Alıntı bilbaz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Bence Moderatörlük istiyenleri Denemeliler mesela ben Modluk istedim uzun uzun düşünüp olmaz dediklerinde hevesim kırıldı o günden beri adam akıllı plugin istek bölümüne bakmıyorum bile Bak yine aklıma geldi üzüldüm çıkıyorum forumdan.
Haklısın bence ben seni hatta basta mod saniyordum :/

Alıntı muratcan1616 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Kardeşim moderatörlerin de şevki kırıldı artık birşey paylaşıyorsun 100 küsür indirme var 1 teşekkür bile yok. Zaten genelde plugin indirmek ve istemek için üye oluyorlar sonra adam yok, gidiyor. Hem herkes moderatör olmak ister hatta moderatör olmak için bütün kurallara da uyuyor olabilirsin ama sadece bunlar yetmiyor.
Kardeşim tamamda nasil diyim bilbaz'in yada belli bi kac kisinin modluğa kurallari yetmediği olabilir fakat herkes yılmazı bilir sonucta foruma ihanetlik yada bir serefsizlik yapcağini düşünmem şahsen bence belirli bir kac kisi alinmasi lazim modluğa Konu ve Mesaj sayilari tutmama bile ve forumda baska bolumlerde acilmali Lol felan için baska oyunlar için belki oyle istek artar Plugin istek bolumune yeterli mesaj sayisindan sonra kullanilmaya baslarsalar buda iyi olabilir yani nebiliyim 100 Mesajdan fazlalar konu acabilir gibi