Merhaba Arkadaşlar,

Hız kesmeden devam ediyoruz. biliyorsunuz ki BTE Artık final verdi ve yeni güncellemesi 30.09.2014 tarihinde bana ulaştı
bittiğini sanıyordum ama bitmemiş demek ki galiba öyle tam bilmiyorum. bu sefer ingilizce olarak tabi ki çince olan
sürümüde ben ingilizceye çevirdim %98 ingilizce %2 çince, bayağa bi uğraştım fakat tam ingilizceye çeviremedim
hatalar falan zor oldu en iyisi böyle kalsın dedim en azından anlamak daha kolaylaştı ^-^

BTE'nin bu yeni güncellemesinde 5 adet mod eklenmiş sırasıyla 1 normal 2 deathmatch 2 zombi toplam 5 mod,
bunların yanı sıra yeni ve güncel silahlar eklenmiş biraz düzenlemeye gidilmiş falan filan gayet hoş yeni taze taze
sizlerle paylaşıyorum. kendi uploadımdır iyi oyunlar ^-^

Not: Final sürümüyle biraz daha uğraştık'dan sonra sizlerle paylaşıcağım, şimdilik bununla idare edin çeviri aşamasında
olduğu için bu sürümü veriyorum. ne zaman biter bilmiyorum işte takılın kafanıza göre burdan paylaşırım bittiği zaman

Ayrıca:

Bot gelmeyen haritalara kendiniz bot atmanız gerekebilir, bazen bot gelmez iş size düşer sizde 'bot_add' komutuyla
oyuna bot atabilirsiniz. bu sürümde ve final sürümünde aynısını yapmanız önerilir. (olduğu takdir'de)

Kısa Komutlar (bunları bilseniz yeter )

bot_add
bot_add_t
bot_add_ct
bot_kill
bot_kick

CS:BTE (30.09.2014)

Video:

Link: https://mega.co.nz/#!8ZFFUZqD!uUn050...Wwjl4O1wjp-cOY

+ Hamachi desteği eklenmiştir (bte_launcher_hlds)
+ Mdmp Fixleyici eklenmiştir (BREAKTHROUGH_FIX.bat)
+ Güncel silahlar eklenmiştir
+ Güncel modlar eklenmiştir
+ Belli başlı düzenlemeler yapılmıştır

(Sorun,problem oluştuğu taktirde bu konudan bildiriniz.)

Hamachi Ağımız

MuziyipSyam-BTE1
MuziyipSyam-BTE2
123

(BTE Dev Team.)