Kullanıcı Tag Listesi

Sayfa 1/2 12 SonSon
14 sonuçtan 1 ile 10 arası
    er er X Far Ganymede - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bahsedildi
    0 Mesaj
    Etiketlenmiş
    0 Konu
    Tecrübe Puanı
    10

Standart CS:BTE Final. Bitti

Merhaba Arkadaşlar; Bil Hassa Ve Fil Hakika, Harikulade ve Alelade Hatta Fevkalade'ninde Fevkinde Bir Konu İle Tekrar Sizlerleyim Biliyorsunuz ki bilmediğiniz kalmadı zaten tam hatırlamıyorum 4-5 gün kadar önce BTE: Final sürümünü paylaşmıştım
    fakat dil sorunu vardı 2 gün önce yaklaşık, bu sorunu'da çözdüm ve ingilizce dil paketi ile baştan aşağı komple yani
    oyunu ingilizceye çevirdim. modların bazı yerleri çince tabi o kadarda olsun emin olun sizi zorlamaz anlamayın bişeyide
    zaten neyse yaptık ettik bitirdik, şimdi ise başka başka güncellemeleri bekliyoruz.

[Açıklama]

12.10.2014

- 14 adet mod
    - 301 çeşit silah
    - Skull Serisi
    - Balrog Serisi
    - Red Pack Serisi ( Usp,Glock,Awp,Scout,Deagle,M4a1,Ak47 bunlar geldi aklıma işte idare edin ^|^ )
    - 40 adet oyuncu modeli (20 & 20) (Choi Ji Yoon, Ritsuka, Alice,Sozo,Sat,Fernando,Criss Vs)
    - ingilizce dil paketi ( Yapana kadar neler çektim ^-^)
    - Hlds Mod Desteği (Hamachi ile oynamak için, Kendi yapımım ve buluşumdur Ağır işsizim ^^ )
    - Metahook (Tam bilmiyorum ama güzel bir radar sistemi )
    - AmxmodX Rage (Değişik bişey pek anlamadım )
    - Seçkin harita paketi (de_turkey,de_Santorini,de_Angelcity,dm_suzhou vs)
    - Bot paketi (bot gelmeyen haritalar için konsola bot_add yazın botlar gelir )
    - SkinSharp GUI (Otomatik Model düzenleme İnce detay )
    - Gelişmiş Silah Seçme Menüsü
    - Gelişmiş .spr eklentileri
    - Kill Sistemi
    - Görev Sistemi (Görev yaptıkça puan kazanırsınız)
    - Dövme Ekleme özelliği ( F11 tuşuna basın 3. sırada Tattoo yazan yere basın, dövmenizi seçin ve tekrar F11'e basın Tekrar aynı dövmeyi seçin
    Dövmeniz eklenir. oyunda kaldığınız sürece dövmenizde kalır çıkarsanız tekrar eklemek durumundasınız. maksat süs olsun işte )
    - Breakthrough_fix (Mdmp uzantılı dosyaları siler, sebebini bilmiyorum niye çıkarsa )

((( \o/\o/\o/\o/ BTE'Ciyiz Reyizzzz )))

Not: Oluşan hata ve problemleri konuya ekleyerek beni bilgilendiriniz,

Modlar;

