Counter Strike Nedir?

Counter-Strike, son yılların en popüler oyunlarından birisi olup birçok site ve dergi tarafından yılın oyunu seçilen Half-Life'ın birçok modifikasyonundan bir tanesidir. Half-Life modifikasyonları, Half-Life oyun motorunu kullanan, fakat değişik oyuncu modelleri, haritalar, farklı konu ve atmosferlerle amatör oyun yapımcıları tarafından yaratılmış yeni oyunlar olarak tanımlanabilirler. Belki de Half-Life'ı bu kadar popüler yapıp ilk çıktığı günden birkaç yıl sonra eski oyun motoruna rağmen oynanmasını sağlayan da onun modifikasyonlarıdır. Counter-Strike'ı diğer modifikasyonlardan ayıran onun gerçekçi silahları, aksiyon dolu atmosferi, kaliteli oyuncu modelleri, güzel haritaları ve sık sık güncellenmesidir.

Sunucumuz 04.01.2021'da açılmıştır ve ilk toplantımızı yapmışızdır, her cumartesi 19:00'da toplantı olan sunucmuzda her katılan kişinin yetkisi artırılmaktadır. Sunucumuz 2009 yılından beri farklı isimlerle cs 1.6 ortamına imza atmıştır. 2009'dan bu yana bir sürü server isim değişikliği yaparak son vurgununu UniquE` | olarak yapmıştır...

SUNUCU DURUMU: AKTİF
CS 1.6: 213.238.173.113
TeamSpeak3: xxx (İN-AKTİF)
DC: https://discord.gg/2RfMQwdtUx
Forum: www.hakanunique.com (BAKIM)
YouTube:www.YouTube.com/HakanUniqueYT

Tanıtım Kuralları'nı okudum ve konumun kurallara uygun olduğunu kabul ediyorum.