Kullanıcı Tag Listesi

Sayfa 3/8 İlkİlk 12345678 SonSon
71 sonuçtan 21 ile 30 arası
Like Tree20Likes

Konu: Okçu Mod

teğmen er scarty - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    BURSA
    Bahsedildi
    68 Mesaj
    Etiketlenmiş
    0 Konu
    Tecrübe Puanı
    12

Standart Cevap: Okçu Mod v1.0

Harita yaparken canım sıkıldığı için fazla üzerine düşmedim kötü oldu ama geliştirmek isteyen için rmf dosyasınıda koydum buy kaldırdım pluginde alınıyormuydu hatırlamıyordum ağaçları model olarak koydum oyunun default model ağacını kullandım.Yarıyıl tatilinden sonra bomba gibi bir harita ile dönebilirim sınavlarım başlayacağı için bilgisayara giremeyeceğim biliyorsunuz sınıf geçmeyi zorlaştırdılar

Sanırım biraz daha iyi oldu önceki biraz açık gelmişti halflife'in rock'ını kullandım çimin üzerine kırılabilen siperler ekledim , he bu arada @jdm oklar de_ haritalarındaki bomba patlyan yerin yanındaki patlayan nesneleri patlatabiliyor gerçi okcu haritalarında bunlar yapılmaz ama
    Ekli Dosyalar Ekli Dosyalar
    Konu scarty tarafından (19-10-13 Saat 23:15 ) değiştirilmiştir.
    peNgueN, akcaliberkk and JDM like this.
    YouTube.com/enesscarty

teğmen er Nobb - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    İstanbul
    Bahsedildi
    30 Mesaj
    Etiketlenmiş
    0 Konu
    Tecrübe Puanı
    14

Map Gayet Güzel Olmuş.Fakat Biraz Daha Geliştirilebilir.

To view links or images in signatures your post count must be 10 or greater. You currently have 0 posts.

PHP- Kodu:
    İletişim => cebinihat@hotmail.com 

To view links or images in signatures your post count must be 10 or greater. You currently have 0 posts.

PHP- Kodu:

PHP- Kodu:

En İyi Konularım:

color="#ff0000">CSPLAGUE.com

Nemesis* coadmin akcaliberkk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    İstanbul
    Bahsedildi
    105 Mesaj
    Etiketlenmiş
    10 Konu
    Tecrübe Puanı
    10

Alıntı scarty Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Harita yaparken canım sıkıldığı için fazla üzerine düşmedim kötü oldu ama geliştirmek isteyen için rmf dosyasınıda koydum buy kaldırdım pluginde alınıyormuydu hatırlamıyordum ağaçları model olarak koydum oyunun default model ağacını kullandım.Yarıyıl tatilinden sonra bomba gibi bir harita ile dönebilirim sınavlarım başlayacağı için bilgisayara giremeyeceğim biliyorsunuz sınıf geçmeyi zorlaştırdılar
    Çok sık tekrar eden textureler görüntüyü bozmuş açıkçası. Onun dışında siper olarak birkaç kayalık serpiştirirsen daha güzel olabilir

Bu arada mod çok yaratıcı olmuş tebrik ederim. Umarım daha da gelişir. Önü açık bir fikir

CS:GO ve CS 1.6 için ücretli eklenti yapılır.
    Plugin yazmak isteyenlere yardımcı olabilirim.
    Skype adresimden ulaşabilirsiniz:
    destek_596
    Steam: http://steamcommunity.com/id/ca-nemesis/

teğmen er scarty - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    BURSA
    Bahsedildi
    68 Mesaj
    Etiketlenmiş
    0 Konu
    Tecrübe Puanı
    12

@akcaliberkk texturelerin öyle olduğunu bende fark ettim ctrl + v ile yaptığım için haritayı gece gecede pek düşünemedim bir şeyler ekleyebilirim şimdi düzeltmeyi düşünüyorum

- - - - - - - - - -
    @akcaliberkk texturelerin öyle olduğunu bende fark ettim ctrl + v ile yaptığım için haritayı gece gecede pek düşünemedim bir şeyler ekleyebilirim şimdi düzeltmeyi düşünüyorum
    YouTube.com/enesscarty

JDM
    JDM çevrimdışı
    teğmen mod JDM - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    İstanbul/Bahçelievler
    Bahsedildi
    5 Mesaj
    Etiketlenmiş
    9 Konu
    Tecrübe Puanı
    12

Alıntı akcaliberkk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Çok sık tekrar eden textureler görüntüyü bozmuş açıkçası. Onun dışında siper olarak birkaç kayalık serpiştirirsen daha güzel olabilir

