Merhaba Arkadaşlar

Kaldığımız yerden devam ediyoruz. evet bıkmadan yılmadan çabalayıp durdum. nihai amacım geniş kitle edinmek ve cs 1.6'yı en üst düzeye çıkartmaktı.
henüz bu düşündüklerim gerçekleşmedi. oyuncu kitlesi yeni nesiller ve yeni oyunlar ile dipdibe dururken, cs 1.6'yı kim takar ki ? düşüncesi
gaddarca bir yaklaşım ile devam etmektedir. şu bir gerçek ki bte projesi. cs 1.6'yı en üst seviyeye taşıyan tek yapımdır. gerek modları
gerek efektleri gerekse ortamı ile bence çok haksızlığa uğruyor. insanların yaklaşımları hep ön yargıyla ve fikir sabitliği ile devam
ediyor. 'En iyisi orjical cs' veya 'cs mi kaldı bu devirde' gibi yaklaşımlar hasıl olduğu için. insanın hevesini kırıyor ne yazık ki.
benim için fark etmez, nede olsa ben bu cümlelere ve bu kişilerin sabit düşüncelerine alıştığım için, her ne kadar önüme engel olsada
insanlara negatif enerji versede yinede ben devam ediyorum. maksat amaç gaye ve hedef sadece bu projeyi yaymak ve cs 1.6'nın başka bir
dalını ortaya çıkartmaktır. sabit görüş ve sabit fikir çok kötü bir yaklaşım bana göre. yeniliklere kapalı olmak sabit olmak'da
kötü. yeniliklere açık olmak yeni keşifler yapmak neden başkasının gözünde kötü olarak lanse edildiğini'de anlamıyorum. gayretlerim
sonucunda umuyorum ki yeni yılda ve gelecek olan yeni yıllarada ölmez sağ kalırsak Bte projesini daha fazla geliştirerek
daha fazla etken toplayıp en iyi düzeye çıkartmayı hedefliyorum. benim yaptıklarımın zerre kadar maddiyatla alakası yoktur.
sadece istediğim cs 1.6 ortamlarını gelişmiş,ilerlemiş olarak görmektir.

Peki ben neden bu kadar uğraşıyorum ?

Bu konuya girersek çok detay çıkartmak gerekir. bu yüzden üstünden anlatmak isterim, henüz 10 yaşlarındayken cs'ye başladım.
fazla bişey bilmiyordum zaten. sonraları 2006-2007 yıllarında 1.6'ya başladım. ve halen daha cs fanatikliği bende devam ediyor.
yaptığım bu çalışma 1.6 temellidir. ben eskilere daha fazla düşkün bir kişiyim. emin olun csyi en eski bilgisayarlarda bile çalıştırırsınız.
işimiz codlara bflere kaldıysa en iyi ama benim buna ihtiyacım yok. ben günde 1-2 saat cs oynuyorum. istiyorum ki benim gibi cs
severlerle beraber yeni ortamlar kuralım. Bte projesine sırf bu yüzden destek veriyorum. cs 1.6'nın en gelişmiş halidir. ve gelişmeyede
devam ediyor. sabit olan şeyleri değiştiremesede yinede oyuna farklı modlar ile yeni ortamlar sunuyor. çok fazla beklentisi olan birisi değilim
illa görsellik süper olsun gibi amacımda yok. gündelik olarak eğlenmek amaçlı. kendisine görselliği şartlandırmış illa herşey on numara olsun
diyen insanlardanda değilim. daha eski olan oyunlara ilgim daha yüksek. cs 1.6'da bunlardan bir tanesi.

İşte benim asıl sebebim bu. cs 1.6 sürümünü bte ile birleştirmek ve oyunu daha eğlenceli yapmak. hepsi bu, benim gibi cs severler ve cs için
en iyi şeyleri yapmak istiyenlerde böyle düşünüyorsa Bte tam size ve bana göre, emin olun bu bütün isteklerinizi karşılayacaktır. illa ki
insanların yaşı 12-13 olması gerekmez. ben, benden küçük kardeşlerimizle'de oynuyorum. benden büyük olanlarlada oynuyorum. benim için yaş
falan önemli değil. kendine birde bu kriteri koymuş insanlarda var. benim için yaş büyük küçük önemli değil. oyunu sevmiş ise ve her türlü
yeniliği seviyor ise onlarla oynamak daha fazla keyifli ve eğlenceli olur.

Ben hiç mi başka oyun oynamıyorum ?

Dürüst olmak gerekirse yeni çıkan oyunlardan hiçbirisi cs 1.6 kadar bana kendini sevdiremedi. ne oyunlar geldi geçti ne görsellikler ne efektler
ne üst düzeylikler. hepsi boş, cs 1.6'daki o ortamı hiç bir oyunda bulamadım.

Evet yaşın her ne olursa olsun. cs 1.6 için herşeyi yapmış ve yapmaya çalışan birisiysen. ve ciddi anlamda keyif alıyor ve eğleniyorsan, bana
katılabilirsin. Bte projemiz devam ediyor.

Konularımı takip edebilir. çıkan yenilikler hakkında bilgi alabilirsin. yada aklına bişey takıldıysa mesaj atabilir sorununu dile getirebilirsin.