Kullanıcı Tag Listesi

6 sonuçtan 1 ile 6 arası
    cavus er peNgueN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    Çanakkale
    Bahsedildi
    28 Mesaj
    Etiketlenmiş
    1 Konu
    Tecrübe Puanı
    13

Standart Plugin Bölümü Hakkında Görüşlerim

Sayın @tifargemirhan

https://www.csplague.com/istek-cs-1-...tml#post276189

Bu konudaki https://www.csplague.com/istek-cs-1-...tml#post276154 mesajımı neden değiştirdiğinizi öğrenmek istiyorum. Kuralları ihlal eden bir içerik bulamadım. Bence burada kural ihlali yapan sizsiniz ve gerekeni söyledim. Sanırım bu mesajım size biraz dokundu. Sayın yöneticilerim bir eklenti yazarı olarak görüşüm, bu bölüm biraz dağılmış, çok karışmış. Çok fazla ilgilenen görmüyorum. Artık istekler bayağı çoğalmış durumda hatta bazıları çok saçma ve genellikle gördüğüm şeyler, jailbreak shop istekleri arkadaşlar artık o kadar abartıyor ki birinden bir şey görüyor bende yapayım diyor yapamıyor tamam herkesin de yazılım bilgisi olacak diye bir kural yok ama abartanlar var. ColorChat hataları, evet hep aynı hata kaç kişi paylaştı nasıl düzeltileceğini ama bakan var mı ? Yok. Sadece yapın benim için kafi. Piyasadaki jailbreak shop eklentilerinin ne kadar düzensiz yazıldığını bir bilseniz ve hepsi aynı şeyden türedi. İçlerinde gerekli gereksiz her şey var önüne gelen bir şey katıyor ve hatalar bu yüzden çıkıyor. Azıcık araştırırsanız belki bir şeyler bulabilirsiniz ve burada konu israfı olmaz. Her şeyi bizden de beklemeyin. Son olarak moderatörlerin görevinden bahsetmek istiyorum. Plugin İstek Bölümüne gereğinden fazla görevli atandı bence ve bazıları görevini yerine getirmiyor hatta bazıları ilkte belirttiğim gibi sapıtıyor. Moderatörlerin daha uygun olarak seçilmesi taraftarıyım. Shop düzenleyerek moderatör olmak bu kadar kolay olmamalı.

Saygılarımla Herkese İyi Günler Dilerim.

To view links or images in signatures your post count must be 10 or greater. You currently have 0 posts.

Eklentiyle ilgili her türlü yardımı edebilirim.( jail shop hariç )
    İletişim: hassel-vl

cavus er ahmetberkay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    İstanbul
    Bahsedildi
    19 Mesaj
    Etiketlenmiş
    0 Konu
    Tecrübe Puanı
    13

Standart Cevap: Plugin Bölümü Hakkında Görüşlerim

Bu sorunu kendi kafanda cozmenin yolunu sana söyliyeyim. Ilgilenme boyle konularla olsum bitsin ben bayadir uyguluyorum rahatim. Seni bilen boliyodur zaten gercekten senin yapacagim bir eklentiye ihtiyac duyarsa zaten seni bulur. En azindan yaptigin emegin karsiligini alma sansin artar
    xPRoTeiNN

CS 1.6 : 95.173.173.115 --> Osmanli Gaming Jailbreak
    TS3 : osmanlijb.ts3dns.com

binbaşı coadmin kaptan647 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    Ankara
    Bahsedildi
    71 Mesaj
    Etiketlenmiş
    0 Konu
    Tecrübe Puanı
    10

