Kullanıcı Tag Listesi

Sayfa 2/2 İlkİlk 12
20 sonuçtan 11 ile 20 arası
    onbasi er
    Bahsedildi
    0 Mesaj
    Etiketlenmiş
    0 Konu
    Tecrübe Puanı
    12

Standart Cevap: İstek Plugin

AKCALİ https://www.csplague.com/plugin-cs-1...mapconfig.htmlburadaki Full Mod Plugini'de öyleydi

komut_yasakayici.amxx yine bu Plugin sayesinde çakışıyordu şimdi kullanıyorum diğer Full - Mod Server'ımda ama çakışmıyor değil bazı komutları yasaklamıyor sadece en önemli komutları yasaklayabilmiş diğerlerini yasaklamıyor bundada çakışma sorunu oluyor hayla çözemedim bu çakışma neden oluyor acaba? bunu bir çözümü varmıdır sence?

---------- Alttaki Mesaj Zamani 21:24 ---------- Önceki Mesaj Zamani 21:23 ----------

Evet Cvar ayarıda var içerisinde..!

---------- Alttaki Mesaj Zamani 21:24 ---------- Önceki Mesaj Zamani 21:24 ----------

Bunlar bak

// csplague.com - akcaliberkk - Nemesis*
    // ILETISIM = [email protected]

//Dosyanın Kullanımı:

//"ornek komut" "metod"
    //"amx_cvar rcon_password" "3"

//Metodlar: 1= Sadece Engelle, 2= Engelle ve Kickle, 3=Engelle ve Banla

//---------------------------------------------------------------------

"amx_cvarmenu" "1"
    "amx_teleportmenu" "1"
    "amx_pausecfgmenu" "1"
    "amx_clcmdmenu" "1"
    "amx_supermenu" "1"
    "amx_restmenu" "1"
    "amx_noclip" "1"
    "amx_speed" "1"
    "adminmenu" "1"
    "adminmenu2" "1"
    "amx_weapon" "1"
    "amx_revive" "1"
    "amx_givemoney" "1"
    "amx_takemoney" "1"
    "amx_godmode" "1"
    "amx_armor" "1"
    "amx_heal" "1"
    "amx_disarm" "1"
    "amx_cvar csstats_reset" "1"
    "amx_restart" "1"
    "amx_exec" "1"
    "amx_shutdown" "1"
    "amx_bury" "1"
    "amx_unammo" "1"
    "amx_lock" "1"
    "amx_badaim" "1"
    "amx_drug" "1"
    "amx_fire" "1"
    "amx_glow" "1"
    "amx_glow2" "1"
    "amx_glowcolors" "1"

---------- Alttaki Mesaj Zamani 21:25 ---------- Önceki Mesaj Zamani 21:24 ----------

amx_cvar csstats_reset

bu var ama bunuda yasaklamıyor Full - Mod Server'ımda...

---------- Alttaki Mesaj Zamani 21:49 ---------- Önceki Mesaj Zamani 21:25 ----------

Kardeşim ben bir şey daha denedim

yasak_listesi.ini'den ;"amx_cvar csstats_reset" "1" bunun yanına ; bu işareti koydum kapattım o komutu sonra Plugin gayet güzel bir şekilde işlev vermeye başladı ben bu Plugini tekrar açtığımda bu sefer tekrar çakışma oldu Plugin işlev vermedi ben bu komutu yasaklayamıcakmıyım? bunun bir çözümü mutlaka vardır sanırsam?

Nemesis* coadmin akcaliberkk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    İstanbul
    Bahsedildi
    105 Mesaj
    Etiketlenmiş
    10 Konu
    Tecrübe Puanı
    10

amx_cvar ı ayrı ayrı yasaklayamazsın malesef bunun için özel plugin gerek. O amx_cvar ayarını kaldırmalısın yoksa hiçbir admin konsoldan amx_cvar giremez. Bunu kaldırmak istemiyorsan, mapcvars.ini den komutların başındaki amx_cvarları silmeyi dene yani, amx_cvar olmadan direk komutu yaz

To view links or images in signatures your post count must be 10 or greater. You currently have 0 posts.

