Merhaba Arkadaşlar, Uçuk kaçık işlere devam ediyoruz şimdi sizlere BTE ile nasıl hamachi üzerinden oynanır onu biele alıcam. biliyorsunuz ki pek az kişi hatta nadir kişiler biliyordur bu işleri. diğer arkadaşlar bilmiyor olabilirler.
bende onlar için anlatım yapmayı düşündüm. elime geçen bir kaynak ile bunun mümkün olabileceğini artık biliyoruz.

İlk önce CS:BTE sürümünün Final versiyonu'nu indirelim. 69gunga69 adlı elemanın paylaştığı linktir. ben denedim, hatta
2 hafta kadar oynadım hala oynuyorum canım sıkıldıkça. bir soruna rastlamadım. bence çok kaçık bir yapım olmuş
Zombie Darkness 4 ile Sürümü tavan ettiren artık kimse.... burdan saygılarımı gönderiyorum bol bol oynarız zaten
gelen arkadaşlar ile hamachiden. orası kesin ^-^

Gel gelelim bunun için ne yapıcaz ?

Aşağıdaki link'ten BREAKTHROUGT_MODES_HLDS.bat dosyamızı indirip oyunun kurulu olduğu yere atıyoruz hepsi bu kadar

Mod falan seçiyorsunuz işte zaten hlds.exe kendiliğinden geliyor 1-2 ayar yaparsınız hamachi ip fln al sana multi
ne var yapmakta yani. takılan arkadaşlar olursa bana sorabilirler. BTE'nin Türkiye'deki çalışanlarındanım ben
neyse şaka bir yana denenmesi gereken özellikle Zombie Darkness 4 modudur. sıradan zombi falan sanmayın sakın onu bi kere
söyliyim

Adımlar:

CS-BTE Final Video:

Zombie Darkness 4 Soundtrack:

CS-BTE Final
Link: https://mega.co.nz/#!nQ0FVTCZ!77BdcN...HkqIo9DhXDPUl8

BREAKTHROUGH_MODES_HLDS.bat
Link: BREAKTHROUGH_MODES_HLDS.bat - Solidfiles

Ağ falan açarsam bu konudan eklerim. yada ağ açarsanız siz bu konuya ekleyin sıkıldım burda tek takılmaktan atarız
bişeyler.

Herkese iyi oyunlar..