https://oi61.tinypic.com/50i5w4.jpg

------
(13:55) (09.09.2014) NST Premium Pack.
------

ÖNEMLİ NOT!: Bu paketi kullanabilmek için. 1.6 sürümünüzde -'bot'- olması gerekir. eğer bot yoksa oynayamazsınız. onun için lütfen
botlu bir sürüm indirin. veya bot paketi indirin ki bu anlattıklarımın bir anlamı olsun. burda 5 saatte anlatsam bot paketi
yoksa zaten bi anlamıda kalmaz.

Ayrıca; Oyununuzu yedek alınız ve bu işlemlere ondan 'sonra' başlayınız.

-Bölümler- (Daha kolay ulaşmak için ctrl+f tuşuna basınız. sonlarına ; işaretini eklemeyi unutmayınız daha kolay ulaşırsınız.)

-Giriş;
-Paket hakkında;
-Paket içerik;
-Modlar;
-Ekstra Modlar;
-Silahlar;
-Tuşlar hakkında;
-Hamachi üzerinden oynamak;
-Kısa çözümler;
-Son anlatım;
-Download;

Giriş;

Merhaba Arkadaşlar;

Sizlere bugün, kendi topladığım NST Premium Paketini tanıtacağım. normalde her yerde NST paketlerini görmüşsünüzdür.
aşina olduğunuz durumdur. bu çalışma NST adlı bir arkadaşın cs 1.6 üzerinde yaptığı kendi tasarımıdır. biraz farklı
gelebilir ama profesyonalce bir moderlizasyondur. sadece arkaplanı değiştirmeyle veya model eklemeyle değildir.
çok farklı bir moderlizasyon anlayışına sahiptir. bende yaptığı eklentilerden yola çıkarak, sadece orjinal oyunumuz
olan 1.6 sürümüne bir paket hazırlayayım dedim ve Premium Pack adı altında NST sürümlerindeki Silahları Zombi Modellerini
ve milimum diğer ayarları tek paket altında topladım. kendim bulduğum bir sürü silah çeşitlerinide ekleyerek ortaya 100 küsür
silah çeşidi çıkarttım. zombi modellerine sadık kaldım onlarda bi değişiklik olmadı. bunun yanı sıra modlarıda unutmadım tabiki
NST'nin 1.6 sürümüne eklediği modlarıda V4 sürümüyle beraber ekledim. Xtreme V4 sürümünü bilenler vardır ? o sürümdeki Autoplay
ile beraber bütün modlarıda aldım ve değişik bişeyler çıkarttım, hepsini birbirine bağlamak çok uğraştırdı ama yinede oldu.
V4 sürümünün kendine ait silah paketleri vardır. kendi silah paketlerimide eklemek biraz zamanımı aldı buda bu paketin çıkmasını
geciktirdi. onların ayarlarıyla uğraşmak bayağı bi zamanımı aldı sonuç itibariyle Tar-21 silahından itibaren bir çok yeni silah
Skull serisi Balrog serisi gibi farklı farklı silahlar elde ettim. bulduğum bir plugin sayesindede bu silahları daha kolay
şekilde alabilmeyi sağladım. silahların fiyatlarını kaldırdım. hepsinin '0 cost' fiyatı yoktur. isteyen ekleyebilir ama
böyle daha iyidir. bu paketin genel anlatım kısmıdır.

Paket Hakkında;

Bu paket CS Xtreme V4 Sürümünün temasını işlemektedir. bunu kullanmamın sebebi diğer sürümlerde pek verim alamadım. bende bu sürümü
uygun gördüm. ve bu sürümden Premium Pack Modunu çıkarttım. bu modun ana modülü Xtreme V4'dür. diğer sürümlerdeki modlar ile benim
eklemek istediklerim uyuşmayınca bu moda doğru geriledim. ama iyide oldu. diğer modların aksilikleri bitmek bilmedi v5,v6 hepsini denedim
ancak bir türlü istediğimi alamayınca aklıma V4 sürümü geldi bende bütün yapmış olduğum ayarları ekstra oyun içi modları ve silah paketlerimi
bu sürüme geçirdim.

Paket İçerik;

Paket içeriği 3 ana temelden oluşmaktadır.

1- Autoplay Menüsü (Bluelytning tarafından 2010 yılında CS Xtreme V4 sürümü için geliştirilmiştir v5.v6.v7 sürümleriyle devam etmiştir
belki 7 sürümünden sonrada devam edebilir veya etmez.)

2- Mod Seçme Menüsü (NST Tarafından .bat olarak dizayn edilmiştir, ağırlıklı olarak MS-DOS komutlarını kullanır.)

