Ramazan Gecesi Teravi Ayağına Firardayız

Ramazan Gecesi 2-3 sene önce nese
Biz teraviye giderdik namaz kılarken arkadan pandik atanımı dersin tekme atanımı dersin her şey vardı nese gene gidicez ama biz kaçamak yaptık.

Yan Binadaki Sefa ve Mustafa Mehti Ben Çıktık yola sefa dediki bende para var yumurta alak binalara atarız vs dedi tabi kalbim atmaya başladı hızlı hızlı kabul ettik mehti böyle şeylere pek uzaktır nese aldık gidiyoruz mehti atmam dedi sokaktan geçerken içerde 3-5 adam yemek yiyor cam kabak gibi açık mehtiye verdik yumurtayı zorla attırdık koşmaya başladık 200 metre ilerledik bunlar rahat adam çıkmadı vs ben arkama baktım bir adam geliyor hızlı hızlı ben adam geliyor koşuuun diye bağırdım biz kaçarken arkama baktım adamda koşmaya başladı

Bulunduğumuz nokta 3 yoldan oluşuyor t şeklinde

Adam T Şeklindeki yerden sağdan geliyor biz ya yukarıya yada sola kaçıcaz yukarıya mehti ben mustafa koşmaya başladık sefada soldan gitti adam sefa yerine bizim peşimize düştü biz yokuşun tepesine vardığımızda adam da yeni çıkmaya başlamıştı yokuşu biraz uzun yoldur biraz yorulduk mehti çoktan bastı gitti mustafa ben kaldım nese yokuşta hafif hafif dinlenerek hızlı adımlarla çıktık yokuştan çıkar çıkmaz bir binanın arkasına girdik tam arkaya geçicez ben mangallığın içine düştüm dizlerden kanlar akıyor ordan çıktım arkada koltuk vs varmış ona oturduk bekliyoruz 5-10 dk sonra mehti beni telden arıyor nerdesin vs derken taa limonun oraya çıkmışki limon bayağı uzak bize 500 metre vs vardır mehtiye dedimki o çıktığımız yokuşa gel dedim

DEVAMI YARIN