Kullanıcı Tag Listesi

Sayfa 3/6 İlkİlk 123456 SonSon
56 sonuçtan 21 ile 30 arası
Like Tree3Likes

Konu: Turkiyenin En gelismis paneli tanitimi (bymuseck)

teğmen er scarty - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    BURSA
    Bahsedildi
    68 Mesaj
    Etiketlenmiş
    0 Konu
    Tecrübe Puanı
    12

Standart Cevap: Turkiyenin En gelismis paneli tanitimi (bymuseck)

Tabiki ben gerçekler ortaya belgeler ile dökülsün diye yazdım, ayrıca konuşmalarımızda biraz dikkatli olalım ki internet yasası yürürlüğe girdi.
    YouTube.com/enesscarty

onbasi er TagaL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    Balıkesir
    Bahsedildi
    0 Mesaj
    Etiketlenmiş
    1 Konu
    Tecrübe Puanı
    13

İnternet yasası dışında da forum kurallarına aykırı diye biliyorum.
    PHP- Kodu:
    // İLETİŞİMSkype: umutcansecmen// İŞLEMLERCounter-Strike 1.6 linux server kurulumPluginMod// Teşekkürler!// Umutcan SEÇMEN 

Yer
    BURSA
    Bahsedildi
    68 Mesaj
    Etiketlenmiş
    0 Konu
    Tecrübe Puanı
    12

Evet argo yasak zaten forum için söylemiştim kullanıcı yüzünden başı ağrımasın.
    YouTube.com/enesscarty

onbasi er
    Bahsedildi
    7 Mesaj
    Etiketlenmiş
    1 Konu
    Tecrübe Puanı
    12

Bebe lafını hak ediyosun kanıtsız bişi demk ortaya laf atmk çocuk işidr . Tema primium free olarak verim kodla panel ama aynı çalışmaz işte , özenti olursun okadar

- - - - - - - - - -

Bebe lafını hak ediyosun kanıtsız bişi demk ortaya laf atmk çocuk işidr . Tema primium free olarak verim kodla panel ama aynı çalışmaz işte , özenti olursun okadar

er er ACSNetworks - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bahsedildi
    1 Mesaj
    Etiketlenmiş
    0 Konu
    Tecrübe Puanı
    11

Panel impawnu tarafından kodlanan paneldir. tasarım hazır template'dir. Google da ufak bir arama ile bulunabilir ki bizde bir zamanlar bu tasarım üzerinde çalışma yapıp sonradan vazgeçmiştik.

Bu arkadaş yaklaşık 2-3 hafta önce yanlış hatırlamıyorsam firma kurucularımızdan birinin şahsi adresi üzerinden iletişime geçip web sitemizin yeni tasarımını sözde saklı olduğu yerden bulduğunu iddia ederek wareze vericem diyen bir arkadaşımız <html><head> yazabilecek kaç arkadaş html olarak siteyi indirmeyi bilmiyordur orası tartışılır. ama bu arkadaş çok iyi bu konuda... fragla.com/yeni sana birşeyler hatırlattımı bilemem küçüğüm ama bir zahmet uzakta oyna Sorunun varsa [email protected] mail at ben sana ulaşırım
    AnadoluCS Game Network System Administrator - Local Bilişim Web Teknolojileri - Fethiye Bilişim İletişim ve Eğitim Araçları.

Yer
    BURSA
    Bahsedildi
    68 Mesaj
    Etiketlenmiş
    0 Konu
    Tecrübe Puanı
    12

Yanlız amacımız burada emeğe saygıdır html ile indirip kodlamakta emeğe saygısızlıktır bu paneli direk kodlanmış indirmekte emeğe saygısızlıktır.Bu temayı yapan kişi uğraşmadımı hiç adamın belki 1 hafta belki 1 ay'ını aldı belkide 1gün ama sonuçta emek verdi ve siz direk indirebiliyorsunuz bu zihniyet iyi değildir.Bir panel css'i hazırlamak çok mu zor he zor geliyorsa isteyin yaptırın css nedir ki basit bir css'i 10 TL'ye yaptırırsın ama sağ tıkla copy çalmak varken para ile almak neye yarar değil mi.Birde kendinizi masum gibi üste çıkarmayın!

