Warning: Illegal string offset 'link' in [path]/includes/class_bbcode.php on line 2777

Warning: Illegal string offset 'link' in [path]/includes/class_bbcode.php on line 2791

Warning: Illegal string offset 'link' in [path]/includes/class_bbcode.php on line 2777

Warning: Illegal string offset 'link' in [path]/includes/class_bbcode.php on line 2791

Jail_marmy_v2 Geldi Görüntüler !

Kullanıcı Tag Listesi

9 sonuçtan 1 ile 9 arası
    er er Akanzy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bahsedildi
    0 Mesaj
    Etiketlenmiş
    0 Konu
    Tecrübe Puanı
    10

Standart Jail_marmy_v2 Geldi Görüntüler !

KONUYA PEK ÖZENEMECEYECEĞİM RESİMLER BİRAZ AZ OLCAK DİŞ AĞRISI MALESEF

Her Neyse Fotoları paylaşalım sunucuya gelipte mapı gorebilirsiniz zaten !

Resmi gerçek boyutunda görmek için tıklayın.

Resmin ismi:  BASKAA.jpg
Görüntüleme: 222
Büyüklüğü:  19,0 KB (Kilobyte)
ID:	9737Resmi gerçek boyutunda görmek için tıklayın.

Resmin ismi:  GENEL.jpg
Görüntüleme: 148
Büyüklüğü:  19,3 KB (Kilobyte)
ID:	9738Resmi gerçek boyutunda görmek için tıklayın.

Resmin ismi:  Oda1.jpg
Görüntüleme: 130
Büyüklüğü:  19,0 KB (Kilobyte)
ID:	9739

1-Sade 1 Map Ve Açık bir Texture !

2-ÖZELİKLİ KAFES HCR.
    3-BOKS KZ
    4-HAVUZ LAZER-
    5-FINDIK KIRAN HEDEF VURMACA
    6-FUTBOL Çarklı Şans oyunu
    7- Normal Kutulu şans oyunu !
    8-At yarışı Kule
    Ve Dahası !

İyi forumlar //
    Ey mavi göklerin beyaz ve kızıl süsü
    Kızkardeşimin gelinliği şehidimin son örtüsü!
    Işık ışık dalga dalga bayrağım

mezarını kazacağım.
    Sabah olmasın günler doğmasın ne çıkar.
    Yurda ay yıldızın ışığı yeter.

teğmen emektar Nefesim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    Ankara
    Bahsedildi
    60 Mesaj
    Etiketlenmiş
    2 Konu
    Tecrübe Puanı
    13

Standart Cevap: Jail_marmy_v2 Geldi Görüntüler !

Aboo o yer texturesi ney öyle :S Google 'a grass yaz güzel hd texture bulu ver yemin ediyom çimenmi yeşil mi belli değil. göz alıo
    Nefesim Fark Yaratırmı ?

Bahsedildi
    0 Mesaj
    Etiketlenmiş
    0 Konu
    Tecrübe Puanı
    10

Wad yoktu be dostum napalım

mezarını kazacağım.

Bahsedildi
    0 Mesaj
    Etiketlenmiş
    0 Konu
    Tecrübe Puanı
    10

@Nefesim her konuyu kötülemek zorundasın değilmi inş sende opaylaşımlarını gorürümde güzelcene kötülerim paşa . oyunhavuzu rmfsini bile 100tlye satıyormuşsun map yapmayı hep rmfler çalarak oğrendin hakında hpsini biliyorum. o rmflşer hep csplagueden bazı arkadaşlarların

Emin ol senin açıkların çok orneğin ;

1 arkadaşında aynı bu şekilde gibi kötülemek istedin bütün mapı rmf yapmışsın diye

o hiç olmassa rmfleyle yapmış senin gibi çalmamış veya birisindwen almamış.

şimdi diyeceksinki kötüleyecek birşey yapmadım. dostum eğer benim ne demek istedimi anlarsan daya iyi olucaktır .. //iyi forumlar

- - - - - - - - - -
    @Nefesim her konuyu kötülemek zorundasın değilmi inş sende opaylaşımlarını gorürümde güzelcene kötülerim paşa . oyunhavuzu rmfsini bile 100tlye satıyormuşsun map yapmayı hep rmfler çalarak oğrendin hakında hpsini biliyorum. o rmflşer hep csplagueden bazı arkadaşlarların

Emin ol senin açıkların çok orneğin ;

1 arkadaşında aynı bu şekilde gibi kötülemek istedin bütün mapı rmf yapmışsın diye

o hiç olmassa rmfleyle yapmış senin gibi çalmamış veya birisindwen almamış.

şimdi diyeceksinki kötüleyecek birşey yapmadım. dostum eğer benim ne demek istedimi anlarsan daya iyi olucaktır .. //iyi forumlar

mezarını kazacağım.

Yer
    Ankara
    Bahsedildi
    60 Mesaj
    Etiketlenmiş
    2 Konu
    Tecrübe Puanı
    13

Önce Önüme Adam Ol Gel! Gelip Benden Köpek gibi facebooktan rmf istemeyeceksin. Maplarıma Çalıntı Diyorsun Çıkar Aynı Mapı Ortaya ?
    Sen şu buyukisyan_darkı felanmı diyorsun hahaha @scarty o rmfleri bana verdi . EE Diğerleri ? jail_alone_efsane demi oda büyükpixel haritası demi yapımcısı kim ? Scruio Yani Metehan çalıntı olduğunu ne biliyorsun o metehan kardeşim attı internetde bile olmayan maplarının rmfsi var bende.
    Şu jail_dark_b1 diyorsun demi jail_leaks_b1 diye geçiyor yapımcısı Burak Gözet demi kardeşim. Skypede o rmfyi bana kendisi attı ve inan bana attığında o mapta hiç bir oyun vs yoktu ben tamamladım aç gir konularıma içinin boş hali ve aşamalı fotoğrafları var.

