Arkadaşlar öncelikle merhaba hepinize kolay gelsin;MacBook Pro OS X kullanıyorum. Bilgisayarda Counter Strike 1.6 oynarken güzel bir şekilde oynuyorum, biraz zaman geçtikten sonra (ne zaman olacağı belli olmuyor) birden oyunum donuyor takılıyor ne ses geliyor ne de başka bir şey. sonra oyunu kendi kendine aşağıya alıyor ve karşıma; '' Fattal Error: net_sendpacket error: network is unreachable '' hatasını veriyor. Tam bu hatayı verdiğinde internet gidiyor. Bazen hataya tamam dediğimde internet kendi kendine geliyor ya da benim manuel olarak wifi mi seçmem gerekiyor ancak öyle geliyor bazen bunları yapsam da internet hiç gelmiyor tek çare modem reslemek oluyor. Steam kullanıyorum. Arkadaşlar lütfen yardımcı olun önceden böyle bir problemim yoktu steami 1 yıl bile olmadı kullanalı ilk 3 ayda problem yoktu ama sonra bu sıkıntıyı yaşamaya başladım. LÜTFEN YARDIMCI OLUN LÜTFEN. ÇOK BÜYÜK SIKINTI YAŞIYORUM OYUNUN ORTASINDA İNTERNET GİDİYOR LÜTFEN YARDIM EDİN LÜTFEN ! YARDIMCI OLURSANIZ ÇOK MAKBULE GEÇİCEK. BENİ ÇOK SEVİNDİRECEKSİNİZ.Bilgisayarın bazı özellikleri; https://i.hizliresim.com/BvXNGv.png