Kullanıcı Tag Listesi

7 sonuçtan 1 ile 7 arası
    binbaşı emektar BoRDo BeReLi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bahsedildi
    0 Mesaj
    Etiketlenmiş
    0 Konu
    Tecrübe Puanı
    13

Cool Nesquik v3 CFG (Aboov!)

"Türkiye'nin en çok taklit edilen ve kıskanılan CS Forumundasınız."

Merhaba Değerli Forumqs;

Kodlama süresi 1 saat olan bu cfg üzerinde ayrıca, 3 hafta günün belirli zaman aralıklarında çalıştım. Bizden çıkan arkadaşlar, veya bu işten anlamayanlar "cl_ gl_ ayarları eklendi" gibi sağdan-soldan duyma laflara daha doğrusu bizi taklit edenlere inat nesquik v3 diyorum.

Büyük olan taklit edilir ancak kıskanılır. Cfg Kodları, Cfg Yarışması gibi birçok projenin öncüsü biz olduk, daha doğrusu onlar için bir fikir niteliği şeklinde oldu. Her neyse neden bu kadar kesin konusuyorsun, belki onlarda senden öğrenmiş ve geliştirmiştir diyorsanız benim her cfg'mde bulunan işe yaramayan bir kod var, ancak çakma config yapımcısı bilip & bilmeden bunu da not defterine ekliyor sonra aa ben cfg yaptım bak diyor bizden çıkanlar daha fazla rezil olmasın; sadece bu değil, daha çok var ama tartışma çıksın istemiyorum.. Bizdeki Cfg coder bölümü olmasa bunlar olmayacaktı ama neyse

Ayrıca bunlara itibar etmeyiniz. Biraz zeki olan bizi seçer zaten.

Yazının bu bölümünden sonrası soru-cevap şeklinde olacaktır.

Cfg hakkında kısa bir bilgi verir misin?
    Her zamanki ayarlar. Farklı bir kod bulmadık ama en iyisini yaptık, pardon yaptım. Görüntü, rate, fps, ping ve aklınıza gelen herşeyin en verimli şekilde kodlandığını iddia ediyorum, özel üye olmayanlar inandırıcı fake konuları seçebilirsiniz, ama bunlar dedigim gibi sadece kandırma, hit amaçlıdır..

Hangi sorunlar için çözüm getirebilir?
    Mikrofon probleminiz mi var, buyrun efenim deneyin, problemin pipinden keselim.
    Mermileriniz çok mu sekiyor buyrun.
    İyi bir görüntü ayarı mı istiyorsunuz buyrun.
    Rate ayarlarınız mı bozuk buyrun.
    FPS Ping sorununuz mu var buyrun. vs vs..

Cfg'de Wall Hack varmış doğru mu?
    Böyle birşey olmaz, olamaz da. Ama config içinde birçok özellik bulunmaktadır. No Recoil ile headshot sayınız artacaktır.

No Recoil nedir? Sxe geçer mi?
    No recoil ingilizce bir kavram olup, mermi sekmesini önleme anlamına gelmektedir. Bunları rate ve en önemlisi görüntü ayarları ile sağladık. Sxe - Socl dostudur.

CFG Boyutu ne kadar? Farklı bir özellik var mı?
    12 KB Olan cfg içersinde gereksiz hiçbir komut yoktur. Ayrıca eklenecek bir komutta yoktur, aksini yapan işe yaramayan yığıntıları eklemiş demektir. 2 tane script eklenmiş ve en önemlisi denenmiştir! (Alias,setburst, recoil, if zıvırtıları yoktur)

Nightmode (Gece Görüşü) ; F1 Tuşu ile aktif edilip, F2 Tuşu ile pasif hale getirebilir. (Kendi Cfg'nize yapıştırdıysanız ve eğer çalışmıyorsa pm atın 2 komut 0 olması gerekiyor aksi taktirde olmuyor)

White Wall (Beyaz Duvarlar) ; F3 Tuşu ile aktif edilip, F4 Tuşu ile pasif hale getirebilir.

CFG çok kötü, beğenmedim?
    "Oynamasını bilmeyen gelin, yerim dar dermiş", evet. Böyle bir düşünce söz konusu olamaz. Şuana kadar denedikleriniz arasında en iyisidir yine iddaa ediyorum.

Kendiniz hakkında bilgi verir misiniz? Bu Caca Kimdir?
    Ben kimliğini gizleyen, sanal-real hayatı ayıran birisiyim. Bu nedenle msn'de yabancı kişileri eklemem,kusura bakmayın. Melih neden msn vermiyorsun gibi dargınlık,küskünlük yapmayın.Geçenlerde bir sitenin moderator'u küfür etmeden sadece sohbet amaçlı mail adresimi istedi, ondan özür diliyorum, kusura bakmayın ki benim için hepiniz değerlisiniz

Caca taklit edilen bir cfg coder'dır ve rakibi yoktur çünkü 2 tanesi de forumqs.com forumlarındadır.

Ekleme: 18 yaşına gireceğim, ismim melih bu kadar bilgi yeterlidir umarım, memnun olmuşsunuzdur benden

Neden bu kadar uzun yazıyorsun?
    Okumayı ve yazmayı fazlasıyla severim ancak bu geveze olduğum anlamına gelmez. Bir Cfg için bu kadar şey elbette yazılmaz ancak bundan keyif alıyorum. Belki yazıyı tamamen okuyan takipçilerim yoktur, olsun yinede sizleri seviyorum. Ayrıca bu metinde herhangi bir olay abartılmamıştır, gerçekler çarptırılmadan yazılmıştır.

CFG Yapmaktan zevk alıyorum, araştırıyorum, deniyorum. Sıkıldığımda kodları inceliyorum; denemeler yapıyorum. Ha birde sizleri memnun etmek ve forumqs beni bu işe sürüklüyor. Bu nedenlerden dolayı bu kadar ugrasıyorum.
    Ekli Dosyalar Ekli Dosyalar

To view links or images in signatures your post count must be 10 or greater. You currently have 0 posts.

binbaşı er NiceDreamxD - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    Nevşehir
    Bahsedildi
    0 Mesaj
    Etiketlenmiş
    0 Konu
    Tecrübe Puanı
    13

Reklamları kaldırıp koyarmısın ?

Önemli konularım ;

To view links or images in signatures your post count must be 10 or greater. You currently have 0 posts.

binbaşı er
    Bahsedildi
    0 Mesaj
    Etiketlenmiş
    0 Konu
    Tecrübe Puanı
    13

tesekkurler

onbasi er
    Bahsedildi
    0 Mesaj
    Etiketlenmiş
    0 Konu
    Tecrübe Puanı
    13

teşekkürler

cavus er xxasas18xx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bahsedildi
    0 Mesaj
    Etiketlenmiş
    0 Konu
    Tecrübe Puanı
    13

Standart Cevap: Nesquik v3 CFG (Aboov!)

bakalım...

onbasi er
    Bahsedildi
    0 Mesaj
    Etiketlenmiş
    0 Konu
    Tecrübe Puanı
    13

teşekkürler sağol

er er
    Bahsedildi
    0 Mesaj
    Etiketlenmiş
    0 Konu
    Tecrübe Puanı
    12

İnşallah güzel cfg'dir.Şimdi indirmeye başlayacağım
    Eskiler bizi bilir Yeniler örnek alır.XpeRia
    İletişim adreslerim=>