S.a. Beyler,

sızlerle oynucaz'dakı serverım hakında gerceklerı konusmak ıstıyorum.
Ben bu arkadaslardan 70 tl'ye server aldım; doluluk oranı ıcın bırsey dıyemem ama gel gelelım hızmete ve destege:
ödemeyı mobıl ve paypal üzerı yaptık facebook üzerı bıldırdım 1 gün sonra panel elımdeydı; elımdeydı ama jaıl mod degıl cok hatalıydı; teknık destege yazdım modu yenı kurun dıye ama sagolsun teknık destek oyle bı anlamazlıkdan gelıyor kı; modu kurması tam 10 gün sürdü; ve o 10 günü ekledıklerını söyledı ama apacık bır yalan. Sonra adama dıyorum kı jaıl maplerı harıc hookgrab fılan kapatın tamamdıyor kuruldu; servere gırıyorum t ler hook basabılıyor ; kendım kapatım hooku.
Gelelım servere; server haftnın 4 günü down; skype'dan ekleyıp para ıstedıklerı oldu kım bılmıyorum ama yoksa sw cökücek dıyen kısıler oldu; ben aldırmadıkca sw'yı cökertıler sonra bı bakıyorum oynucaz komple düsmüs böyle bı sunucu olabılır mı üflesen ucucak.
Utanma yok arlanma yok; teknık destek 0 ama ödeme destegı masallah hemen cevap verırler

sakın ama sakın ordan server almayın paranıza yazık bızım 140 tl'mız gıttı userlerle beraber arkadaslar lütfen uzak durun allah kahr etsın böyle bı hosterı!!!