To view links or images in signatures your post count must be 10 or greater. You currently have 0 posts.

CS:GO ve CS 1.6 için ücretli eklenti yapılır.
    Plugin yazmak isteyenlere yardımcı olabilirim.
    Skype adresimden ulaşabilirsiniz:
    destek_596
    Steam: http://steamcommunity.com/id/ca-nemesis/

onbasi er
    Bahsedildi
    0 Mesaj
    Etiketlenmiş
    0 Konu
    Tecrübe Puanı
    12

ama amx_cvar yazmazsam o komut olmazki amx_cvar xxx yazınca komut işliyor benim bildiğim bir denim o halde sen öyle diyorsan 1 dk

---------- Alttaki Mesaj Zamani 21:59 ---------- Önceki Mesaj Zamani 21:52 ----------

Kardeşim aklınla bin yaşa olduda bunu neden baştan söylemedin

Nedicem AKCALİ bir şey daha soracağım csstats_reset şu kodu amx_cvar olmadan engellersem eğer daha demin yaptığım gibi yinede yasaklayabilirmi amx_cvar ile birisi girdiğinde yinede bu koda erişemeyebiliyormu öyle bir olay olabilirmi? daha doğrusu mümkünmü?

---------- Alttaki Mesaj Zamani 22:03 ---------- Önceki Mesaj Zamani 21:59 ----------

Birde akcali nedicem

https://www.csplague.com/plugin-cs-1...mapconfig.html

bu bölümdeki Full - Mod Pluginindeki mapconfig/config'deki ayarların yanında'ki amx_cvar'ları silsem yine bu olay mümkünmü oradada çakışıyor çünkü sana anlattığım sorunla aynı?

Yer
    İstanbul
    Bahsedildi
    105 Mesaj
    Etiketlenmiş
    10 Konu
    Tecrübe Puanı
    10

1. sorunu pek anlayamadım

2. O pluginin içeriğini bilmediğim için bir şey söyleyemiyeceğim ama bu komutlar server konsolunda çalıştırıldığı için ekstardan amx_cvar a gereksinim duymuyor.

destek_596

onbasi er
    Bahsedildi
    0 Mesaj
    Etiketlenmiş
    0 Konu
    Tecrübe Puanı
    12

yanlarındaki amx_cvar'ları sildim yine çalıştı ama Full - Mod Pluginin'de her ne varsa çakışıyor

---------- Alttaki Mesaj Zamani 22:24 ---------- Önceki Mesaj Zamani 22:20 ----------

Acaba hangi sorunu pek anlayamadın?

1.Nedicem AKCALİ bir şey daha soracağım csstats_reset şu kodu amx_cvar olmadan engellersem eğer daha demin yaptığım gibi yinede yasaklayabilirmi amx_cvar ile birisi girdiğinde yinede bu koda erişemeyebiliyormu öyle bir olay olabilirmi? daha doğrusu mümkünmü?

2.Birde akcali nedicem

https://www.csplague.com/plugin-cs-1...mapconfig.html

bu bölümdeki Full - Mod Pluginindeki mapconfig/config'deki ayarların yanında'ki amx_cvar'ları silsem yine bu olay mümkünmü oradada çakışıyor çünkü sana anlattığım sorunla aynı?

Yer
    İstanbul
    Bahsedildi
    105 Mesaj
    Etiketlenmiş
    10 Konu
    Tecrübe Puanı
    10

2. ne cevap vermiştim

1. belirli cvar ayarlarını yasaklamak için bambaşka bir plugin yapılması gerek. Bu pluginle engellemeye çalışırsan komple bütün cvarları engeller. Ama sen yine de o dediğin gibi bir dene mümkün olabilir. amx_cvar ı kaldır sadece csstats_reset yap

destek_596

onbasi er
    Bahsedildi
    0 Mesaj
    Etiketlenmiş
    0 Konu
    Tecrübe Puanı
    12

Alıntı akcaliberkk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

2. O pluginin içeriğini bilmediğim için bir şey söyleyemiyeceğim ama bu komutlar server konsolunda çalıştırıldığı için ekstardan amx_cvar a gereksinim duymuyor.
    Afedersin akcali benim hatam dikkatsizlik işte

---------- Alttaki Mesaj Zamani 22:44 ---------- Önceki Mesaj Zamani 22:43 ----------

Şimdi 1.'de dediğini uyguluyacağım.