* Original (Kuru Kuru bişey işte )
    * Basic (Aynı zamanda Maç modu'dur 8vs8'e kadar çıkar, Her CT'de Kit Her T'de Bomba Vardır, Bomba kurmak / İmha Etmek
    Mecburidir Normal Moddan farkı budur. Bir kişi bomba kurunca diğer üyelerin bombaları kaldırılır. Kurulmuş Sayılır.)
    * Fun (Bazuka Ve Bıçak Modudur Eğlencelidir ) 'P' tuşuna basınca Bıçak moduna geçer Tekrar Basınca Bazuka Moduna Geçer.
    * Hidden (Joker modu'dur rastgele bir oyuncu joker ve görünmez olur eğlencelidir )
    * DeathMatch (DitMeç Herkes Tek'dir kim kimi yakalarsa )
    * Team Deathmatch (Takım maçıdır güzeldir hoştur )
    * Gun Deathmatch (Silahsızlık kötü bişey düşman vura vura seviye atlarsınız atladıkçada silah leveliniz atlar başka silahlara geçersiniz)
    * Challenge (DeathRun Tarzıdır amacınız en iyi süreyi yapmak ve birinci olmaktır para falan vermiyorlar maksat eğlence )
    * Zombie Infection ( Tuttuğunuzu enfeksiyonununuzla kendinize benzetirsiniz. Gripseniz mendil kullanın )
    * Zombie Hero ( Zombi avçısı bay bayan kahramanları konu alır güzeldir )
    * Zombie 4 Darkness ( Tek başınıza oynamayın kalp sağlığınız için ^^ laf aramızda en son oynarken klavyeye çay döktüm )
    * Zombie Escape (Zombiden kaçmanın diğer yolu Vitesi 5'e takıp kaçıyorsunuz arkanıza bile bakmadan hunharca ve amaçsızca )
    * Zombie Scenario: Nightmare (Zombiler ile boğuşursunuz Bununlada kalmaz boss çıkar her round Bosslar güçleşir falan filan işte ya )
    * NN DeathMatch ( Ekstra olarak eklenmiştir 3-5 elde bununla oynarsınız nolmuş ki gariban kalmasın )

Video:

Diğer BTE Videoları için Youtube kanalımı ziyaret edebilirsiniz, layk falan gerekmez abonede olmayın
    1-2 bişey öğrenin yeter kafi videolar kötü çıkabilir tencere tavayla çekiyorum ondandır

Bu arada videolarımdaki tüm şarkılar Disturbed grubuna aittir. Başka gruplar bana gelmez

Disturbed - İnnocence
    Device - Penance (Disturbed solisti David Draiman'ın ekistıra grubudur. kendisi yeter )
    Disturbed - Criminal
    Disturbed - The Animal
    Disturbed - Glass Shatters (Aynı Zamanda WWE Steve 'Stone Cold' Austin'in müziğidir )

[12.10.2014][Final] Link: https://mega.co.nz/#!gENgXAaA!g3Slxc...lFgJwzE8bScbxQ
    [30.09.2014][Güncelleme] Link: https://mega.co.nz/#!JYtGST7B!Ezy1QY...EW06oPCV4Bq3vk

Güncelleme yapılan sürüm'ü oyun üzerine kurmanıza gerek yoktur (Denemeyin Hata Alırsınız) . direk olarak'ta oynanmaktadır.
    Standalone taktiği yani

Ekstra:

Download,Upload,Setuplama işlemi ve milimum diğer işlemler,Düzenleme ve Montaj, Dil paketi, tamamen bana Aittir, Herhangi bir şekilde sorun problem
    oluştuğunda konuya mesaj atarak beni bilgilendiriniz üye değilseniz üye olunuz üyeyseniz'de bi zahmet yazınız . Belki gözden kaçmış bişeyler olabilir
    çok yoğun çalıştığım için üzerinde, atladığım yerler olabilir ağır işsizlik bu olsa gerek

Hamachi Ağımız:

BTETR-1
    BTETR-2
    BTETR-3
    BTETR-4
    BTETR-4
    BTETR-5
    BTETR-6
    BTETR-7
    BTETR-8
    BTETR-9
    BTETR-10

Yeni Ağlarımız Bunlardır Diğer Ağlarımız İptal Edilmiştir,

Lütfen sadece 1 ağ'a katılınız diğer ağlara katılarak 5 kişi sınırını aştırmayınız, alternatif olarak diğer ağlar açılmıştır.
    dolu olan ağlar dışında o ağlarıda diğer arkadaşlarımız için ekledim. yetmezse tekrar yenilenecektir.

