Kullanıcı Tag Listesi

2 sonuçtan 1 ile 2 arası
    binbaşı emektar kadir11 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    Mersin
    Bahsedildi
    2 Mesaj
    Etiketlenmiş
    0 Konu
    Tecrübe Puanı
    12

Post Counter Strike 1.8 Tek Link [Anlatımlı]

Merhaba Arkadaşlar

Bugun Sizlere Goiceasoft Studios Yapımı Olan Counter Strike 1.8 i İndirme Linkini Ve Kurulumunu Anlatıcağım.

CS 1.8 GS+
    ww . fulloyun . com

5

İşlemci: Pentium 4 veya eşdeğer AMD
    RAM: 512 MB
    Ekran Kartı: 128 MB
    DirectX: 9.0c
    Sistem: XP / Vista

Oyunun bu sürümünü Goiceasoft adlı bir şirket tarafından cıkarılmıs. Oyunun autoRun'ı açılırken britney spears'ın "piece of me" şarkısı eşliğinde bir setup süreci geçiriyorsunuz. ancak işin kötü yanı buradan yüklenmiyor oyun. Dvd yi açıp, içindeki setup'u kendiniz çalıştırıyorsunuz. Setupta sizden bir şifre istiyor siz de oraya "Goiceasoft Studios" yazıyorsunuz. Setup başlıyor. oyun bildiğiniz gibi Half-Life İle yükleniyor.

Yani Cs. 1.6 ve cs Source ile hemen hemen aynı bir ana menusu var. En üstteki New Cs 1.8 Goiceasoft adlı yere tıklayıp 1.6 da nasıl yeni oyun açıyorsanız bunda da öyle yapıyorsunuz. haritayı seçiyorsunuz ve oyuna başlıyorsunuz.

Silahlara baktığımda Cs source'ın ağır grafikleri hafifletilmiş. ve Source'daki silahların hemen hemen aynıları daha hafif grafiklerle bize sunulmus.

Oyunun ana haritaları ( De_Aztec, Cs_Assault, De_dust vs. ) Cs 1.6 nın haritalarıyla aynı. Oyuında Cs 1.6 daki bütün silahlar var. silahların şekilleri ise çoğunlukla Cs: Source 'dakilerle aynı. Ayrıca Hiç Bug yok . Hatırlarsanız cs: source yeni garafik motoru yüzünden yüzlerce bug ile balamıstı. cs 1.8 ise 1.6 'nın bugdan arındırılmıs haline benziyor. Oyunun içinde de 1.8 e uyarlanmıs 50 den fazla özel harita var. Herkesin oyunu indirmesini tavsiye ederim.
    Oyuna bot eklemek için
    bot_add_t=Terör bot
    bot_add_ct=Counter bot

Counter Strike 1.8-Oyun Kurulumu-[Resimli Anlatım] - Oyun indir, Oyun Download, Oyun Yükle, Full Oyun indir, Full Oyun Download, Full Oyunlar

Arkadaşlar Ben Size Bir İyilik Yaparak Her İndirme Sunucusundan Link Aldım
    örnk:
    part 1 netload. part 2 turbobit.part 3 hotfile gibi vs.vs.

PART 1
    Netload Serious Filehosting - Netload

PART 2
    FO.0829.part2.rar (200,00 MB) - uploaded.to

PART 3
    FO.0829.part3.rar - download now for free. File sharing. Software file sharing. Free file hosting. File upload. FileFactory.com

PART 4
    FO.0829.part4.rar download for free on file share letitbit.net

PART 5
    https://turbobit.net/7byckn900fra/FO...part5.rar.html

TEK LİNK
    WİN7/XP/VİSTA

KO19.rar download for free on file share letitbit.net

BUYRUN ARKADAŞLAR LİNK BURDA İNDİRİN.

Eğer Servere Girerken Could Not Connect To Server Hatası Alırsanız. Şu Yolu Takip Edin

Önce başlata girin çalıştıra tıklayın regedit yazın ve tamama basın HKEY_CURRENT_USER a girin ardından software ye Tıklayın sonra valve klasörünü bulun valve klasörünün içinde half-life ve steam var bu ikisini silin ve işte tamam sayılır sonra burdan çıkın diyelim ki half life girdiniz burda kod isteyecektir kutuların hepsini A harfi ile doldurun
    örneğin AAAAA AAAAA AAAAA... sonra tamam diyin oyuna girin ve oyun açılacaktır ben denedim. Ve Hata Almıcaksınız.

Windows 7 Kullanıcıları İçin
    Eğer PC NİZ WİNDOWS 7 İSE Bilgisayarıma sağ tıklayıp özelliklere gelin Sol Tarafta Gelişmiş Sistem Ayarları Var Ona Tıklayın.Gelişmiş Bölümündenden Performans Yazan Yerde Ayarlara Basın.Sonra Veri Yürütme Engellemesine Gelin.Altta Ekle yazın Masaüstünüzde Bulun cs 1.8 e tıklayıp kaydedin.

Eğer available memory less than-15mb hatası alıyorsanız. counter strike 1.8 sağ tıklayıp özelliklere gelin üstteki kutucuklardan uyumlulugu seçin ve uyumlulugu windows 7 ye göre ayarlayın.

Anlatım Bana Ait Linkler FullOyun a Aittir.
    Sıkça Görülen Hatalar Şu 3 tane hatadır. Hepsinin Çözümünü Kendim Yaptım Ve Hepside Olumlu Yani Başardım . Buyrun Hayırlı Oyunlar Sorunlarınızı Mesaj Olarak Atınız...

[COLOR=Silver]

To view links or images in signatures your post count must be 10 or greater. You currently have 0 posts.

To view links or images in signatures your post count must be 10 or greater. You currently have 0 posts.

Moderatör Olduğum Bölümler:

Wall Hack Hile Bölümü
    [MAP]Harita Bölümü

Nemesis* coadmin akcaliberkk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    İstanbul
    Bahsedildi
    105 Mesaj
    Etiketlenmiş
    10 Konu
    Tecrübe Puanı
    10

Standart Cevap: Counter Strike 1.8 Tek Link [Anlatımlı]

Alıntı Schwertle Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    [B]

7.) Konularda paylaştığınız dosyaların şifreleri kesinlikle başka bir sitenin adresi olmamalıdır aksi takdirde yönetici tarafindan konu silinebilir.
    Şifreleri ve reklamlı resimleri düzenleyin.

CS:GO ve CS 1.6 için ücretli eklenti yapılır.
    Plugin yazmak isteyenlere yardımcı olabilirim.
    Skype adresimden ulaşabilirsiniz:
    destek_596
    Steam: http://steamcommunity.com/id/ca-nemesis/