Alıntı scarty Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Saboo ben - tObi - yi büyütmüyorum fakat sen kendini kendi gözünde o kadar yüceltmişsinki sanki dünyadaki herkes bot tek sen insansın öyle bir görünüşün var dışarıdan ayrıca tobiye usta demedim sadece görmezden gelemezsin dedim tabiki TÜRKlerin birşeyde önde gelmesini bende isterim fakat adamlar o kadar iyi çizerken herkes tobinin haritasından birşeyler almadımı baktım ben rmf kullanmaya karşıyken vhede kapı çizemeyen bebe rus ruleti koymuştu ve ben entittyide öğrenmiyordum ders yoktu vaktim yoktu neyse sonuç olarak biz onu büyütmüyoruz fakat entityler neden ondan sonra daha çok görülmeye başlandı ve ondan önce jail_xmf_renner vardı ondada futbol olayı vardı scor tablosu bir baktım TÜRKler direk çalmış yani uğraşmak istenmiyor Valve ustası varsa ne mutlu ama sas sistemciyi fazla duymadım 2-3 sayfada görmüştüm sanırım.
dostum ben herkeze bot demiyorum biraz gelişin sizde yerinizde sayıp durmayın siz şuan en son bu kadar gelişinir sanıyorsunuz yanılıyorsunuz daha cok yol var ben bile tam gelişemdim daha daha cok yapcaklarım var ve yabancıları savunuyorsunzu bize bizim eksigimiz ne onlardan?

- - - - - - - - - -

Alıntı Nefesim Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Enese Katılıyorum Dünyadaki Herkezi Hizmetçin yapmışsın kendinde padişah gibi yaşıyorsun bir doktora gitsen ilk muayene ve tehşiş de şizofren derlerdi .
Padişah olsaydım astırırdım seni :ASD dostum niye böyle diyosun ya