki yavaş iner sunucunun o anlık hızına bağlı değişir ama interneti 8 mbps olursa 10 sn ila 5 snye araıs indirmesi lazım.
    Nefesim Fark Yaratırmı ?

er er
    Bahsedildi
    0 Mesaj
    Etiketlenmiş
    0 Konu
    Tecrübe Puanı
    12

Nefesim ve Realtek 2nizde Sağolun mesela benm Kulllandıgım wad 92mb

bunu dediğiniz gibi sadece Kullandığm text. leri wad yapayım yoksa böyle kalsa bi sorun olurmu? birde
    MApta kullandığm texturelerin Listesini bi kıasyolla veya herhangi bi şekilde görme imkanımız varmı?

-Sky konusuna gelince Hyr Skybox yapmıyorum
    tek tek Çiziyorum etrafını kapatıyorum.

- wad gööem konusuna Gelirsek
    Gömeyimmi Gömeyeyimmi?

- - - - - - - - - -

Nefesim ve Realtek 2nizde Sağolun mesela benm Kulllandıgım wad 92mb

bunu dediğiniz gibi sadece Kullandığm text. leri wad yapayım yoksa böyle kalsa bi sorun olurmu? birde
    MApta kullandığm texturelerin Listesini bi kıasyolla veya herhangi bi şekilde görme imkanımız varmı?

-Sky konusuna gelince Hyr Skybox yapmıyorum
    tek tek Çiziyorum etrafını kapatıyorum.

- wad gööem konusuna Gelirsek
    Gömeyimmi Gömeyeyimmi?

onbasi er ReaLTek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    İstanbul
    Bahsedildi
    4 Mesaj
    Etiketlenmiş
    3 Konu
    Tecrübe Puanı
    11

Kullandığın wadları Face Properties > Replace Den görebilirsin. Benim tavsiyem ise gömmek yerine -wadinclude değidle -nowadtextures dir dediğim gibi bu komut mapında kullandığın textureleri alır ve yeni bi wad oluşturarak o wadı gömer.

VALVE HAMMER EDİTOR HAKKINDA HERŞEY İÇİN MESAJ ATABİLİRSİN
    To view links or images in signatures your post count must be 10 or greater. You currently have 0 posts.

Kod:
    Facebook: facebook.com/oguzhan.snm
    Server İp ==> cs3.csduragi.net
    TeamSpeak3 ==> ts3.karacagaming.com:1453

ReaLTek
    Ses Yaratır.

er er
    Bahsedildi
    0 Mesaj
    Etiketlenmiş
    0 Konu
    Tecrübe Puanı
    10

Ya benim "VHE saçmalamaya başladı" adlı konuma kimse cevap yazmamış yardıma ihtiyacım var neden kimse yardımcı olmuyor lütfen ya

- - - - - - - - - -

Ya benim "VHE saçmalamaya başladı" adlı konuma kimse cevap yazmamış yardıma ihtiyacım var neden kimse yardımcı olmuyor lütfen ya

Kullanıcıların arama motorlarındaki kullandığı taglar:

Counter Strike 1.6 Cfg, plugin, eklenti, sxe, config, skin, setup
Counter Strike

Bu Konudaki Etiketler