Kullanıcı Tag Listesi

3 sonuçtan 1 ile 3 arası
    er er X Far Ganymede - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bahsedildi
    0 Mesaj
    Etiketlenmiş
    0 Konu
    Tecrübe Puanı
    10

Standart CSBTE Encore 5.4

Merhaba Arkadaşlar;

(DİKKAT: Lütfen konuyu sonuna kadar okuyunuz, eğer düzgün bilgi almak istiyorsanız. uzun diyip okumayan arkadaşlar hiçbir bilgi alamazlar.)

Uzun zaman evvel bu konuyu açtığımda, aslında ne kadar acele ettiğimi sonradan fark ettim ciddi anlamda oyunu inceleyememişim.
    ve bir çok hatayı atlamışım bu biraz kötü oldu :/ şimdi ise o hataların hepsini telafi ettim. tekrar oturdum günlerce ki yakaşık olarak
    4 gün civari tek tek oyunları gözden geçirdim. hatalı,sorunlu problemli olanları ayıklayıp temizledim. şimdi gayet sapa sağlam
    şekilde sorunsuzca çalışıyor Encore 5.4 sizlere efeenim buyrun

Ayrıca; Gelen bütün yenilikler bu konu altından paylaşılıcaktır.

[01.12.2014]

- Bütün Updateler yapıldı (Yusuf Borak, Yasya Fast,)
    - Bütün sorunlu malzemeler ayıklandı
    - En sağlam silahlar eklendi
    - 2.5.8 sürümü %100 ingilizceye çevrildi.
    - 2.99.2 siyah el sorunu giderildi. (Bütün sürümlerde yok, bu sürümde dahil)
    - 2.99.1 sürümü düzenlendi.
    - 2.99.2 sürümü düzenlendi, + Yusuf Borak'ın updateleri eklendi.
    - 2.99.2 sürümüne İstatistik eklendi 'F10' Detaylı şekilde görebilirsiniz.
    - Müzik dinleme özelliği eklendi. 'DEL' istediğiniz müziği cstrike/music klasörüne atıyorsunuz ve 'DEL' tuşuna basıyorsunuz.
    kullanımı Winamp gibi basit. bütün sürümlerde mevcut 2.5.8, 2.99.1, ve 2.99.2
    - 2.99.2 sürümündeki sıkıntılar mp_s.cfg ile kontrol altına alındı (oyuna girişlerde KP_PGUP tuşuna basarak oyuna restart
    atabilir bütün sorunları çözebilirsiniz. 'KP_PGUP rakamlardan '9' sayısıdır.)
    - Mod seçim paneli düzenlendi. (Tek tek bütün sürümlere ekledim. 2.5.8, 2.99.1 ve 2.99.2)
    - Görseller düzenledi.
    - Modlar ingilizceye çevrildi (Amxmodx studio ile)
    - Hatalı silah kodları çıkartıldı.
    - 2.5.8 sürümünden csbte_weapon.exe çıkartıldı (Sıkıntılı kodlama dolayısıyla) bütün silahlar oyuna
    aktarıldı (En sağlam olanları)
    - Zombie 4 Darkness Yazı sorunu düzenlendi.
    - 2.5.8 Zombi Senaryo modu çıkartılmıştır. (Kasma ve donma problemi nedeniyle)
    - Mod seçim panellerine 'Refresh' butonu eklenmiştir. ona basarak .mdmp uzantılarını silebilirsiniz.

Hamachi; bteoldjb bteoldjb2 bteoldjb3 bteoldjb4 bteoldjb5
    Şifre; 123

* Bilinmesi gerekenler. (Önemli hususlar)

- Zombie escape modunu başlatmak için konsolu açın (bte_ze_start) yazarak modu başlatın.
    - Harita indirirken .bmp ve .txt uzantılı dosyaları olmasına dikkat edin lakin radar gözükmeyecektir. sıradan bir radar değildir bu arada
    onuda belirtirim.
    - 2.99.2 sürümünde modlarda sıkıntı olursa 'KP_PGUP -> 9 tuşu' basarak restart atın ve modlar düzelsin.
    - Hlds server'e bot atmak için Hlds konsoluna gelin ve oraya bot_add komutunu yazın. böylece botlar oyuna gelir. yada bot_add_ct
    bot_add_t yazarak dağıtabilirsiniz.
    - Bu proje online serverleri desteklemez. bu yüzden, hamachi,lan,kafe, vs gibi ortamlarda oynayınız. bu uyarıyı çok kez yaptım. fakat
    atlayan arkadaşlar sonra gelip konuya hata alıyorum resource'de takılıyor diyorlar. bu proje online desteklemez, bu yüzden biraz daha dikkat
    edin.
    - Son notum size bu oyunun içeriği ile oynamayın. config,userconfig gibi ayarları değiştirmeyin. sonra sizde gelip buraya olmuyor çalışmadı
    gibi şeyler yazmayın. ikaz ediyorum fakat kimse dikkate almıyor. benden söylemesi
    - Bunun dışında, ufak tefek .mdl hataları gelebilir bunlar sıkıntı değil tekrar girmeyle düzelirler. paniğe gerek yok, çalışmadı demeyin hemen.