Onu bunu bilmiyorumda ben yeni yıla BTE ile giricem Kahretsin ağır işsizim

Konu tarafımca takibe alınmıştır ve düzenli olarak konu güncellenecektir.

İlk Güncelleme

[12.10.2014]

Tekrar Görüşmek Üzere

Bahsedildi
    0 Mesaj
    Etiketlenmiş
    0 Konu
    Tecrübe Puanı
    10

Standart Cevap: CS:BTE Final. Bitti

[08.11.2014]

Konu güncellenmiştir, linkler sağlamdır.

Ekstra;

Hamachi kullanım,

Başa gelen hatalar dolayısıyla böyle bir açıklama yapılması gereği duyulmuştur, bende sizlere düzgün bir şekilde
    hamachi ağı nasıl kurulur onu adım adım anlatacağım, zorlanıcak veya yapamıcak bişey yoktur. gayet basittir,
    daha önceden'de kullanmayanlar içinde iyi olacağını düşünüyorum.

CSBTE; Hamachi kullanım.

CSBTE serileri normalde hamachiyi desteklemiyordu, fakat 1-2 küçük düzenlemeden sonra bu sorun ortadan kalkarak
    hamachiyide desteklemeye başladı. bunun sayesinde kendi aranızda ağ kurabilir arkadaşlarınız ile gönlünüzce eğlenebilirsiniz.
    bu işlemleri yapmak gayet basittir.

Adımlarımız:

1- öncelikle CSBTE sahibi değilsek yukarıdan gerekli oyunumuzu indirip kuruyoruz.
    2- masaüstüne gelen oyunumuzun ikonuna sağ tıklıyoruz, özellikler> dosya konumunu aç diyip, oyunun klasörünü açıyoruz.
    3- oradan, BREAKTHROUGH_MODES_HLDS dosyamızı çift tık ile çalıştırıyoruz.
    4- gelen siyah ekrandan bir mod seçiyoruz. mod seçimi modların yanındaki rakamlar ile gerçekleşir, hangi modu seçtiyseniz
    başındaki rakamı yazıp enterlayın, bunu yaptıkdan sonra karşımıza hlds paneli gelicektir, o panelden gerekli ayarları yapıp
    serverimizi başlatıyoruz. tekrar bir panel gelicek onu kapatmıyoruz.
    5- açtığımız hamachi ağımızdaki arkadaşlarımızı davet için. kendi hamachi ip adresimizi kullanıyoruz. onlarda sizin hamachi
    ip numaranız ile serverinize bağlanabilirler.

Dikkat: bilinmesi gereken diğer husus ise Class c hatasıdır. bu hatayı almamak için oyunu her defasında belirtilen şekilde
    hazırlayınız. böylece bu hatayı almazsınız. bu hatanın sebebi, oyunu New Game'den kurmaya çalışmanızdır. aslında server
    kurulumu hlds.exe ile gerçekleşmek durumundadır ki bu hatayı vermesin.

(Yukarıda kendi hamachi ağlarım bulunmaktadır, katılmak istiyen arkadaşları beklerim)

CSBTE: U29-09-2014 ve CSBTE 2.5.8 Final modifikasyonlarımızın, hamachi bağlanma dosyaları ayrıdır.

CSBTE U29-09-2014 > bte_launcher_hlds.bat
    CSBTE 2.5.8 Final > BREAKTHROUGH_MODES_HLDS.bat

Bu ayrıntılara dikkat ediniz, her oyunumuzun hamachi hlds bat dosyaları farklıdır, bu yüzden karışmaları engelleyelim.

Ayrıca;

(Mdmp uzantılı dosyaları silmek için oyunun klasöründe BREAKTHROUGH_FIX.bat dosyamıza çift tık yaparak silebilirsiniz.
    Her iki sürümdede bu dosya mevcuttur.)