Bu arada mod çok yaratıcı olmuş tebrik ederim. Umarım daha da gelişir. Önü açık bir fikir
    Teşekkür ederim evet üzerinde çalışmam gerekecek model yapmasını bilsem ayrı ırklara bölmeyide düşünüyorum alper'in fikrinden yola çıkarak.Bakalım şimdilik böyle kalacak gibi gözüküyor çünkü üniversitem başlayalı 2 hafta oldu ve ben hala pc başında zaman harcıyorum Yerine getirmem gereken sorumluluklarımı unutmamak gerek
    Steam ID: STEAM_1:0:70428872
    Steam Name: Seps!s

Takdir ediliyorsan değil, Taklit ediliyorsan başarmışsın demektir.
    Albert Einstein

binbaşı er
    Bahsedildi
    1 Mesaj
    Etiketlenmiş
    0 Konu
    Tecrübe Puanı
    13

Alıntı JDM Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Normalini isterim diyorsan altta verdim fakat Türkçe değil çünkü .txt dosyası yok .sma'dan çeviri yapabilirsin kusura bakma ama oturupta bunu senin için Türkçeye çeviremem kendin çeviri yapman gerekir.

https://forums.alliedmods.net/showthread.php?t=116579
    Yok Zaten O Gördüğün Sayfa Benim Bana Yardım Etmeni İstiyorum . Olurmu
    CelikGame Türkçe Mod Paketlerinin Yapildi Yer
    (Mod Paketleri Sadece Pluginlerin Birleşmesiyle Oluşuyor )
    Not : Benim Editlediğim Pluginlerde Var

JDM
    JDM çevrimdışı
    Yer
    İstanbul/Bahçelievler
    Bahsedildi
    5 Mesaj
    Etiketlenmiş
    9 Konu
    Tecrübe Puanı
    12

Haritalar konu başlığına eklendi.

- - - - - - - - - -

Alıntı 41aaa41 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yok Zaten O Gördüğün Sayfa Benim Bana Yardım Etmeni İstiyorum . Olurmu
    Hangi konuda dedim hala söylemedin... Ne gibi yardım istiyorsun benden???
    Konu JDM tarafından (20-10-13 Saat 12:31 ) değiştirilmiştir.

Albert Einstein

binbaşı er
    Bahsedildi
    1 Mesaj
    Etiketlenmiş
    0 Konu
    Tecrübe Puanı
    13

Skill Nasıl Yaparız Diablo 2 De
    Zombie Plague Gibi Register Var Fakat Tam Çözemedim İNC yi

