Kullanıcı Tag Listesi

9 sonuçtan 1 ile 9 arası
    er er
    Yer
    ısparta
    Bahsedildi
    0 Mesaj
    Etiketlenmiş
    0 Konu
    Tecrübe Puanı
    10

Lightbulb ze_house_Gk1 vhe bitmiş hali

merhaba arkadaşlar ben pro mapper kazım karademir bu sıteye yenı üye oldum son yaptığım ze_house_Gk1 mapını indirin test edın ve zombıe escape servera atmak ıstıyorum ama aktıf bı server bulamadım yardımlarınızı beklıyorum mapın fotoları ve indirme linki buyrun
    Ekli Küçük Resimler Ekli Küçük Resimler Resmi gerçek boyutunda görmek için tıklayın.

Resmin ismi:  7.jpg
Görüntüleme: 85
Büyüklüğü:  415,3 KB (Kilobyte)
ID:	9977   Resmi gerçek boyutunda görmek için tıklayın.

Resmin ismi:  5.jpg
Görüntüleme: 58
Büyüklüğü:  391,9 KB (Kilobyte)
ID:	9978   Resmi gerçek boyutunda görmek için tıklayın.

Resmin ismi:  4.jpg
Görüntüleme: 52
Büyüklüğü:  275,7 KB (Kilobyte)
ID:	9979   Resmi gerçek boyutunda görmek için tıklayın.

Resmin ismi:  1.jpg
Görüntüleme: 37
Büyüklüğü:  545,7 KB (Kilobyte)
ID:	9980  

er er
    Yer
    ısparta
    Bahsedildi
    0 Mesaj
    Etiketlenmiş
    0 Konu
    Tecrübe Puanı
    10

Standart Cevap: ze_house_Gk1 vhe bitmiş hali

er er
    Bahsedildi
    1 Mesaj
    Etiketlenmiş
    0 Konu
    Tecrübe Puanı
    10

Map güzel tebrik ederim türkiyede ze map yapımcısı görmedim fakat kendini övmen bana sacma geldi

teğmen emektar Nefesim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    Ankara
    Bahsedildi
    60 Mesaj
    Etiketlenmiş
    2 Konu
    Tecrübe Puanı
    13

Şimdi ben milleti aşalıyormuşum ama doğru söylemek aslında suç bizim Türkiyede.

Ama Söylemeden edemiycem mapın çok güzel olmuş.

Ama Kendine Pro mapper demen çok saçma . Adını bile ilk defa duyuyorum
    Nefesim Fark Yaratırmı ?

er er
    Yer
    ısparta
    Bahsedildi
    0 Mesaj
    Etiketlenmiş
    0 Konu
    Tecrübe Puanı
    10

adımı ılk defa duyarsın cunku turk sıtelerınde yayınlamadım gamebanana ya yıllardır uyeyım game banana bundan yıllar once fpsbanana ıdı ama deısınce profıl gıtmıs daha vhe yı bılmeyen ınsanlar varken basladım ben map yapmaya ama kendımı hıc ovmedım jaırıto kess fabrekas gıbı de acemı map yapmıyorum bunlar ıspanyolların en ıyı maperlarıdır ha turkıye zaten pro mapper olan yok ben gormedım bı kac soru sorsam afallar kalırlar bızde bole ovcek olsam yıllardır youtube oraya buraya vıdeolerımı yayınlardım ama arsıvım bende sadece fpsve yenı adı gamebanana sıtesıne attım maplarımı emege saygı

- - - - - - - - - -

ve ayrıca dun yıllardır asansor yapmadıgım ıcın nasıl yapıldıgını bı arastırayım dedım bızım turk ınsanı vhe func_door kullanarak asansor yapıyolar gercekten bu vıdeoları paylasanlara acıyorum door kapı demekdır asansorle alakası olmaz ve func_platrot ozellıgını kımse yayınlamamıs cunku kımse bılmıyor ve ben mapperım dıyor map yapmaya baslamadan once ozellıklerını araclarını ogrenceksın sonra baslayacaksın sonra mapın acemı ısı olur

Yer
    Ankara
    Bahsedildi
    60 Mesaj
    Etiketlenmiş
    2 Konu
    Tecrübe Puanı
    13

Türkiyede pro Mapper olan çok kişi var Bunların en iyisi LaGGeR Teknosmanlinin yapımcısı jail_teknosmanli

2.Si Olarak bana hertürlü şeyi sorabilirsin vhede bilmediğim şey yok . Yani Kısa ve öz Randomundan tut vertexinden tut efektlerine kadar .