@peNgueN Öncelikle @tifargemirhan nın yaptığı kesinlikle yanlış ve cezasınıda alıcak uygun bir ceza düşündükten sonra. @ahmetberkay belki dediğinde haklısın fakat bizde iyiler böyle düşündüğü için daha kötülerini alıyoruz. Şimdi burda kimse alınmasın gerek peNgueN gerek ahmetberkay gerek bilbaz benim tanıdığım en iyi plugincilerden fakat siz paylaşımcı olmayınca size moderatör olmak ilgi çekici gelmedikçe bizde belki sizden daha kötü fakat bu işi azda olsa kıvırabilicek kişileri alıyoruz.
    Alıntı peNgueN Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Moderatörlerin daha uygun olarak seçilmesi taraftarıyım.
    demişsin elimizde bukadar seçici olabileceğimiz kadar çok moderatör başvurusu yok. Moderatör olarak seçtiklerimiz bu başvurular arasıdan en iyileri. Diğer başvurulara bakıcak olursan hepsi ya daha foruma gelir gelmez başvuruda bulunuyor yada daha önce hiç bakmadığı yorumu bile 10 un altında olan bir bölüme başvuru yapıyor. Forumdaki bölümlerin %90nında moderatör bile yok, ben yetişmeye çalışıyorum heryere . Ahmet ile birkaç dakika önce skypeden konuştuk ve bana aynan şunları dedi: Olum csplague oldu birakin artik. Belkide haklı bu dediğinde belkide bu forum ölmek üzere olan bir kanser hastası ve bizde yönetim ekibi olarak onu hayatta tutmak isteyen doktoruz fakat bu kanser hastası yaşamak istemedikten bunun için mücadele etmedikten sonra biz ne yapabilirizki ? Bu forumu oluşturan biz yetkililer değiliz siz üyelersiniz. Biz sadece size destek çıkarız düzeni sağlarız biz de katkıda bulunuruz fakat bu toplumu siz oluşturuyorsunuz.

Neyse biraz fazla konuştum sanırım konunun dışına çıktım
    Hepinize iyi forumlar
    Only Know You've Been High When You Feeling Low
    CSPLAGUE Forumu ;

9 Moderatör
    0 Süper Moderatör
    2 Co-Admin
    1 Admin
    Toplamda 12 yönetim üyesiyle çalışıyor!

cavus er peNgueN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    Çanakkale
    Bahsedildi
    28 Mesaj
    Etiketlenmiş
    1 Konu
    Tecrübe Puanı
    13

Forum bir yıl daha ayakta kalırsa bir yıl sonra paylaşıma ve yardımlara başlarım. Bu sene bakabileceğimi sanmıyorum

To view links or images in signatures your post count must be 10 or greater. You currently have 0 posts.

Eklentiyle ilgili her türlü yardımı edebilirim.( jail shop hariç )
    İletişim: hassel-vl

cavus er buracat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bahsedildi
    13 Mesaj
    Etiketlenmiş
    0 Konu
    Tecrübe Puanı
    11

Kaptana katılıyorum. Bu arada cs 1.6 yavaş yavaş bırakılıyor. Özellikle de jail, ilerde csplague diğer cs sürümlerine el atar mı ?

binbaşı coadmin kaptan647 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    Ankara
    Bahsedildi
    71 Mesaj
    Etiketlenmiş
    0 Konu
    Tecrübe Puanı
    10

Alıntı buracat Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kaptana katılıyorum. Bu arada cs 1.6 yavaş yavaş bırakılıyor. Özellikle de jail, ilerde csplague diğer cs sürümlerine el atar mı ?
    Olabilir aslında fakat forumdaki çoğu kişi tamamen 1.6 sürümü üzerine uzmanlaşmış kişiler. Diğer sürümlere girince daha yeni bir kadroya ihtiyaç olur ki daha öncede belirttiğim gibi daha cs 1.6 için bile kadro bulamıyoruz

- - - - - - - - - -

Alıntı buracat Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Olabilir aslında fakat forumdaki çoğu kişi tamamen 1.6 sürümü üzerine uzmanlaşmış kişiler. Diğer sürümlere girince daha yeni bir kadroya ihtiyaç olur ki daha öncede belirttiğim gibi daha cs 1.6 için bile kadro bulamıyoruz
    Only Know You've Been High When You Feeling Low
    CSPLAGUE Forumu ;

9 Moderatör
    0 Süper Moderatör
    2 Co-Admin
    1 Admin
    Toplamda 12 yönetim üyesiyle çalışıyor!