Önemli: CSBTE 2.5.8 Final sürümünün üzerine kesinlikle U29-09-2014 Güncellemesini (kurmayınız) iki sürüm farklıdır ve tek
    başlarına çalışabilirler. bu yüzden her iki sürümüde Farklı kullanınız. kurmaya çalışırsanız zaten hata alır bütün modifikasyonu
    bozar ve tekrar düzeltemezsiniz. bu konuda ikazlarımızı dinleyiz.

Önemli 2; CSBTE Modifikasyonu 1.6 temellidir, ancak orjinalinden farklıdır. bu sebebten dolayı online sunuculara girmekten
    kaçınınız. sadece kendiniz ve arkadaşlarınız ile oynayınız, online şekilde başka sunuculara girmeye çalışırsanız bütün yapılan
    modifiyeler bozulacak ve başınıza iş çıkacaktır. bundan sakınmak için sadece ve sadece hamachi ile kendi aranızda oynayınız.
    bu önemlidir ve dikkate alınması konusunda önemle rica ederim.

- İnternet Kafe Ortamında
    - Hamachi Ağ ortamında
    - Ev (Lan) ortamında

(Oynanması önerilir.)

Açıklama:

X Far Ganymede
    Ganymede Lion
    Turkish Desert Squads
    cs4ever

Bahsedildi
    0 Mesaj
    Etiketlenmiş
    0 Konu
    Tecrübe Puanı
    10

[14.11.2014]

Linklerimizi sağlamdır.

Bunun dışında oyunun yeni güncellemesi gelmiştir. video ile beraber linkleride paylaşıyorum.

Linkler kendi uploadımdır. bunun dışında Final 2.5.8'in Fix paketi bulunmaktadır. onuda Final 2.5.8'in üzerine kurunuz.
    gelen yeni güncellemeninde ufak tefek hatarını düzelten Fix paketi hazırladım. onuda onun üzerine kurunuz.

Hamachi desteği ve mdmp fixleyiciler eklenmiştir.

Update 17/10/2014

Link: https://mega.co.nz/#!1hBjXb4K!Z-lsbX...9ijZzSqGGdxlrE
    Fix: https://mega.co.nz/#!lgYCXIDC!7fJvrR...3UooacPNvtfXwQ

Final 2.5.8 Fix: https://mega.co.nz/#!FtARlRQT!YqTVDN...qwxfgZutasxSsY

Yeni gelenler

Silahlar

- Gilboa Carbine
    - Gilboa Viper
    - Spas 12 Cobra
    - Snap Blade (Attack on Titan Blades)

Modlar

- Ghost Mode
    - Zombie Darkness 4 (Reloaded)

Video:

er er
    Bahsedildi
    0 Mesaj
    Etiketlenmiş
    0 Konu
    Tecrübe Puanı
    11

:P Yorulmuşsundur İnşallah
    Ben Kimim ?

Bahsedildi
    0 Mesaj
    Etiketlenmiş
    0 Konu
    Tecrübe Puanı
    10

[Hatırlatma]

U17/10/2014 Güncellemesi ile beraber paylaştığım Fix paketinin içerisinde 'Fix' adlı bat dosyası bulunmaktadır. bu dosyayı çalıştırarak oyunun siyah temasını eski yeşil temaya dönüştürebilirsiniz. ayrıca yanında 'Okuyun Fix.bat Hakkında' adlı notumuzda bulunmaktadır.

Bahsedildi
    0 Mesaj
    Etiketlenmiş
    0 Konu
    Tecrübe Puanı
    10

[Hatırlatma-2]->[Detaylar]

17/10/2014 Güncellemesinde biraz sıkıntılar olabilir, ileriki zamanlarda düzeltilme ihtimali var diye düşünüyorum. kendim
    biraz düzeltebildim, bildiklerimi ve bulabildiklerimi, şayet BTE sıradan bir modifiye değildir. arkaplan değiştirmeyle,
    soundtrack eklemeyle olan bir işlem değildir. geniş çaplı ve detaylı profesyonel bir modifiyedir. şayet bunu yapan hem
    programcı birisidir ki bu kadar muazzam bir modifiye inşa etmiştir. umuyorum ki birazda olsa tanınmaya başlar.