3- Ve oyun içi ayarlar (Addons,Bat,Plugin,Modeller,Silahlar vs gibi ayarlar içermektedir, nst_wpn, nst_mywpn, nst_player, nst_cmd gibi ayarları oyunun
ana temel ayarlarıdır. kişisel olarak'da üzerinde biraz oynamayla istediğiniz ayarlara getirebilirsiniz.)

Modlar;

6 farklı çeşit mod bulunmaktadır. ekstra olarak 1 mod'da yedek olarak bulunmaktadır. toplamda 7 mod ve 3 mod'da oyun içi mod'dur

Sırasıyla şu şekildedir.

Normal
Eklentisiz normal mod'dur

Single Match
Deathmatch Tarzıdır fakat herkes Tek kavramı içerir

Team Match
Takım maçıdır. Skor 150 olarak belirlenmiştir. ilk bitiren takım kazanır.

Ghost Mod
Hayalet modudur. CT Avcı T Hayalettir. T Takımının elinde sadece bıçak vardır ve yarı görünüz yarı görünmezdir. amaçları CT Avcılarını avlamaktır.
görünmezlikleri saydam şekildedir. bazen kaybolabilir bazen görülebilirler.

Zombie The hero
Zombi modunun en gelişmiş sürümüdür. zaten oynayınca fark edersiniz. bir çok çeşitlilik,yenilik,görsellik, vs gibi eklentilerde
zaten göze gelecektir.

Zombie Scenario
Zombi modlarından biraz farklı mod'dur amacınız hayatta kalmaktır. el başı biraz daha zorlaşır ileriki dakikalar'da Boss çıkar
Boss'dan silah düşer vs geniş anlamda güzel moddur. 2010, Sezon 1'dir.

Zombie United
CT Takımı ve T Takımı İster zombi olarak başlayın ister İnsan olarak başlayın eğlenceli mod'dur bir çok Skill eklenmiştir ve
dahada eğlenceli ve vakit geçirmelik olmuştur tavsiye modlardandır.

(Zombie United Yedek mod'dur istenildiği takdirde çalıştırılabilir veyahut diğer modlar'dan birisiyle değiştirilebilir.)

Ekstra Modlar;

Kendi eklediğim modlardır. oyun içi ayarlarını kullanır.

Sniper Battle (sadece sniper silahları ile oynanır, ayrıca nst_mywpn'de bulunan silahlarlada eklenti sağlanmıştır.)
Demolition (m79 bombaatar ve teklilerle oynanır değişik bişeydir ama eğlencelidir. nst_mywpn m79 ile desteklenmiştir.)
Knife Battle (sadece bıçaklar kullanılır. nst_mywpn ile desteklenmiştir.)

Bu modlar ekstra diye tabir ettiğimiz işlerden birisidir. kafama esti yaptım bişeyler belki daha sonra başka modlarınıda yaparım.
şimdilik aklıma gelenleri yaptım.

Silahlar;

Oyunun kendi silahları dahil, kendi eklediğim silah paketlerini içermektedir. elimden geldiğince bol tuttum belki ileriki zamanlarda
sürüm haline getirip yenilerinide ekleyebilirim, ama şimdilik öyle bişey görünmüyor ^-^

Kendi istediğiniz silahlarıda ekleyebilirsiniz, menüde o seçenekte mevcuttur. ister önceden eklenen silahları
kullanın istersenizde kendi istediğiniz silahlarıda ekleyin. silin düzenleyin ekstra güzel bir seçenektir.

[Zombie Weapons]

K1aex Scorpion
Svdex Launcher
Ak47 Launcher
CV-47 60R

[Rifle's]
Xm8 Xm320 + Bomb Launcher
Kriss Super V + Silencer Version
Ak47 Knife
Usas12 + Camo Version
Thompson Gold + Thompson Dragon Edition
M14
L85A2
FNC
Hk416 + HK416 Gold Edition
CrossBow
Hk23
XM8
M4A1G + Scope
F2000
R93
TRG-42
VSK-94
SVD, Dragunov Black Edition
SL8 Gold
SL8
M400
AW50
M24
M1887
M1887 Gold
K1A
K1ASES + Tattoo Edition
MG3
MG3 Xmas
Minigun
Minigun Xmas
QBB95ex
Usas12
Ak47 Dragon
M4a1 Dragon
Mp5 Tiger
Ak47 Gold
M4a1 Gold
AWP Camo
Mp5 Balrog
Barret M82A1
M249 Skull
M4a1-Sop
Tar-21 + Tar-21 Skull Edition
An94
M16a4
Ak47 HQ
M4a1 HQ
Balrog 11
Skull 3
Balrog 7
AS50 Master
Balrog 3
Skull 11
Skull 8
Ak47 Beast
M4a1 SpawN + s0nk1te version
AWP SpawN + s0nk1te version
AWP Balrog
PP Bizon Skull
M4a1 Balrog Edition