PHP- Kodu:
    // Diablo II LoD Include File //#if defined _diablo2LOD_included  #endinput#endif#define _diablo2LOD_included
    #define MAX_P_SKILLS 20
    // Gets the max skills are loadednative MAX_SKILLS_ACTIVE();// Gets the max items are loadednative MAX_ITEMS_ACTIVE();
    // Hero class valuesenum{    AMAZON = 0,    ASSASSIN,    NECROMANCER,    BARBARIAN,    PALADIN,    DRUID,    SORCERESS}
    // Log type valuesenum{    UNLOGGED = 0,    LOGGED}
    // Display value, while selecting skill 'E' button.enum{    NOT_DISPLAY = 0,    DISPLAY}
    // Item typesenum{    TYPE_GLOVES = 0,    TYPE_BOOTS,    TYPE_BELT,    TYPE_ARMOR,    TYPE_HELM,    TYPE_SHIELD,    TYPE_WEAPON,    TYPE_RING,    TYPE_AMULET,    TYPE_BOLTS}
    // Called when you pressed E button and selected the skill.forward d2_skill_selected(id, skill_id);
    // Called when you fired a skill, bind t +skills.forward d2_skill_fired(id);
    // Called when player gets damaged, 1-st parameter is victim, 2-nd is attacker, 3-rd is Array parameter means damage done.forward d2_takedamage(victim, attacker, Float:iDamage[1]);
    // Called when player gets damaged by skill, 1-st parameter is victim, 2-nd is attacker, 3-rd is Array parameter means damage done.forward d2_skill_takedamage(victim, attacker, Float:iDamage[1]);
    // Called when player gets damaged by weapon with poison, 1-st parameter is victim, 2-nd is attacker, 3-rd is Array parameter means damage done.forward d2_dagger_poisondamage(victim, attacker, Float:iDamage[1]);
    // Called when player gets damaged by RANGED attack, 1-st parameter is victim, 2-nd is attacker, 3-rd is Array parameter means damage done.forward d2_ranged_takedamage(victim, attacker, Float:iDamage[1]);
    // Called when player successfully fires arrow, 1-st parameter is playerid, 2-nd is entityid.forward d2_ranged_actshoot(id, entity);
    // Called when the player is logged/unlogged.forward d2_logged(id, log_type);
    // Gets the player's current speed.native Float:get_current_speed(id);
    // if is player logged/unlogged.native get_player_logged(id);
    // Gets player's max health.native get_p_maxhealth(id);
    // Sets player's max health.native set_p_maxhealth(id, value);
    // Sets player xp with X value.native set_p_xp(id, value);
    // Gets player xp.native get_p_xp(id);
    // Gets player current hero.native get_p_hero(id);
    // Gets player level.native get_p_level(id);
    // Sets player current mana.native set_p_mana(id, value);
    // Gets player current mana.native get_p_mana(id);
    // Gets player vitality.native get_p_vitality(id);
    // Sets player vitality.native set_p_vitality(id, value);
    // Sets player gold.native set_p_gold(id, value);
    // Sets player inventory gold.native set_p_gold_inventory(id, value);
    // Gets player gold.native get_p_gold(id);
    // Gets player inventory gold.native get_p_gold_inventory(id);
    // Gets player skill's value.native get_p_skill(id, skill_id);
    // Resets player model to custom.native reset_p_model(id);
    // Gets player's current item count.native get_p_item_count(id, item_id);
    // If is player wear item returns true.native get_p_item_is_worn(id, item_id);
    // Gets if player wears any item with specified typenative bool:get_p_item_wear_type(id, type);
    // Gets if player wears any item with specified data typenative bool:get_p_item_data(id, data);
    // Gets if player is in safe zone ( Near Akara, Charsi, Inventory ).native bool:get_p_in_safezone(id);
    // Gets if is player protected, if spawn protection time passed.native bool:is_p_protected(id);
    // Checks if is a freezetime.native is_freezetime();
    // Checks if is player near monsternative bool:IsPlayerNearByMonster(id);
    // Damages a player, 1-st parameter is victim, 2-nd is attacker, 3-rd is damage , 4-th is weapon type string.native dmg_kill_player(id, attacker, Float:damage, weaponDescription[])
    // Drops coins from give id/victim with specified classname and gold value stored in entity.native drop_coins(victim, classname[], goldvalue);
    // Sets user model.native set_user_model(id, const model[]);
    stock find_itemplugin(){    for(new 0get_pluginsnum(); ++i)    {        new temp[2], name[64]        get_plugin(iname63temp1temp1temp1temp1)         if(equali(name"diablo2LOD.amxx"))         {             return i;        }    }
         return -
    1;}
    stock find_itemindex(){    new temp[2], name[64], pluginname[64]    get_plugin(-1pluginname63temp1temp1temp1temp1)    for (new 0get_pluginsnum(); ++i)    {        get_plugin(iname63temp1temp1temp1temp1)         if(equal(namepluginname))        {             return i        }    }
         return -
    1}stock register_d2_skill(skill_name[], skill_desc[], skill_heroskill_levelskill_display){    new SkillId find_itemindex()    new SkillPlugin find_itemplugin()    new SkillRegFunc get_func_id("register_skill"SkillPlugin)
        new 
    temp callfunc_begin_i(SkillRegFuncSkillPlugin)    if(temp == -|| temp == -2)    {        log_amx("Plugin not found or function is not executable!")        return PLUGIN_HANDLED;            }

callfunc_push_int(SkillId)    callfunc_push_str(skill_name)    callfunc_push_str(skill_desc)    callfunc_push_int(skill_hero)    callfunc_push_int(skill_level)    callfunc_push_int(skill_display)        temp callfunc_end()    if(temp == -|| temp == -2)     {        return PLUGIN_HANDLED;    }
        return 
    temp;}stock client_printcolor(const id, const input[], any:...){    new count 1players[32];
        static 
    msg[191];    vformat(msg,190,input,3);

replace_all(msg,190,"/g","^4");// green txt    replace_all(msg,190,"/y","^1");// orange txt    replace_all(msg,190,"/ctr","^3");// team txt

if (idplayers[0] = id;     else get_players(players,count,"ch");
        for (new 
    i=0;i<count;i++)    {        if (is_user_connected(players[i]))        {            message_begin(MSG_ONE_UNRELIABLEget_user_msgid("SayText"), _players[i]);            write_byte(players[i]);            write_string(msg);            message_end();        }    }} 
    CelikGame Türkçe Mod Paketlerinin Yapildi Yer
    (Mod Paketleri Sadece Pluginlerin Birleşmesiyle Oluşuyor )
    Not : Benim Editlediğim Pluginlerde Var

JDM
    JDM çevrimdışı
    Yer
    İstanbul/Bahçelievler
    Bahsedildi
    5 Mesaj
    Etiketlenmiş
    9 Konu
    Tecrübe Puanı
    12

d2 hakkında pek bir bilgim yok o yüzden yardım edebileceğimi sanmıyorum.

Albert Einstein

binbaşı emektar muratcan1616 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    Bursa
    Bahsedildi
    9 Mesaj
    Etiketlenmiş
    0 Konu
    Tecrübe Puanı
    12

Mod'da güzel Map'da güzel harika bişey oldu
    İletişim;

Sayfa 3/8 İlkİlk 12345678 SonSon