Ayrıca; diğer bir sıkıntıyıda çözelim. oyuna girdiğinizde konsola exec mp_s.cfg yazıp enterlayın böylece restart atıp para
    800$'dan 16000$ dolar olacaktır. normalde 16000 olmuyordu, böyle bir sıkıntıyı bu şekilde düzeltebildim. bu işlem 17/10/2014
    güncellemesi içindir.

Diğer sürümlerimizde Özellikle Final 2.5.8 tamamen çinceydi onu ben elimden geldiğince ingilizceye çevirdim, ileriki zamanlar
    ne gösterir bilinmez ama türkçeye çevirmeyi düşünüyorum. böyle bi dil sorunu vardı onuda halletmeye çalıştım %95 ingilizcedir.
    %5 çincedir. oda modlarıdır. modlarda zaten amxmodx kullanmayı gerektirdiği için bende kodlama bilmiyorum ne yazık ki o kısımda
    çince kaldı. .sma dosyalarınıda bulamadım. sadece .amxx dosyaları ile çalışmaktadır.

En çok başa gelen hatalarda düzeltişmiştir. bunların arasında 512 limit hatasıdır, bu hata precache_weapon kodlaması ile
    hatanın önüne geçilmeye çalışılmıştır, de_torn haritasında demeler yaptım rastlamadım diye bilirim. ara sıra oyunda
    v_ model hataları görülebilir bunda bir sıkıntı yoktur tekrar oyuna girmeyle düzelir. Bazen çakışma dolayısıyla kodlama 'Crash'
    hataları alınabilir, kodlamalar çok olduğu için bazen sıkıntı yaratı. onlarda geçicidir. herhangi bir sıkıntı teşkil etmez.

Final 2.5.8'in silah seçme programını kaldırdım. onun yerine hepsini oyunun içine aktardım. zaten biraz hata vardır. şuanda
    gelen yeni güncelleme ile bu hatalarda giderilmiştir. kendi silahlarınızı seçmek için cstrike_weapons.exe dosyasını kullanın
    oradan istediğinizi seçebilirsiniz. testlerimde herhangi bir sıkıntıya rastlanılmamıştır.

30/09/2014 güncellemesinde ise pek bir hata ve soruna rastlanılmamıştır.

Modifiyelerde sıkıntılar olabilir, bunların düzeltilmesi için uğraşıyorum. tabiki birazda yapan kişiler uğraşmalıdır. ben
    bildiğim kadarıyla yapıyorum. bilmediklerimde programlama yapanların bildiği şeylerdir. umuyorum ki bu hatalar, düzeltilmeye
    çalışılır. düzeltilemesede zaten benim oynadığım ve sevdiğim modlardan bir tanesidir.

Şuanda aklıma gelen bunlardır, sizlerinde rastladığı sorunlar var ise konuya yazınız, bildiğim konular ise yardım ederim.
    bilmediğim konular ise zaten yardımcı olamam.

Bahsedildi
    0 Mesaj
    Etiketlenmiş
    0 Konu
    Tecrübe Puanı
    10

[Düzeltme-2]

Merhaba Arkadaşlar,

Yeni gelen update (2.99) 17/10/2014 Güncellemesi biraz sıkıntılı geldi. en baş olanı ise isimlerin çince olması. onu ben
    apperances.amxx ve apperances.bte ile düzelttim. karakter isimleri standart ingilizcedir. bunun yanında de_westwood haritasını
    ekledim. sevdiğim bi harita, zombie modu iyi oynanıyor bunun dışında yapılacak başka bir düzenleme göremedim. olursa zaten
    fix 1,2,3 şeklinde konuya link olarak eklerim. bu 2. fix paketidir. 1. fix paketinde belli başlı ayarları eklemiştim. bundada
    isim düzeltmesi ve yeni harita ekledim.