Kolay Gelsin..

Burada Yazdıklarında haklısın çok acemi var doorla asansör yapanda çok var

Ama tercihim asla değişmez Func_Trainle yaparım hepde sağlam olur.
    Nefesim Fark Yaratırmı ?

er er
    Yer
    ısparta
    Bahsedildi
    0 Mesaj
    Etiketlenmiş
    0 Konu
    Tecrübe Puanı
    10

haklısın kardesım ben de dun yenı map yaptım zeescape_cave_Gk ismi func_traın kullandım ve karsısına path_corner koydum kı map bıtene kadar gıdıp gelsın ıste bunu bızım elemanlar door olarak yapıyo cok sacma mesela gıbs shoter trııgger hurt trıgger multıple bu ıgıbı ozellıkler cok ısık verıyo mapa yanı tasarımlarında sana cok yardımcı oluyo yaptıgım son mapın lınk atayımda test edın bakalım nasıl olmus ze_escape_cave_Gk (Counter-Strike 1.6 > Maps > Zombie Escape) - GAMEBANANA yorumlarınızı beklıyorum

- - - - - - - - - -

ha bıde sunu solıyım her mapı yapmadan pro mapper olamasssın mesela ben ze map yaptım bıtırtım allah sukur hemde ıkı tane su an sv de oynanıyor mga 62 de bunun hakkında hıc bır vıdeo ders anlatım yoktur ınternete gır bak ben kendım dusunerek tek tek deneyerek yaptım ben jaıl map yapanlarıda asla pro mapper olarak kabul etmem bunuda bılın

Yer
    Ankara
    Bahsedildi
    60 Mesaj
    Etiketlenmiş
    2 Konu
    Tecrübe Puanı
    13

Bende jailciyimdir ama entity vertexde seni geçerim sen beni pro olarak kabul etmezsen ben seni ne olarak kabul edebilirim ?

Öncelikle adın bile hayamk . Ben seni alıp karşıma nasıl muhattap olabilirim ?
    Nefesim Fark Yaratırmı ?

er er
    Yer
    ısparta
    Bahsedildi
    0 Mesaj
    Etiketlenmiş
    0 Konu
    Tecrübe Puanı
    10

vertex de benı gecermıs ŞDŞDŞAŞDŞAŞ guluyım balı la olum kac tane map yaptın ***
    bırak bu ıslerı ben bole salak bı sıteye bılerek uye olmadımkı kac tane uynız var *** bırakın bu ıslerı ya bı ogrenmıssınız jaıl map yapmayı *** textureler en ıyısı sız bırakın cs yı falan da oyun oynayın yeter
    bu ıslerı bız yaparız
    daha *** game bananayı bıle kullanmayı bılmıyonuz *** gecen bırı jaıl map atmıs altına turkce yzmıs mapın wadlarını atmamıs rezıl olmaktan baska ısınız yok *** dunyanın en ıyı map yapımcısı su anda de dust2 yı tasarlayan ve jaıırıto lancelot dur teknosmalı lagger falan bunlar map tasarımcısı olamaz ayrıcı benım game bananada kı uyelıgıme bakabılırsınız jaıırıto lancelot games ın sahıbı maplarıma yorum yapmıstır bole ucuz basıt sıtelerde senın gıbılerıne muhattab almam dogru deıl o konuda haklısın pasam en ıyısı ben gereksız bu sıteden profılımı sıleyımde kalıtemı dusurmıyım hadı sıze ıyı jaıller
    Konu akcaliberkk tarafından (27-01-15 Saat 15:50 ) değiştirilmiştir.