Kullanıcı Tag Listesi

5 sonuçtan 1 ile 5 arası
    teğmen emektar DeaTReX - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    İstanbul
    Bahsedildi
    10 Mesaj
    Etiketlenmiş
    2 Konu
    Tecrübe Puanı
    14

Standart Temel Cs Oynarsa :)))

Temel Counter Strike oynarken hile yapmış, ama belli olmasın diye kimseye ateş etmemiş...

*Temel Counter Strike oynarken smoke hiç kullanmazmış sormuşlar cafenin duvarında ki yazıyı göstermiş NO SMOKING

*Temel Counter Strike oynarken ölenlerin başında iki dakika durup sonra oyuna devam ediyormuş. Sormuşlar ölenlerin ruhuna fatiha okuyorum demiş.

*Temel Counter Strike oynarken bir köşeye pusmuş takımından herkes ölmüş. Tek kalmış, consola kill yazıp kendini öldürmüş. Sormuşlar takımım olmadan ben bir hiçim demiş.

*Temel Counter Strike oynarken çok yaralanan ve health=10 olan arkadaşlarını tereddütsüz vururmuş. Sormuşlar çok açı çekiy da ondan furiyrum demiş.

*Temel Counter Strike oynarken 20 oyun hiç vurulmamış. Neden çünkü tek başına oynuyormuş.

*Temel Counter Strike oynarken karşı takımın oyncusuna sinsice arkasında yaklaşmış tam bıçaklayacakken silahı çekip vurmuş. Sormuşlar bıçağı kirletmek istemedim demiş.

*Temel Counter Strike oynarken birisi önüne flash atınca hemen gözlerini kapatıyormuş ve içinden 10'a kadar sayıyormuş sonra oyuna devam ediyormuş. Sormuşlar böyle yapınca flash etkilemiyor demiş.

*Temel Counter Strike oynarken kullandığı bıçağı çok kez bileyletmek iştemiş.

*Temel Counter Strike oynarken çok prensip sahibiymiş ilk ona ateş edilmeden kimseye ateş etmezmiş.

*Temel Counter Strike oynarken rush yaparken geri kaçanlara çok kızarmış. Ve rush sırasında hep arkadan gidermiş. Sormuşlar, herhangi birisi rush'dan vazgeçerse onu ben vurucağım da ondan

*Temel Counter Strike oynarken askerde öğrendiklerini uygularmış her round'dan önce içtima alırmış..

*Temel Counter Strike yaratıcısı Sierra'ya bir çok kez e-mail atmıştır ve istekte bulunmuştur. CS'deki sulak yerlerde hamsi üretme izni almak için.

*Temel ile dursun Counter Strike oynamayı yeni öğreniyorlarmış. Haritanın birinde turlarken Temel kaybolmuş. Dolaşıp dolaşıp duruyor aynı yere çıkıyormuş. Hemen cep telefonundan Fadime'yi aramış ben kayboldum eve biraz geç kalabilirim demiş.

*Temel'in Counter Strike oynadığı bir cafeden kurşun sesleri gelir olay yerine gelen polisler direk Temel'i yakalarlar ve sorguya çekerler.
    - Sen psikopat mısın len burası Teksas mı neden ateş ettin monitöre ?
    - Valla amirum kurşunlar tükenünce ne yapacağimu pilemedum. Çektim benim altıpatları firdum namussuzi. Ben oni furmasam o beni furacaktu. Canumi zor kurtardum...
    İletişim ;

MSN : DeaTReX
    To view links or images in signatures your post count must be 10 or greater. You currently have 0 posts.

Fakelerim Çıkmaya Başlamış Lütfen
    To view links or images in signatures your post count must be 10 or greater. You currently have 0 posts.
    & DeaTReX Adreslerinden Başka Hesabım Yoktur Lütfen Onlara Kanmayınız !

Sunuculara Ve Serverlara Özel Plugin Ve Mod Kodlanır

teğmen banned
    Yer
    Kocaeli
    Bahsedildi
    0 Mesaj
    Etiketlenmiş
    0 Konu
    Tecrübe Puanı
    0

Temel Counter Strike oynarken bir köşeye pusmuş takımından herkes ölmüş. Tek kalmış, consola kill yazıp kendini öldürmüş. Sormuşlar takımım olmadan ben bir hiçim demiş.
    Buna güldüm

teğmen banned
    Yer
    İstanbul
    Bahsedildi
    0 Mesaj
    Etiketlenmiş
    0 Konu
    Tecrübe Puanı
    0

en sondaki komediydi helal

teğmen emektar DeaTReX - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    İstanbul
    Bahsedildi
    10 Mesaj
    Etiketlenmiş
    2 Konu
    Tecrübe Puanı
    14

Bişey Deil En Güzeli Zaten En Sonu
    İletişim ;

MSN : DeaTReX

Fakelerim Çıkmaya Başlamış Lütfen
    & DeaTReX Adreslerinden Başka Hesabım Yoktur Lütfen Onlara Kanmayınız !

Sunuculara Ve Serverlara Özel Plugin Ve Mod Kodlanır

binbaşı emektar asas222 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bahsedildi
    0 Mesaj
    Etiketlenmiş
    0 Konu
    Tecrübe Puanı
    13

Buda güzeldi ...

PHP- Kodu:
    *Temel Counter Strike oynarken 20 oyun hiç vurulmamışNeden çünkü tek başına oynuyormuş
    Csplague.com

Kullanıcıların arama motorlarındaki kullandığı taglar:

Counter Strike 1.6 Cfg, plugin, eklenti, sxe, config, skin, setup
Counter Strike

Bu Konudaki Etiketler