Beyler sabah kalktım yeni mapımı çevirirken tv izlyordum bir yandanda patates kızartıcaktım varya yağı koydum kızgınlaşsın diye ne oldu bilmiyom pcnin başına 5 dk geçtim köpek var evde ben azcık peynir yerken kopeğime baktım bizim köpek ilziyor mutfağı noluyor felan dedim hafif odamdan baktm oda ne bu buzdolabından yansıyor tava nasıl alev almış ama böyle 20 cm yukarıya kalkmış komple yanıyor koştum hemen suyu boşaltım şu vantilatörün ora erimiş hertaraf is olmuş dedim şimdi akşama cenaze namazı var varya aldım elime pril felan siliyom siliyom çıkmıyor nese temizledim vantilatör erimiş evin içi sabahtan beri pis kokuyor 12de babamı aradım dedim böyle böyle evide yakıcaksın kendinde yanıcan diyo la evde su var suyada sıçramış suyun pet şişesi bir garip kokuyor evde bir yanık kokusu var midem bulanıo şuan anlatamam
ocakta yangın varken çorbada vardı temizlerken prili çorpaya boşaltım çorbada pis kokuyordu çorbayı dökerkene klozete kusuyordum oyle bir mide bulantısı görmedim şuan bunu yazıyorum hala midem bulanıyor.

Babamın gelmesine yarim saat var anneme söylemedim önce eve annem gelirse evi başıma yıkar off