Kullanıcı Tag Listesi

Sayfa 2/4 İlkİlk 1234 SonSon
31 sonuçtan 11 ile 20 arası
    er er
    Bahsedildi
    1 Mesaj
    Etiketlenmiş
    0 Konu
    Tecrübe Puanı
    11

Standart Cevap: FallaciouS adlı clana sesleniyorum :)

Alıntı xRteam45 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Daha okuma yazma Özürlüsüsün o yüzden senin forgetten olduğunu biliyorum. Dediğim gibi ben büyük işlere girerim sen giremezsin çünkü yaşın en fazla 14

Ayrıca sana bunlar yetmediyse JumpersGaming olarak sana birşeyler hazirlayayim

Hani kapında beslenmisim ya bu lafları bir sanal maymunu bile uyduramaz

+ daha serverinin reklamı olmayan, kendi tagını mapın ismini yapıp o mapper sandığın adamlara adminlik ver bir kişi map yapıyo oda rmf ile yani mapperlerinle beni kıyaslayamazsın koçum
    sen forgotten olarak bil beni burunsuz seni dogru senin gibi büyük mw4 de mapperlık yapıcak biri ile konusmak hata ben eski nick ile Sansar* hatırlarsın su bizim .com siteye serverimi koyun diye yalvardıgın kişiyim ben mappermıs byshadowdan calıp ögrenmeye calıstıgını dünya biliyo hala gelip mapperım diye geçiniyo coolisyan diye map yapıp içindeki 3 oyunu degiştirip millete size özel diyip kakalayan konusuyo bunu dem mapper bozuntusu daha yasının adamı olamayan forgottene 14 yaşında diyip akıl yası 10 dan küçük olan ergenlikden çıkamadan götüyle konusan piç seni şimdi git sen milletden bişiler ögren mapperım diye geçin mw dekiler seni bekle hayali bile olamayan beyin ve konusma özürlüsü seni

- - - - - - - - - -

Alıntı xRteam45 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Daha okuma yazma Özürlüsüsün o yüzden senin forgetten olduğunu biliyorum. Dediğim gibi ben büyük işlere girerim sen giremezsin çünkü yaşın en fazla 14

Ayrıca sana bunlar yetmediyse JumpersGaming olarak sana birşeyler hazirlayayim

Hani kapında beslenmisim ya bu lafları bir sanal maymunu bile uyduramaz

+ daha serverinin reklamı olmayan, kendi tagını mapın ismini yapıp o mapper sandığın adamlara adminlik ver bir kişi map yapıyo oda rmf ile yani mapperlerinle beni kıyaslayamazsın koçum
    sen forgotten olarak bil beni burunsuz seni dogru senin gibi büyük mw4 de mapperlık yapıcak biri ile konusmak hata ben eski nick ile Sansar* hatırlarsın su bizim .com siteye serverimi koyun diye yalvardıgın kişiyim ben mappermıs byshadowdan calıp ögrenmeye calıstıgını dünya biliyo hala gelip mapperım diye geçiniyo coolisyan diye map yapıp içindeki 3 oyunu degiştirip millete size özel diyip kakalayan konusuyo bunu dem mapper bozuntusu daha yasının adamı olamayan forgottene 14 yaşında diyip akıl yası 10 dan küçük olan ergenlikden çıkamadan götüyle konusan piç seni şimdi git sen milletden bişiler ögren mapperım diye geçin mw dekiler seni bekle hayali bile olamayan beyin ve konusma özürlüsü seni

teğmen er scarty - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    BURSA
    Bahsedildi
    68 Mesaj
    Etiketlenmiş
    0 Konu
    Tecrübe Puanı
    12

xR eğer ki düşündüğüm xR ise jb_prisonpower haritasını yapan kişi ki eğer o ise , shadow ne zamandır mapper onu bilmiyorum ayrıca , xR'nin haritalarına baktığımda kendisine özgü bir tarzı olduğunu anlıyorum ki senin bunu anlayacak kapasiten yok he bu arada düşünerek yaz diyeceğimde hiç bir insan düşünmeden yazamaz artık burada sen ne oluyorsun çözebilen buyursun gelsin.
    YouTube.com/enesscarty

teğmen emektar Nefesim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    Ankara
    Bahsedildi
    60 Mesaj
    Etiketlenmiş
    2 Konu
    Tecrübe Puanı
    13

Shadow Eyüp Yanındakileri İyi Seçer Bazıları Seçilmiştir Bazıları İse Ölümün Ucunda Yaşar Bir An Bile Farketmeden

