Önce Önüme Adam Ol Gel! Gelip Benden Köpek gibi facebooktan rmf istemeyeceksin. Maplarıma Çalıntı Diyorsun Çıkar Aynı Mapı Ortaya ?
Sen şu buyukisyan_darkı felanmı diyorsun hahaha @scarty o rmfleri bana verdi . EE Diğerleri ? jail_alone_efsane demi oda büyükpixel haritası demi yapımcısı kim ? Scruio Yani Metehan çalıntı olduğunu ne biliyorsun o metehan kardeşim attı internetde bile olmayan maplarının rmfsi var bende.
Şu jail_dark_b1 diyorsun demi jail_leaks_b1 diye geçiyor yapımcısı Burak Gözet demi kardeşim. Skypede o rmfyi bana kendisi attı ve inan bana attığında o mapta hiç bir oyun vs yoktu ben tamamladım aç gir konularıma içinin boş hali ve aşamalı fotoğrafları var.

Ben Şu Güne bir mapı çevirip Asla resmimi koyup paylaşmadım hea şu basebuilder maplarını diyorsan evet alayını çevirip verdiğim doğrudur çünkü ben jail adamıyım ve inan bana seni vhede altına koyar üstünden geçerim koçum. Şimdi Bir Kaç Foto geliyo Hazır ol!

Buyukisyan darkın vs sahibi enes sevinç kardeşim gibi gördüğüm gelip benden oyunhavuzunun rmfsini istese hiç düşünmem verirm kardeşim o benim kardeşimdende öte. Gelip beni facemden ekleyip bana oyunhavuzunun rmfsini at diye hemen 2 dkda istemekle olmaz koçum önce bir saygı öğren yok batu matu diyo lan yaşın kaç senin veled git enes'e scarty sor bakiyim benim yaşım kaçmış sonra gel karşıma dünki çocuklarla işimiz olmaz.

Daha sen yokken ben randomu çözmüştüm randomla yapamıycam oyun yok vertexide çözdüm kısacası seni 4'e böler 5'e katlarım karşıma gelipte atar koyma aklını alırım yol al şimdi.