(Önce 1. Fix paketini arkasından 2. bu Fix paketini kurarsanız daha iyi olur. bunu yaptıkdan sonra Fix.bat dosyasına çift tık
    atın, ve oyunun anamenüsünü eski yeşil rengine döndürün. birde 'Çözülen.txt ve Okuyun Fix.bat Hakkında.txt notlarımız bulunmaktadır.
    onlarıda okumayı ihmal etmeyiniz.)

Başka bir konuya değinmek gerekirse. oyunun normal olarak anamenüsü siyahtır, onu düzeltmek için oyunun klasörüne gidin.
    ordan fix.bat dosyasını bulun çift tık atın anamenü tekrar yeşil eski orjinal ayarına dönecektir. bir diğer husus ise
    mp_s.cfg olayıdır. oyunda bunun dışında 'H' tuşuna basın 'Message' bölümüne gelin 'Money' yazan yerdende ayarlaya biliyoruz
    fakat o restart atmıyor. kendiniz atıyorsunuz. mp_s.cfg'de ise her ikisinide yapıyorsunuz.

Daha fazla düzenlemeleri bu konuda bulabilirsiniz.

Eğer CSBTE mod'unu seviyorsanız beni takip edin, şu sıralar çok yerde bu serii indirilmektedir. fakat onların ki hiç bir şekilde
    güncelleme getirmiyor. ben en azından hatalarıyla bir şekilde düzelterek sizlere sunuyorum. beni ne kadar takip ederseniz
    oyundan'da o kadar keyif alırsınız.

[U17/10/2014][Fix-2] Link: U17-10-2014 [Fix-2].rar - Solidfiles[Fix-2].rar

İndirebilmek için 'Direct Download Link' yazan yere basmanız yeterlidir.

Bu düzenleme paketini U17/10/2014 güncellemesi neredeyse onun bulunduğu klasöre kuruyorsunuz.

Ekstra;

Bir hususu daha değerlendirelim, biliyorum harita çok az, fakat eklerken atlanmaması gereken olay ise şudur.

Harita eklemek istiyorsanız, mutlaka haritanın .bmp uzantılı resmi'de olması gerek, eğer yok ise metahook radar'ında yeşil bir renk
    görüceksiniz, bu haritanın .bmp resminin olmadığını gösterir. özellikle harita indirirken. .bmp resminin olmasına özen gösteriniz.
    de_westwood haritasını eklemiştim. ordan overviews klasörüne girebilir .bmp nedir öğrenebilirsiniz. o bmp oyunun radarında görünmektedir.
    ve 'Tab' Skor tablosunda görülmektedir. ne kadar profesyonel değil mi o yüzden haritalarda .bmp olayına dikkat ediyoruz. yok ise indirmiyoruz.
    ama çok seviyorsakta biraz araştırma yaparsanız belki .bmp resmini bulabilirsiniz.

Bahsedildi
    0 Mesaj
    Etiketlenmiş
    0 Konu
    Tecrübe Puanı
    10

Alıntı kemaleditor Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hayır yorulmadım, devam ediyorum.

- - - - - - - - - -

Alıntı kemaleditor Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hayır yorulmadım, devam ediyorum.

Bahsedildi
    0 Mesaj
    Etiketlenmiş
    0 Konu
    Tecrübe Puanı
    10

[AIO] All In One Fix (18.11.2014)

Merhaba Arkadaşlar,

Uzun bir süre önce CSBTE 2.5.8 Final/End sürümünün ingilizce dil paketini eklemiştim. %95 ingilizce ve %5 çince olan sürüm şimdi ise %97 ingilize %4 çince olmuştur.
    3 saattir oyunu çevirmekle uğraşıyorum. yeni bitti. şimdilik tabi, ileride daha bulursam çevirmeye devam ediceğim büyük ölçüde çeviri yaptım.
    neredeyse çince yazılar hiç kalmadı gibi. bütün modlardan bütün ayarlara kadar tek tek 4 saat boyunca uğraştım. bulabildiklerimi yaptım. güzel oldu,
    eminim sizde beğenirsiniz. sadece Final/End sürümü için değil, diğer paylaştığım güncellemeler içinde geçerlidir. onlarda'da kullanabilirsiniz.
    tavsiye ederim.

