Merhaba sayın forum üyeleri ver sevgili arkadaşlarım. Bir çoğunuzun bildiği üzere csp nin Ts3 sunucusu çok uzun süredir boştu ve kullanılmıyordu. Şuan Tsnin Başında Ben Varım ve Elimden Geldiğince Tsyi Eski Güzel Günlerine Getirmeye Çalışıcağım. Csp için Ayrıca bir oda kurma niyetim yok çünkü çok gereksiz birşey oluyor. Ayrıca Cspden Gelen Herkezi kayıtda etmiyiceğim çünkü (daha öncede oldu bunlar) adamın biri geliyor ben cspdenim diyor kayıt ediyoruz sonra bir bakmışız adam tsyi reklama boğmuş. Bu yüzden sadece Csp Yetkililerini kayıt ediceğilm ve onların csplague diye perm leri olucak Geri kalan arkadaşlarda tabiki gelebilir sohbet ederiz, tanışırız sonuçta tsnin amacı bu. Ayrıca +5 kişilik klanlara kendi odalarını açıp, kendi permlerini ayarlayıp verebiliriz. Tsnin ipsini Zaten Biliyorsunuzdur ama bilmeyenler için ben tekrardan yazayım: ts3.csplague.com ayrıca sağüstteki resime tıklayarakta tsye bağlanabilirsiniz Hepinize iyi oyunlar.

Dip Not: photoshopçu bir arkadaş lazım. İyi anlıyan biri varsa benimle iletişime geçsin lütfen