Ben Şu Güne bir mapı çevirip Asla resmimi koyup paylaşmadım hea şu basebuilder maplarını diyorsan evet alayını çevirip verdiğim doğrudur çünkü ben jail adamıyım ve inan bana seni vhede altına koyar üstünden geçerim koçum. Şimdi Bir Kaç Foto geliyo Hazır ol!

Buyukisyan darkın vs sahibi enes sevinç kardeşim gibi gördüğüm gelip benden oyunhavuzunun rmfsini istese hiç düşünmem verirm kardeşim o benim kardeşimdende öte. Gelip beni facemden ekleyip bana oyunhavuzunun rmfsini at diye hemen 2 dkda istemekle olmaz koçum önce bir saygı öğren yok batu matu diyo lan yaşın kaç senin veled git enes'e scarty sor bakiyim benim yaşım kaçmış sonra gel karşıma dünki çocuklarla işimiz olmaz.

Daha sen yokken ben randomu çözmüştüm randomla yapamıycam oyun yok vertexide çözdüm kısacası seni 4'e böler 5'e katlarım karşıma gelipte atar koyma aklını alırım yol al şimdi.
    Nefesim Fark Yaratırmı ?

Bahsedildi
    0 Mesaj
    Etiketlenmiş
    0 Konu
    Tecrübe Puanı
    10

Herşey vertex değildir. Dostum senden iyi oldumuda soylemiyorum zaten sen ne anlyıorsan oyle olsn ama Şunu bil VHE zaman ve emek gerektiren bir programdır Ki şahsen bunu oğrenmek cokda zor olmasa gerek şimdi sen yol al konuyu fazla kirlettin yeterince şimdi Git ve çoplüğünde takıl .

mezarını kazacağım.

Yer
    Ankara
    Bahsedildi
    60 Mesaj
    Etiketlenmiş
    2 Konu
    Tecrübe Puanı
    13

Bu Atar bu sinir niye kendine hiç sordunmu 1 rmf içinmi ?

Sen beni kendi yerine koy bakalım gelip seni faceden ekledim ve ne tanışıklık ne kardeşlik var ortada senden rmf istedim pat diye sen verirmisin vermezsin benden skypeden rmf istiyen o kadar kişi varki onlara versem yada sana versem nete koyarım herkes kullanır niye bir kişiye özel vereyimki bu dünyada özel bir kişiye verrim oda scartydir.
    Nefesim Fark Yaratırmı ?

teğmen er scarty - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    BURSA
    Bahsedildi
    68 Mesaj
    Etiketlenmiş
    0 Konu
    Tecrübe Puanı
    12

Arkadaşlar nefesime mapları verdiğim doğrudur sonuna kadar kullanabilir.
    Benim amacım beğeni kasmak , vs. değil , amacım bilmeyen arakdaşlara öğretmek ki kendim çok vakit harcayarak öğrendim , tam öğrendim mi hayır.En iyi VHE ustaları beni tanıyor mu hayır , demek ki ben amacıma ulaşmışım.Ve şuan ne oyundan zevk alıyorum nede harita yapmaktan inanın kaç defa format attım fakat yedeklerimi hep aldım , vhe kurulu bile değil huzur var şuan sorunlara yönelmiş durumdayım boş vakitlerimde sorunlara bakıp yeni çözüm yolları arıyorum.

Demek istediğim kafanıza taktığınız kadar önemli birşey değil bkz : 1 yıl önceki mesajlarıma , konularıma zaman değişiyor istekler değişiyor.Eskiden bilgisayar müh. olmak isterdim , şuan ALLAH Korusun durumundayım...Daha site yapmayı bilmezken gittim site açıp vhe sitesi yaptım bunların hepsi tecrübe oluyor.Bu işi adminlik almak için değil , para kazanmak için de değil ( kazanmışlığım , batuhanla kazanmışlığımızda var ) her neyse kazık yedik , gerçekten bu işi yapmak istiyorsanız playerları önemseyin ve görünüme önem verin Türkiye'den niye iyi mapper çıkmıyor konusunuda bir kere geçin.

Son olarak çok uzattım üni. sınavına çalıştığım için çok zor giriyorum bu siteye aklıma gelirse giriyorum çünkü bir cs forumuna farklı oyun dalı açalım dediğimizde burası cs forumu öyle şey olmaz gibi tepkilerle karşılaştım , eee arkadaşım sen buraya farklı oyun dalları açmıyorsunda gidip p.rn account hesap bölümü açıyorsun ? neresinde bunun cs ile alaka ?? ' der konudan uzaklaşırım arkadaşlar , kimseyle sorunum yok kimseninde benle sorunu olmasını istemem.

Size tavsiyem yukarıdaki yazdıklarımdan yola çıkarak BOŞ İŞLERLE BİR BİRİNİZE KÜFÜR EDİP BOŞUNA ARKADAŞ OLABİLECEKKEN DÜŞMAN OLMAYIN..
    YouTube.com/enesscarty

Yer
    Ankara
    Bahsedildi
    60 Mesaj
    Etiketlenmiş
    2 Konu
    Tecrübe Puanı
    13

Enes kardeşim Güzel yazmışsında şu kazık mevzusunu açmasan o çocuğu bir bulsam yapıcağımı biliyorum
    Nefesim Fark Yaratırmı ?