Bu Map'ta Benden FS'Ye Armağan
    Anlayan Anladı Hesabı Çok Tanıdık Maptır Kendisi Eyüp'ün Mapı Shadow Age V2 Ve RMF'Si Bende Çoook Enterasan Çoook

Nefesim Fark Yaratırmı ?

er er
    Bahsedildi
    1 Mesaj
    Etiketlenmiş
    0 Konu
    Tecrübe Puanı
    11

Alıntı scarty Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    xR eğer ki düşündüğüm xR ise jb_prisonpower haritasını yapan kişi ki eğer o ise , shadow ne zamandır mapper onu bilmiyorum ayrıca , xR'nin haritalarına baktığımda kendisine özgü bir tarzı olduğunu anlıyorum ki senin bunu anlayacak kapasiten yok he bu arada düşünerek yaz diyeceğimde hiç bir insan düşünmeden yazamaz artık burada sen ne oluyorsun çözebilen buyursun gelsin.

öyle öyle kendisi cok büyük bi mapper o kadar büyük ve götü kalkmıski kendisinin daha okuyamadı mw4 için map yapıcanı sanıyo sen yazmıssın ya herkez yazar merakda kalma nefesim shodow bizim yanımızda vs bişi cıkmadı zaten agzımdan ben bazılarından aldıgım shadow kendi agzından cıkan kelimelei yazıyorum tmm zaten anlamadıgım su bu da 2 3 kişi toplanıp kendi kendinize lak lak calıyonuz madem fs kötü velet toplulugu mapperlıga onlarmı seni cagırdı senmi gittin birde onu desene onlar cagırdıysa 1 ss atta inanalım

- - - - - - - - - -

Alıntı scarty Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

öyle öyle kendisi cok büyük bi mapper o kadar büyük ve götü kalkmıski kendisinin daha okuyamadı mw4 için map yapıcanı sanıyo sen yazmıssın ya herkez yazar merakda kalma nefesim shodow bizim yanımızda vs bişi cıkmadı zaten agzımdan ben bazılarından aldıgım shadow kendi agzından cıkan kelimelei yazıyorum tmm zaten anlamadıgım su bu da 2 3 kişi toplanıp kendi kendinize lak lak calıyonuz madem fs kötü velet toplulugu mapperlıga onlarmı seni cagırdı senmi gittin birde onu desene onlar cagırdıysa 1 ss atta inanalım

teğmen er scarty - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    BURSA
    Bahsedildi
    68 Mesaj
    Etiketlenmiş
    0 Konu
    Tecrübe Puanı
    12

@racheengel1 bak şimdi biz neden sizse veled topluluğu diyoruz ? kendi adamlarınızı toplayıp her sunucuya gidip reklam atarsınız ve sunucu sahiplerine size birşey yapmamış olsa bile küfredersiniz banlamazlar ts çağırırsınız küfredersiniz küfredersiniz , sonra konuşma gücü verip tam söylerken başka odaya atar orada tek bırakıp ana bacı küfredersiniz işte bu yüzden size veled diyoruz ve demeyede devam edeceğim.

- - - - - - - - - -
    @racheengel1 bak şimdi biz neden sizse veled topluluğu diyoruz ? kendi adamlarınızı toplayıp her sunucuya gidip reklam atarsınız ve sunucu sahiplerine size birşey yapmamış olsa bile küfredersiniz banlamazlar ts çağırırsınız küfredersiniz küfredersiniz , sonra konuşma gücü verip tam söylerken başka odaya atar orada tek bırakıp ana bacı küfredersiniz işte bu yüzden size veled diyoruz ve demeyede devam edeceğim.
    YouTube.com/enesscarty

er er
    Bahsedildi
    1 Mesaj
    Etiketlenmiş
    0 Konu
    Tecrübe Puanı
    11

scart kardeşim benim onlarla ilgili bilgim yok ben yılın basında bıraktım jaili ama burda kalkkıp daha hiç bi iş beceremeyen xr gibi bi malın götü kalkık konusması sövülardır baska bişi yapıyolardır dogrudur o kadarını bilmem ama kalkıp bu xr kim oluyoki dilencilik yaptıgı clanlara artislik taslıyo

cavus er ali4351 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    İstanbul
    Bahsedildi
    2 Mesaj
    Etiketlenmiş
    0 Konu
    Tecrübe Puanı
    12