---------- Alttaki Mesaj Zamani 22:58 ---------- Önceki Mesaj Zamani 22:44 ----------

Konsola csstats_reset böyle yazınca sadece engelliyor

ama yine konsola amx_cvar csstats_reset böyle yazılınca engellemiyor ama olsun sorun değil ne olacak o kadar'da önemli bir şey değil.

Benim asıl canımı sıkan şey https://www.csplague.com/plugin-cs-1...mapconfig.html bu bölümdeki Full - Mod plugininin komut_yasakayici.amxx'i tamamen etkilemiş olması sadece amx süper menüyü, rest menüyü[SİLAH YASAKLAMA], adminmenu - 2'yi, amx_weapon, amx_givemoney, amx_takemoney Vb çok az daha komutu yasaklıyor diğer

amx_cvarmenu
    amx_teleportmenu
    amx_pausecfgmenu
    amx_clcmdmenu

ve daha bir çok komutu yasaklamıyor

benim sıkımtım o, https://www.csplague.com/plugin-cs-1...mapconfig.html bu bölümdeki plugine'de ihtiyacım var zm_ bölümleri açıldığında zombimod oluyor o yüzden bu pluginde her ne varsa çakıştırıyor çok kötü

---------- Alttaki Mesaj Zamani 23:15 ---------- Önceki Mesaj Zamani 22:58 ----------

Akcali senden bir şey daha isteyebilirmiyim?

bana Dosya.tc - cretsiz, Hzl ve Kolay Dosya Paylam bu linkteki amx_super.sma'yı indirip onu bana editleyebilirmisin acaba ben yaptım amx_flash sonra /admin komutları deaktif oldu her halde ben yanlış yaptım bilemiyorumda.

Editleyeceğin kısım şu bullet_damage eklentisi içinde onu silebilirmisin ekran'da kullanıcıya kaç vurduğunu gösteren eklenti sadece onu silmeni istiyorum ve bana tekrar buraya upload edebilirmisin rica etsem çok mahçup oldum

---------- Alttaki Mesaj Zamani 23:16 ---------- Önceki Mesaj Zamani 23:15 ----------

Bir tane daha konu açmak istemiyorum o yüzden buraya sana karşı söylüyorum...

Yer
    İstanbul
    Bahsedildi
    105 Mesaj
    Etiketlenmiş
    10 Konu
    Tecrübe Puanı
    10

amx_cvar bullet_damage 0

Ayrıca cvar olarak ayarlamak itemiyorsan sma da

bulletdamage = register_cvar("bullet_damage","1")

kısmındaki "1" i "0" yapıp kurman yeterli olucaktır. Default olarak kapalıya ayarlamış olursun.

destek_596

onbasi er
    Bahsedildi
    0 Mesaj
    Etiketlenmiş
    0 Konu
    Tecrübe Puanı
    12

Abi hakikaten süpersin ya var ya iyiki mod oldun buraya çok iyi şeyler başarıyorsun bunlar senin için küçük ama benim için o derece büyük vede mutlu edici şeyler

---------- Alttaki Mesaj 01-03-13 Zamani 00:03 ---------- Önceki Mesaj 28-02-13 Zamani 23:47 ----------

Kardeşim buradaki konuyu artık taşıyabilirsin sorunum kalmadı bir kaç önemsiz sorun dışında tabi

buradaki konuyu taşıyıp https://www.csplague.com/istek-plugi...run-istek.html buradaki konumada bakabilirsin istersen ben şimdi çıkacağım yarın burada olacağım bu konumda... https://www.csplague.com/istek-plugi...run-istek.html

Yer
    İstanbul
    Bahsedildi
    105 Mesaj
    Etiketlenmiş
    10 Konu
    Tecrübe Puanı
    10

Teşekkür ederim
    Çözülmüş İsteklere taşındı.

destek_596

Sayfa 2/2 İlkİlk 12