Cs 1999 Martında kuruldundan 2000+yıllırından sonra Serverlerde gelişme oldu.Oyunun 2000Li yıllarında Cs Kurumcuları Csnin sırlarını vermek istemedi ama okadarda değildi bu sır çoğu ülke insan belkide Türkiyede bilem bi kaç kişi biliyordur ben biliyorum demiyorum ama kesinlikle cs 1.6 nın sırları vardır bu sadece bi ülkeden bir ülkeye burda bir ülkeden derken bi kaç kişiye diyolar kimseye vermessen kazançlı olursun diye ve bu ülkelerde bi kaç kişi yer alıyor Türkiyedede bundan var eminim şuan Serverleri ve server makineleri ve tabikide büstürü pc eşyaları vardır.
Bunu Cs 1.6 nın ekonomik dengesi için herkeze vermiyorlari
Düşünün herkese bu sırrı verseler herkesin Server makinesi olmazmı ?.
Bu kaç kişi bi kaç yıl ellemediler kurulumunu ve nasıl server kurulacağını yıllardır anlamılar ama 2001-2002 gibi yıllarda bunlardan bi kaçtane yapıp sattılar ve ekonomik denge sağlamlaştı.
Eyer biz bu sırrı bilsekyidk cs de herkesin serveri olurdu bu üzücü bir olay.Bunun için Cs yapımcıları Ülkedeki çogu adamlara weriyoru bu sır türkiyede bir ingilish türk bir adam olabilir diye bir can merak ettiriyor bunun olması çok fazla çünkü ingiliz bi adam Türkçe ögrenip bize sattı.Tabikide Türkçe yapıp.
Peki ya Ekonomik denge yok olsaydı ne olurdu ?
Bu kısaca Bütün ekonomik oyunları dengesinin bozulması Dünyada çoğu oyunun sonu olması demektir.Bunu Bilen kişiler hale Server Makinesi yapıyor.

Cs 1.6`` SeRVeR Ayarları
Cs den epey bir gün sonra Server makinesinden de sonra Server ayarları ekonomik dengeyi buldu.Cs nin parasız devri bitti ve paralı dewrimi başladı

PARALI DERKEN:ADMİNLİK,SERVERLER,SERVER MAKİNESİ,Server Ayarları ve birçok şey paralandı bu ekonomik dengeyi bağladı ve bunun sayesinde artık csnin devrimi evrimleşti yani gelişti.

Şuan hala Server makinesi yapılıyor ....

ALINTI YOKTUR.