Alıntı Nefesim Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Shadow Eyüp Yanındakileri İyi Seçer Bazıları Seçilmiştir Bazıları İse Ölümün Ucunda Yaşar Bir An Bile Farketmeden

Anlayan Anladı Hesabı Çok Tanıdık Maptır Kendisi Eyüp'ün Mapı Shadow Age V2 Ve RMF'Si Bende Çoook Enterasan Çoook

Nefesim bu mapin rmfsi bendede var ben ilk zaman baslayacagimda eyup Allah razi olsun ondan cok yardimci oldu ama ben baya bi ogrendikten sonra map yapmayi birakmistim. bunun rmfsini banada vermisti incele diye yani bunun rmfsi sende olunca ne deisiorki ?

- - - - - - - - - -

Nefesim bu mapin rmfsi bendede var ben ilk zaman baslayacagimda eyup Allah razi olsun ondan cok yardimci oldu ama ben baya bi ogrendikten sonra map yapmayi birakmistim. bunun rmfsini banada vermisti incele diye yani bunun rmfsi sende olunca ne deisiorki ?
    HTML-Kodu:
    Steam ID   : STEAM_0:0:51976542
    Steam Nick : Ali.dd
    Teamspeak  : ts3.perfectclan.com:1453

binbaşı er xRteam45 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    İzmir/Konak
    Bahsedildi
    6 Mesaj
    Etiketlenmiş
    0 Konu
    Tecrübe Puanı
    13

Alıntı racheengel1 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    scart kardeşim benim onlarla ilgili bilgim yok ben yılın basında bıraktım jaili ama burda kalkkıp daha hiç bi iş beceremeyen xr gibi bi malın konusması sövülardır baska bişi yapıyolardır dogrudur o kadarını bilmem ama kalkıp bu xr kim oluyoki dilencilik yaptıgı clanlara artislik taslıyo
    Hakkımda hiç bir şey bilmediğin ortada ByShadow a git benim selamımı söyle o sana gereken açıklamayı yapacaktır.
    Senin yaşın büyük olduğu halde küçük işlerle uğraşıyorsun. Bırak map yapmayı cs bile oynamıyorum.
    Birak server doldurmayı csye girmediğim halde serverim full. Bunuda geçtim bilgisayara bile geçmiyorum. Asosyal değilim çünkü Sana emin ol csde map yapsam aklın hayalin şaşar. =tObl= gibi uzun süre sana inat map yapar ortada odun gibi kalırsın. Şimdi dersin hani pcde yoktun Bunları telden yazıyorum çünkü millet sanalda aile seçiminde benim yaptığım hatayı onlar yapmasın diye. Azcık saygın varsa utan sezgin. Call of duty konusa gelince bu activisionun bana teklif ettiği bir sözleşmeydi. SENI ILGILENDIRMEZ ASLANIM. Hadi sen aramızda geçen olayları anlatıyorsun abartı sallamasanda sallıyorsun Niye o zamanlar map yapmamaya başladığımda gelip bana hadi bi map yapıver diye yalvardığın olayı anlatmıyorsun
    Konu xRteam45 tarafından (10-10-13 Saat 17:38 ) değiştirilmiştir.
    "Türkiye'nin ilk ve tek Zombi Mod V2.0 Server!"

To view links or images in signatures your post count must be 10 or greater. You currently have 0 posts.

Güncel IP:
    95.173.173.180:27015

teğmen emektar Nefesim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    Ankara
    Bahsedildi
    60 Mesaj
    Etiketlenmiş
    2 Konu
    Tecrübe Puanı
    13

FS Clanı beni istedi diye gittim

Hakan
    AnqelSoul
    Forgotten

Çağırdı Benide Gitmez Olaydım
    Nefesim Fark Yaratırmı ?

binbaşı er xRteam45 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    İzmir/Konak
    Bahsedildi
    6 Mesaj
    Etiketlenmiş
    0 Konu
    Tecrübe Puanı
    13

FS Clanı beni istedi diye gittim

Hakan
    AnqelSoul
    Forgotten

Çağırdı Benide Gitmez Olaydım
    Insanlar bu sanal maymunlar ailesine katılmamalı çoluk çocukun olduğu yere girilmez zaten
    "Türkiye'nin ilk ve tek Zombi Mod V2.0 Server!"

To view links or images in signatures your post count must be 10 or greater. You currently have 0 posts.

Güncel IP:
    95.173.173.180:27015

Sayfa 2/4 İlkİlk 1234 SonSon