Bu işlemleri yaparken Amxmodx studio, Sprite Explorer, FastStone Image Viewer, gibi programlar kullanmam gerekti. tga'yı jpeg'e
    jpeg'i tga'ya çevir çevir bi hal oldum en sonunda sabrettim azmettim bitirdim ^-^

[AIO-Fix]
    Link: AIO[Fix].rar - Solidfiles[Fix].rar

- Dil paketi genişletildi
    - Genel oyun içi ayarlar yapıldı

[U17-10-2014 Fix-3]
    Link U17-10-2014[Fix3].rar - Solidfiles[Fix3].rar

- Resource ayarları düzenlendi.

Tekrar görüşmek üzere.

(.bat kodlamaları dahil yapılan tüm ayarlar bana aittir.)

X Far Ganymede / X Far Ganymede Lion / Ganymede Lion / Turkish Desert Squads / cs4ever Hepsi benim nicklerimdir.

@2014 CSBTE

Bahsedildi
    0 Mesaj
    Etiketlenmiş
    0 Konu
    Tecrübe Puanı
    10

[20.11.2014]

X Far Ganymede 4.0 [Fix]

Merhaba Arkadaşlar; CSBTE 2.5.8 Final sürümünün son Fix'ine hoş geldiniz bayadır aradığım hataları sonunda buldum.
    .amxx diye aradığım malzemeler sen kalk resource klasöründe ol kahroldum bir anda ^-^ neyse bu 2.5.8 final sürümünün
    son fix paketidir. Hidden, ZB4, ZBS, Basic, modlarının ve diğer modların düzeltilmesinde, ileri dereceye taşıdı ^-^ %97.5 İngilizce
    %4.2 çince, bayadır bu konuyla meşkuldum, lakin şu gece yarısında bitirdiğime sevindim. artık bi su içiyim ben

Tekrar başka Fixlerde görüşmek üzere, bu son fix paketimdi, umarım sizlere yardımcı olmuştur. karmaşık olsada yinede oyunu rahatlatmak
    ve kolaylaştırmak adına iyi kötü bi adım atmış olduk ^-^

- %97.5 İngilize %4.2 Çince (Final 2.5.8)
    - ZB4, ZBS, Hidden, Basic modları düzenlendi (Final 2.5.8)
    - Resource düzenlendi (Final 2.5.8, Güncelleme 30-09-2014 / 17-10-2014)
    - Respawn düzenlendi (Final 2.5.8, Güncelleme 30-09-2014 / 17-10-2014)
    - Mod Tagları Düzenlendi (Final 2.5.8, Güncelleme 30-09-2014 / 17-10-2014)

(Her mod'un tagları farklıdır, açıklama indireceğiniz Rar'ın içerisindedir.)

~~~~~~~~~~~~

Yukarıda ki yazılardan itibaren yapılan link paylaşımları dahi bana ait olup hiç kimseden yardım almadım. diğer
    ayarlamalar, düzenlemeler, dil paketleri, Fix paketleri milimum diğer takıp taklavat bana aittir.

~~~~~~~~~~~

Nede olsa 'Cefa Çekilmeden Sefa Sürülmez' bizde iyi kötü bi emek verdik umarım sizlerde memnun olmuşsunuzdur.

X Far Ganymede 4.0 [Fix]
    Link: XFG4.0[Fix].rar - Solidfiles[Fix].rar

Sayfa 1/2 12 SonSon