Videolar;

2.5.8;
    2.99.1;
    2.99.2;

Link: https://mega.co.nz/#!Z8oCXTKD!ni_5lM...1fUe7ytlAY42sY

Bütün oyunlar tek rar içerisinde ayrı klasörlerde'dir. sadece yapmanız gereken rar dosyasına sağ tıklayıp buraya çıkart diyerek
    oyunları masaüstüne çıkartmak. eğer o seçenekler yoksa sürükle/bırak yaparak oyunu masaüstüne çıkartın.

Son olarak burdan Yusuf Borak arkadaşımıza teşekkür ediyorum, ciddi anlamda kendisinin oyuna katkısı ve desteği çoktur. Fan Made Updatelerini resmen o yürütüyor.
    onunda morale ihtiyacı var, belli başlı sıkıntılar olabilir, yüzüne vurmamak gerek, zamanla onlarda düzelicektir. sonuçta oda bu proje için uğraşan emektarlardan
    birisi. konuşmuşluğumuz var kendisiyle, banada anlattı ve cidden saygıyı hak ediyor. bu oyun için uğraşan ender insanlardan birisidir.
    Tekrar Yusuf Borak arkadaşımıza teşekkür ederim, verdiği emek için, umuyorum ki bu emekler bu çaba boşa gitmez. ben olduğum müddetçe'de tanıtmaya devam ediceğim.
    elimden geldiği kadar, benimde katkılarımla BTE projemiz devam ediyor. ben ne zaman bırakırsam, Yusuf'da ne zaman bırakırsa, işte o zaman BTE bitmiştir.

Hazırlayan: X Far Ganymede. @2014

onbasi er
    Bahsedildi
    0 Mesaj
    Etiketlenmiş
    0 Konu
    Tecrübe Puanı
    10

Standart Cevap: CSBTE Encore 5.4

Güzel paylaşım.Fakat bazı sürümdeki silahlar falan sonraki sürümde kaybolmuş neden öyle?

er er X Far Ganymede - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bahsedildi
    0 Mesaj
    Etiketlenmiş
    0 Konu
    Tecrübe Puanı
    10

Standart Cevap: CSBTE Encore 5.4

Alıntı gorkemq Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Güzel paylaşım.Fakat bazı sürümdeki silahlar falan sonraki sürümde kaybolmuş neden öyle?
    Bu işlemlere yapımcıları karar veriyorlar. bende isterim ki bütün sürümlerde, aynı silahlar ve modlar olsun. fakat yapımcıları farklı şeyler düşündükleri için böyle yapıyorlar. benim bilgimde kısıtlı olduğu için ekleme konusunda çok başarısızlıkla sonuçlanan işlemler gerçekleştiriyorum. kodlarını ve ayarlarını bulan ve geliştiren kişi programcı olduğu için, benim alanımı aşıp geçtiğinden dolayı elimden birşey gelmiyor çünkü ben kodlama bilmiyorum el mahkum yapacak başka birşeyimiz yok. onların yaptıklarını paylaşıyorum. tabi ondan önce test edip ne gerekli ne değil onları düzenleyip sonra gerekirse fix paketleri geliştirip paylaşıyorum.

- - - - - - - - - -

Alıntı gorkemq Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu işlemlere yapımcıları karar veriyorlar. bende isterim ki bütün sürümlerde, aynı silahlar ve modlar olsun. fakat yapımcıları farklı şeyler düşündükleri için böyle yapıyorlar. benim bilgimde kısıtlı olduğu için ekleme konusunda çok başarısızlıkla sonuçlanan işlemler gerçekleştiriyorum. kodlarını ve ayarlarını bulan ve geliştiren kişi programcı olduğu için, benim alanımı aşıp geçtiğinden dolayı elimden birşey gelmiyor çünkü ben kodlama bilmiyorum el mahkum yapacak başka birşeyimiz yok. onların yaptıklarını paylaşıyorum. tabi ondan önce test edip ne gerekli ne değil onları düzenleyip sonra gerekirse fix paketleri geliştirip paylaşıyorum.