- bu arada anadolucs , tasarımlarınız gerçekten güzel gözüküyor yani tam WHMCS tarzında temalarınız var.
    YouTube.com/enesscarty

onbasi er RENNIE - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    Batıkent / ANKARA
    Bahsedildi
    13 Mesaj
    Etiketlenmiş
    0 Konu
    Tecrübe Puanı
    11

Çalıp çırpmak bizim işimiz. Biz bu deyimin üstüne yaratılmış birer varlığınız. Cebimizden para çıkmasın, kısa yoldan para girsin diyen insanlardanız. O yüzden fazla bir şey beklememek lazım arkadaşlar... Başkalarının yaptığı işleri illegal yoldan indirip kullanmak suç değil, ama kendi yaptığımız işi başkası kullanırsa o suç, hatta küfür bile ederiz. Bu durumda yapacak bir şeyimiz yok.
    To view links or images in signatures your post count must be 10 or greater. You currently have 0 posts.

whatsApp : +90507 339 4128 (Sadece SMS)

onbasi er
    Bahsedildi
    7 Mesaj
    Etiketlenmiş
    1 Konu
    Tecrübe Puanı
    12

acs network panel kodlarını verım eger impawnu kodlamadıysa acs kapatıp gıdersınız yermı yerse [email protected] ekle yemez bence hatta sana en basıt ornegıyle sunucam onune bu panel kodlarının kıme ait oldugunu dosyalarıyla kanıtlarıyla gosterıcem tabıı sende acs kapatıp gidiceksin oratay bı laf atmadan dusun siz ıkı gunluk sunucusunuz devamı gelır orasını bılmem ama acs yi onur dan yalvararak aldıgınızı saklamayın la sonrada burda gelip konusmayın

er er ACSNetworks - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bahsedildi
    1 Mesaj
    Etiketlenmiş
    0 Konu
    Tecrübe Puanı
    11

Abim senin gibi 14 yasinda cocugun lafiyla sunucu kapaticaksak vay halimize simdi sen diyorsun ki bu paneli ben yaptim sonra diyorsun ki panelin kodlari kime ait gosteririm kod ne biliyormusun ? Bilgin ne senin kalkmis burda budalalik yapiyorsun acs yi kapatmak bana koymaz ama laflarim sana cok fena koyabilir o yuzden bana yazarken 2 kere dusun kalkip buralara birilerini kotulemekte hakkinda konusmakta tarzim degildir ama kalkip bana html olarak siteyi kopyalayip wareze vericem dersen lafi yersin hem versen ne olur vermesen ne olur ? 2 gunluk sunucu icin yapilan isler sana fena koymus olacakki gelmis burda profesorluk yapiyorsun onur dedigin sahis kimdir neyin nesidir kimin fesidir bilmem sitemizde bununla ilgili bir duyuru var okuman varsa okuyabilirsin tabi anlama kapasiten yeterse..diger bir konuda benim kimseye yalvarmaya ihtiyacim yok bilgim ve tecrubem bana yeter ki senin yasin kadar bu sektorde sahsi olarak gecmisim var adini vermeye gerek yok o 2 gunluk olmayan sunucularin alt yapisini sitelerini panellerinidemi sen yaptin yoksa ? su panelin kodlarini yazda bir gorelim bakalim Sql tablosundanda resim istiyorum madem bu kadar delikanlisin gorelim
    acTiv, scarty and fulmodcu like this.
    AnadoluCS Game Network System Administrator - Local Bilişim Web Teknolojileri - Fethiye Bilişim İletişim ve Eğitim Araçları.

onbasi er
    Bahsedildi
    7 Mesaj
    Etiketlenmiş
    1 Konu
    Tecrübe Puanı
    12

panelı kodlayan benım yakın arkadasım en basta acıklamada bond olarak gecıyo onunla bırlıkte yaptıgımız ıcın bı sorun goremıyorum sen hala konusuyosun aptal aptal yorumlar yapıyosun kodlayan bond anladınmı. bu arada onuru tanımamazlıktan gelme sefil adam bı kac kanıt senı susturmaya yeter : Anadolucs kiralık 1.5 serverleri | izafet.net - anadolucs - Dailymotion video - ANADOLUCS 1.5-1.6 Kiralık serverleri | Yorumla.Net :: Türkiye&#039;nin Sosyal Toplum Haber ve Bilgi Ağı - ve daha cok paylasım tarıhlerıne bakarsan gorursun ılla benı onurla konusturtma aptal sana baya koyar bu kanıtlar yalvararak aldıgınızıda unutma

Sayfa 3/6 İlkİlk 123456 SonSon