Kullanıcı Tag Listesi

3 sonuçtan 1 ile 3 arası
    er er
    Bahsedildi
    0 Mesaj
    Etiketlenmiş
    0 Konu
    Tecrübe Puanı
    9

Post Simpla panel 2016 serverdoc ve hlsm

Arkadaşlar Simpla Admin Webmod Paneli geliştirdim. yeni özellikleri resimlerde belirttim. webmodu("w" dosyası) addonsa atıp metamod plugine eklerseniz direk çalışacaktır.-Fastdownload eklendi-Radyo eklendi-Mapconfig geliştirildi-Fast download dosya yükleme özelliği eklendi-Motd.txt(Sunucu Giriş Ekranı) Editörü eklendi +Canlı önizlemeli-Oto yukarı çıkma butonu eklendi-Günün sözü eklendi(Bugsuz hatasız güncel hergün otomatik değişir)-Kayan yazı eklendi-Radyo müziğine uygun zıplayan server ismi yazısı eklendi-Panel de kaç kişi online özelliği eklendi.-Farklı Yetkilerde Admin ekleme özelliği admin ekleme menüsüne eklendi.(Dokunulmazlık özellikli)-Sunucu dosyaları kaydetme sorunları düzeltildi.-Maconfig özelliği geliştirildi mükemmel hale getirildi(Dosya yükleme= panelde sunucu dosyaları/mapconfige tıklayınca alttadır.)-----------------------------------------------------------+Serverdoc Nedir?Arkadaşlar Serverdoc hlds Dedicated serveriniz çöktüğünde otomatik yeniden başlatma ve server konsolunu/penceresini gizlemeye yarayan programdır.Ben bu programı şöyle kullandım. anlatayım: Serveri önce -console parametresiyle konsola çevirip serverdoc'a ekledim. zaten tıklayınca programa otomatik hlds gizleniyor bu programda gizleniyor ayrıca serverde çökerse yeniden başlatıyor. ***Eğer serverimiz pc açılır açılmaz kendi başlasın ve görünmesin istiyorsanız serverdoc kullanın ve pc açılınca otomatik başlasın istiyorsanız serverdoc kısayol oluşturup kısayolu başlat/tüm programlar/başlangıca sağ tık yapy tüm kullanıcılar için aç deyip içine kısayolu yapıştırıyoruz. ve aynı kısayolu c:/windows/system32 klasörüne atıyoruz. pc yi yeniden başlattığımız da otomatik kendi başlar ve görünmez artık serverimiz.fakat bu program çok ufak bişey olmasına rağmen 30 günlük falan crack aradım bulamadım geçici kullanabilirsiniz. ama bu program yerine HLSM adlı programı terci ederim.+HLSM Nedir ? HLSM'de serverdoc gibi fakat daha özellikli en sevdiğim program ve süresiz. ). bu programlara gerek var mı ? var evde ailesi kalabalık pcsi boş kalmayan arkadaşlar için ideal.neyse anlatayımrogram Serverimize çökme anında oto restart özelliği veriyor çökünce tekrar başlıyorsonra Programımız hlds yi yani serverimizi gizliyor ama serveri konsol haline getirmeniz gerekli onu hlsm de parmetre ayarları yazıyor oraya :" -console -game cstrike +ip (server ipsi) +sv_lan 0 +maxplayers 32 +map de_dust2 -nomaster " tırnaklar olmadan yapıştırınca konsol haline geliyor.neyse severimizi gizliyor bu program ve ayrıca herkes biliyormu bilmem bu program kendini otomatik olarak başlatıyor.nasıl mı ? program kendini servis olarak başlatıyor yani arkaplanda hiç bişeilde göremeyeceğimiz şekilde ve otomatik tıpkı gerçek sunucular gibi.buda programı yönetici olarak başlatıp program başlayınca sol üstte fileden install servicese tıkladığınız an oluyor eğer pc yi yeniden başlatınca server otomatik açılmazsa denetim masası/yönetimsel araçlar/hizmetler den hlsmyi bulup sağ tık özellikler yapıy başlatmayı otomatik yapınızserver açılır geç açılablir 3-4 dk açılmazsa sıkıntı var demektir.neyse dosyaları paylaşıcam sizle içinde serverdoc/hlsm/webmod içermektedir. umarım yardımcı olmuşumdur. panelde hatalar varsa uyarın beni hlsm ve serverdocta anlamadğınızı tekrar sorabilirsniz. +rep verin yeter.

er er
    Bahsedildi
    0 Mesaj
    Etiketlenmiş
    0 Konu
    Tecrübe Puanı
    9

Post Cevap: Simpla panel 2016 serverdoc ve hlsm

er er
    Bahsedildi
    0 Mesaj
    Etiketlenmiş
    0 Konu
    Tecrübe Puanı
    8

Standart Cevap: Simpla panel 2016 serverdoc ve hlsm

merhaba. Bu panele Jailbreak modunu açıp kapatma da koyabilir misiniz ?