- En iyi rate ayarlarını kullandım. Lag sorunu çözüldü. Fps 60 civarı gidip gelecektir. ( 300 fps vb. şeylere inanmayın 100'den sonra fps işe yaramaz!)-Parlaklığı göz yormayacak şekilde ayarlandı gözünüzden hiçbir şey kaçmayacak.-Yavaş yürüme, çapraz yürüyememe, mikrofon (mic) problemleri gibi sorunlar çözüldü.-No-Recoil kodları ile oyundaki mermi sekmesini ve cl_bob komutlarıyla ateş edince ekranın sallanmasını en aza indirdim.-Mouse Ayarı Çok iyi-Steam ve NoSteam Geçer! (SXE Hersürüm)-Crosshair boyutunu çok küçük ayarladım ateş adince fazla büyümü olmayacaktır.(Benim tavsiyem Auto-Size'de kullanmanız.)-Ak47 için harika kodlar var içinde uzaktaki adam kaçamayacak!-Deagle ve awp ikilisini sevenler için harika kodlar eklendi. Deagle'da hs sayınız mutlaka artacaktır Deneyin görün -m4a1, galil, Famas gibi silahlarla sadece omuz hizasına nişan alıp tarayın farkı göreceksiniz.-Cfg içinde dll dosyalarımız vardır bunlar oyunu daha rahat oynamanızı sağlayacak-Gereksiz hiçbir kod bulunmaz tüm kodlar denenmiştir.
Cfg Kurulumu:

1-) Rar dosyasını masaüstüne çıkartın.2-) Masaüstüne çıkan dosyadaki her şeyi cs'nin kurulu oldugu dizinde Cstrike içine atın.3-) Oyuna girip consolu açıp " exec Rezanv10.cfg " (tırnakları almadan!) yazın.VİRÜS TOTAL

Rezanv11.cfg

- - - - - - - - - -

konunun silinmesini istiyorum kötü bir konu oldu yazı bakımından