Selam, arkadaşlar.

https://www.csplague.com/plugin-cs-1...a-eklendi.html , buradaki arkadaşımızın paylaşmış olduğu eklentinin gelişmiş halini [İSTEK] olarak arzulamak dayım. İlgili arkadaşlara, şimdi den teşekkürler?:

[İSTEK]? gelişmiş nasıl isteniyor?:

Buradaki eklenti de, /clangir yazılınca, plugin[EKLENTİ]'nin içerisin de yer alan TAG kısmın da yazan Klan'a girmek gibi bir zorunluluğu var.
Ancak, arkadaşlar ben istiyorum ki: bu eklenti de, /clangir yazılınca bir menü çıksın, ve plugin'in içerisine birden çok TAG[KLAN] ismi eklenebilsin, daha sonra ise, o menü de çıkacak her hangi bir klana tıklandığı vakit, yine eskisi gibi şu - şu kişi şu klana girmiştir diye yazı çıksın. Menü den, çıkmak için kapat butonu da olsun elbette.

Yani, çoklu TAG eklenme menüsünü gibi bir plugin bu aslında, gelişmiş halini arzuluyorum. Menüde 1. TAG - 2. TAG diye devam etsin, tabi her TAG eklenmeye. 2, TAG ekli ise eğer. 2 TAG aynan da menü de çıksın ve, her hangi birisine tıklandığı vakit o TAG'ı alsın kullanıcının başına.

Arkadaşlar, ilgilenen arkadaşlara şimdi den çok teşekkür ediyorum çok sağolun. İyi günler / akşamlar.