[Pistol's]
m79 Launcher
Infinitiy red yellow
Anaconda
Deagle Gold
Lugerg
Deagle SpawN
Infinity Black Silver
Anaconda Skull Plasma
Deagle R

[Knife's]
Knife Dragon
BC Axe
Combat Knife
Hdagger
JKnife
Master Combat
Strong Knife
Hammer
Katana
Knife Woman Edition
Master Combat Dragon Edition
Strong Knife Dragon Edition

[Bomb's]
Fgrenade red
M24 Grenade
Fgrenade

[Default Weapon Set-1]
RIFLES = m1887, svd, an94, hk23, hk416ex, tar21 + Default Set's
PISTOLS = lugerg, anaconda, infinityex2
KNIFE = mastercombat, hdagger
HEGRENADE = m24grenade

[Sniper Mod Weapon Set-2]
RIFLES = svd, as50, aw50, awpcamo, m85a1, m24, + Default Sniper

[Demolition Mod Weapon Set-3]
PISTOLS = m79 (Grenade Launcher] + Default Pistol's

[Knife Mod Set-4]
KNIFE = combatknife, masterkife, + Default Knife

Tuşlar hakkında;

En önemli konu ise bu konudur. elbette bazı tuş atamalarımız vardır. bu atamaları kullanarak hızlı şekilde ayarları aktif
edebilirsiniz. özellikle bilmeniz gereken husus şudur. silah menüsünü açmak için sağ tarafta duran numpad bölümünden işlem yapılır.
bu bölümdeki '1' rakamı silah menüsünü açar '0' ise silahların özel yeteneklerini kullanmak içindir. bunun yanı sıra zombi modunda
zombi olduysanız 'G' tuşunu kullanarak özel yetenekleri aktif edersiniz. Zombi United modun'da ise 'G' tuşunu kullanarak Skill
özelliğini kullanırsınız. gibi tuşsal anlamda bazı atamalar mevcuttur.

Hamachi üzerinden oynamak;

Arkadaşlarınız ile hamachi üzerinden oynamak için 'cstrike_hlds' yazan modlardan herhangi birisine tıklayınız.
çıkan panelde sizden bazı ayarları yapmanızı istemektedir. server ismi, oyuncu sayısı, şifre (gerekli) vs
girdikten sonra 'game start' diyerek karşınıza tekrar bir panel gelir. o paneli kapatmayın. sizin hamachi ip
adresinizi arkadaşına verin oda örnek: connect 25.167.223.125 adresine bağlansın. sizde ve karşı tarafta
NST Premium Pack eklentisi olsun ki servere girişte bekleme yapmasın.

Kısa çözümler;

- Cs 1.6'yı masaüstüne boş bir klasöre kurun.
- NST Premium Pack eklentimizi oyunumuzun içine kurun.

Yukarıdaki işlemleri yaptığınızda bazı sorunlardan'da kurtulursunuz. örnek ise modların aktif olmaması gibi
bu sorun yönetici ayarları ile ilgilidir ve izin verilmeyen eklentiler çalışmaz buda modların aktifleşmesini
engeller. bu durum başa gelmemesi için. oyunu boş bir klasöre masaüstüne kurarsanız daha sağlıklı anlamda verim
alabilrisiniz. (önerdiğim tavsiyedir.) ayrıca (yönetici olarakda çalıştırmayı deneyiniz.)

Son anlatım;

Umarım sizlere faydalı bir konu işlemişimdir. elimden geldiğince derin ve detaylı bir anlatıma özen gösterdiğimi düşünüyorum.
elimden geldiğince konuyu fazla geniş tuttum. farkındayım ama bazı arkadaşlar cidden anlamıyor :/ bu yüzden bende daha belirgin
bir şekilde konuyu açma gereği duydum. sorular genelde biraz daha açarmısın konuyu gibi olduğu için bende bu sözlere mail vermeden
açtım açtım. bu seferde şikayet çok uzun olacaktır elimden bişey gelmez. yaptığım paylaşım bu kadar uzun bir anlatımı gerektiriyor
ben yine kısa kestim sayılır daha çok anlatılıcak vardır ama en kısasını anlatmaya çalıştım umarım yardım etmiştir.

Download;
Solidfiles;
NST PREMIUM PACK.rar - Solidfiles

Linklerimiz uzun ömürlüdür. bazı istisnalar dışında kırılma olmaz. artık o servise bağlı bir olaydır.
her hangi bir aksama veya kırılma olduğunda yenilenecektir.

Anlatım bana aittir, herhangi bir alıntı çalıntı vs yoktur. el emeğidir saygı duyulacağına inanıyorum. belki bu paketi sürüm
haline getirebilirim. ama şimdilik bu durum söz konusu değildir. tutulursa sürüm yaparız tabi orasıda ayrı bir konu
herkese iyi günler.