Bana Saygı kelimesinin anlamını Açıklar mısınız ? Emeğe saygı nasıl gösterilir ?

Siz iki kelime harf yazarak emeğe saygı sayıyorsanız ben size emek harcamam o zaman benim yaptıgım emek iki harf ile karşılanamaz. Siz açılan konulardaki mesaj yazmadan içeriği göremezsiniz "hide" özelliğini bir kaldırın bakın gerçekten Kimler saygı gösteriyor görelim moderatör arkadaşlarım. Kullanılan forum scriptin dosyayı kimler indirmiş modulu var hide özelliğini kapatıp bu özelliğini aktif edin kaç kişi teşekkür ediyor karşılaştırın o zaman bana gelipte iki harf yazarak saygısızlık yaptın dersiniz. mesaj yazmadan içeriği göremezsiniz diyor bende mesaj yazıyorm söyleneni yapıyorum. Beni bir zorunluluğa itiyorsunuz bu zorunluluk karşısında da saygı göstermedin diyorsunuz.

O zaman bir sorum daha olacak Saygı neye göre kararlaştırılıyor. Kişinin kullandığı ürünü/hizmeti yada herhangi birşeye gösterdiği ilgi ile mi yoksa zorla tşk ettirerek saygı beklemek mi ? Ben saygımı gösteriyorum zaten ama zorla mesaj yazdırılarak saygı göstertilemez. Sorularımın cevaplarını mod arkadaşlardan rica ediyorum.. Bana ceza vermiş arkadaşa özel mesaj gönderemiyorum buradan kendisine iletmiş olurum umarım.

Eğer teşekkürler yazarak saygı gösteriyorsam Bu sitede paylaşımda bulunmuş herkese emek göstermiş admin mod editör üye lere çok tşk ederim ve Allah te verdiğiniz hizmet karşılığını daim ettirsin. diyerek herkese saygımı gösteriyorum ama forumdaki dosyaları göremiyorum hala ?