Kullanıcı Tag Listesi

3 sonuçtan 1 ile 3 arası
    er er X Far Ganymede - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bahsedildi
    0 Mesaj
    Etiketlenmiş
    0 Konu
    Tecrübe Puanı
    10

Standart CS BTE Hakkında

Merhaba Arkadaşlar, Sizlere şimdi bazı arkadaşlarımızın bilmediği fakar diğer ülkelerde bilindiği bir yapımı ele alıyorum. Break Through Edition yani BTE çinli bir kişi tarafından geliştirilen ve bu zamana kadar gelmiş en büyük yapımlarda birisidir. Xtreme yapımcısı olan NST ise onun işbirlikçisidir. beraber bir çok işe girişmişlerdir. bir aralar rakipleşselerde aralarına CSOLDJB'ninde girmesiyle BTE Dev Team adı altında büyük girişmlerine başlamışlardır. ne ilginçtir ki brezilyalı cs oyuncuları BTE modifikasyonunu çok çabuk benimsemiş olacaklar ki hemen adına bir çok site açmışlardır ve açtıkları sitelerde oyunun update'lerini paylaşmaktadırlar. bir göz attığımız zaman BTE'nin nasıl bir şey olduğunu derin detaylarıyla anlayamayabiliriz fakat üstün körü bakarsak normal CS'den çok farklı olduğunu anlayabiliriz. bu'nun çıkış yeri CS:Online sayesinde olmuştur. asyada çokca tutulan CS Online sürümü ülkemizde 2013 yılında gelmiştir. fakat pek tuttuğunu sanmıyorum, yıllarca kullandığımız silahları kalkıpta parayla 7 gün 1 ay'a almak saçma olduğu için olabilir belki,

BTE'nin amacı ?

BTE bizlere çok farklı bir oyun modifikasyonu sunuyor, 2 sene evvel keşfetmeme rağmen Xtreme oynuyordum. normal oyun artık iyice bayatlaşmıştı bende farklı şeyler peşinde dolanırken Xtreme modifikasyonunu gördüm. hoşumada gitmişti ve denemekten ne olur dedim o gün bu gündür bu işlerle uğraşıyorum. şimdilerde BTE ile devam ediyorum. her ne kadar tek oynasamda bu oyunu hamachi üzerinden yaymayı hedefliyorum. en azından farklı bir şeyler olsa fena olmaz diye düşündüm

Peki ya BTE'de neler var ?

BTE'nin kendine has özellikleri olduğu için normal oyundan kat kat fazla üstün diyebilirim. bir çok silahın yanı sıra bir birinden farklı bir çok modların gelişmiş eklentilerin vs gibi sürümleriyle bizi kendine bağlar diye düşünüyorum.

Şu sıralar bununla uğraşıyorum. kendi çapımda biraz düzeltmelerde yapıyorum tabiki. öğlenleyin oyunu incelemeye aldım yanılmıyorsam yaklaşık 2,5 saat falan sürdü bu kadar çok detayı oyuna sığdırdıklarına inanamadım :O o kadar çok detay düşünülmüş ki tamam normal bakarken bişey görünmüyorda derine inince nelerin döndüğünü arka tarafta nelerin olduğunu sonradan Dank sesiyle birlikte anlıyabiliyoruz

Peki ya sizden ne bekliyorum ve bu konuyu niye açtım ?

Sizden beklentilerim sadece bu oyunun yayılması ve hep beraber ara ara 1-2 saat müsait oldukca vakit geçirmek elbette işimize gücümüze gidicez sonrası herkes dağılıcak tabiki. burda maksat takılmaca başka bir amaç yoktur. ben aynı şekilde bir çok siteye BTE ile ilgili hamachi ağlarını ve konularını paylaştım. zaman içerisinde büyük bir şekilde yayılacağına inanıyorum. şuanda durgun olsada bu biraz ileriye dönük bir yatırım olacaktır başka pencereden bakarsak NFS U2 ? halen daha şahsına münasır 100 kişilik belki daha fazla bir kişiyle hamachi ağı bulunmakta bizimde onlardan bir farkımızın olmadığını ve bizimde bir ortamımız olmamasına gerekçe görmediğim için bende katılsam sanki ne eksilir diye düşündüğümden mütevellit BTE ile böyle bir giriş yapmış bulunuyorum tabiki herkes indirsin demiyorum onları tenzih ederim. hoşuna giden beğenen arkadaşlarımızı aramızda görmek isterim tabiki sadece maksat budur bazı arkadaşlarımızda orjinalci bir şekilde eleştirebilir zaten bu oyun bir cs 1.6 sadece modifikasyon gereği büyük bir evrim geçirmiş durumda hepsi bu

Beğenen arkadaşları aramızda görmekten mutluluk duyarız efenim

Bahsedildi
    0 Mesaj
    Etiketlenmiş
    0 Konu
    Tecrübe Puanı
    10

Standart Cevap: CS BTE Hakkında

Küçük bir frag

Bahsedildi
    0 Mesaj
    Etiketlenmiş
    0 Konu
    Tecrübe Puanı
    10

Standart Cevap: CS BTE Hakkında

Zombie Scenario: Nightmare #1 (Boss; Juggernaut, Ganymede, Alien VS)