GAMEPANELTR.COM Bünyesi için çalışacak gönüllü arkadaşlar arıyorum. Web sitesine gidip (https://gamepaneltr.com/), üyelik formununu doldurun. İlk 5 kişi içinden, 3 kişi seçeceğim. Böylece takım olarak çalışmaya azdan başlamış olacağız. Bir çok kişi beni bilir, tanıyan tanır. Az çok bu forumda PANEL-GELİŞTİRME adı altında açılan konularda yazım olmuştur. Fakat tanıyanlar arasında kötü olarak tanıyan, etrafına kötü olarak tanıtan da var. Bunlar normal şeyler, gerek yaş, gerek bilgisizlik, gerek cahillik olarak adlandırabiliriz. Neyse bunları geçelim gelelim asıl konuya. Bir çok arkadaş bu panel işine pek merak sarmış görüyorum. Ama malesef çoğu, piyasada gezen WAREZ adı altında paylaşılan panelleri kullanıyor. Bunları engellemek tabi zor. Benim amacım ise bu arkadaşlara yardımcı olmak. İstediklerini onlara sunmak. Bir çok kişiye paylaşımlarda bulundum.(ücretli) Ama çoğu arkadaşa istediğini veremedim. Nedeni ise bilgisizliklerinden. Çünkü hiçbir tecrübe sahibi olmadan bu işlere kalkışmaları. Hemen bir adet Dedicated (DC) sunucu alıp internette var olan kurulum dosyasını indirip kuruyorlar. Bu işler bu kadar basit değil. Basit olsa zaten şuan piyasada ki tüm bu işle uğraşan kişilerin sunucu doluluk oranı en az %80'i bulması lazım. Görüyoruz ki parmakla gösterilecek kadar az firma var. Sunucu adı; xxx. ama oyun içerisinde ki eklentilerde, panellerde, resimlerde aaa; firmasının reklamı var. Bunlar gözden kaçan bana, veya sana göre kaçmayan hatalardır. En ufak ayrıntıya bile dikkat edilmiyor. Dediğim gibi bu işlerle uğraşan veya uğraşmak isteyen arkadaşları bekliyorum. Biraz uzun bir yazı oldu ama içimden gelenleri söylemek istedim. Okuduğunuz için bu yazıyı teşekkür ederim, herkese iyi forumlar... Saygılarımla.