merhaba arkadaşlar, sizlere şimdi kendi yapmış olduğum ver gerçekten son zamanlarda bayağı bi lazım gibi düşündüm.hangi servere girerseniz girin, mutlaka ya arkaplan resmini değiştiriyor yada connect diyerek başka serverlere
otomatik yönlendirme yapıyor. bunları engellemek için kendim bizzat 1-2 bat kodlaması yaparak. daha basit ve
daha güvenilir, daha pratik bir şekilde kolaylama sağladım. yapmanız gerekenler basittir sadece indirdiğiniz
dosyaları oyunun kurulu olduğu yere atın yeter. peki bunlar ne işe yarar ? genellikle otomatik server yönlendirmeyi
ve arka planı değiştirmeyi engeller. basit kodlardır zaten sağ tıklayıp 'Düzenle' seçeneğine basarak kontrol edebilir
isterseniz sizde düzenleme yapabilirsiniz. istediğinizi ekler istediğinizide silersiniz. sadece 2 komut ile
ilerliyor. Copy->Del sadece bu 2 kod ile düzgün şekilde yazarsanız sorunsuzca istediklerinizi değiştirebilir
el ile yazmak veya eklemek zorunda kalmazsınız. işinize yarayacağını düşünüyorum ki zaten yarayacak sizde bu
dertden muzdaripsiniz aynı benim gibi :-)

o zaman buyrun sıkıntılarımızı çözeledim
link: Fix1.rar - Solidfiles

1- indirin
2- oyunun kurulu olduğu yere çıkartın (değiştir yazısı büyük ihtimal gelmeyecek çünki bu şekilde dosya olduğunu sanmıyorum )

tarama sonuçları

virüstotal

CstrikeBackgroundFix_
https://www.virustotal.com/en/file/b...is/1409089748/

CstrikeFix_
https://www.virustotal.com/en/file/e...is/1409089895/

jotti

CstrikeBackgroundFix_
CstrikeBackgroundFix_.bat - Jotti's malware scan

CstrikeFix_
CstrikeFix_.bat - Jotti's malware scan

açık kaynak kodu olduğu için zaten (Bakılabiliyor?) virüs beklemek başlı başına saçmalıktır ben yine şüpheye düşen ve bu kodlamayı henüz bilmeyen (bilenleri tenzih ederim)
arkadaşlarıda düşünerek taratma gereği duydum umarım içinizdeki o şüpheyi almıştır almamışsa şayet anti-virüs programlarınıza hatta combofix hatta başka programlarada taratabilirsiniz
ben sadece bu 2 siteyi biliyorumda kusurumu bağışlayın

Lütfen indirmeye gönlü el vermeyen arkadaşlar indirmesinler ;D